تعطیلات نو در پی پیوستن ایران به “WFTGA” دو تن از مدرسان فدراسیونی جهانی انجمن های راهنمایان گردشگری برای آموزش حدود بیش از ۳۰ نفر از راهنمایان گردشگری کشورمان به ایران دعوت شده اند .

آرش نور آقایی رئیس انجمن صنفی راهنمایان گردشگری ایران با اعلام این خبر گفت : پس از گذشت تنها سه ماه از پیوستن ” کانون انجمن های صنفی راهنمایان گردشگری سراسر کشور (IFTGA) به ” فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری”WFTGA“، موفق شدیم با همکاری شرکت خدمات مسافرتی “اسرا پرواز شرق ” (ایوار) ، به منظور ارتقای دانش راهنمایان گردشگری فعال در تورهای خروجی و در راستای استاندارد سازی خدمت رسانی به مسافران ایرانی ، برای اولین بار دو تن از مدرسان “WFTGA“را برای آموزش حدود بیش از ۳۰ نفر از راهنمایان گردشگری کشورمان به ایران دعوت کنیم .

مدیر کل پژوهش های هفته نامه تعطیلات نو ادامه داد : این دعوت در حالی صورت گرفته است که شرکت اسرار (ایوار) برای بار دوم در نظر دارد دومین دوره آموزش راهنمایان گردشگری را اجرا نماید . نورآقایی اظهار کرد : متاسفانه بسیاری از مدیران آژانس های مسافرتی در ایران از استخدام و به کارگیری راهنمایان متخصص و آموزش دیده استقبال نمی کنند که به نظر تدارک برنامه های این چنینی و برگزاری دوره های حرفه ای در سطح بین الملل ، جنب و جوشی در صنف راه می اندازد که قطعا خروجی مثبتی خواهد داشت.

وی با تأکید بر لزوم برگزاری دوره های آموزشی برای متقاضیان فعال در حرفه تور لیدری ، افزود : نحوه استخدام و انتخاب تور لیدرها در آزمون های”WFTGA“و دریافت کارت ویژه پس از گذراندن دو دوره آزمون عملی و تئوری و شرکت در کلاس های آموزشی مرتبط صورت می گیرد که دارندگان این کارها در تمام دنیا دارای اعتبار خاصی هستند . قابل ذکر است دومین دوره آموزش راهنمایان گردشگری در نیمه دوم آذرماه سال ۱۳۹۲ به مدت یک هفته برگزار می شود که به گفته دست اندکارانش قرار است در آینده نیز این دوره ها در سطح های مختلف با همکاری احتمالی سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری تکرار شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
تا دقایقی دیگر لینک مستقیم PDF به ایمیلتان ارسال می شود.
Increase more than 700% of Email Subscribers!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse, arcu, etiam pulvinar.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico
  • Montes vutario lacus quis preambul den
  • Leftomato denitro oculus softam lorum
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
  • Dualo fitemus lacus quis preambul pat
  • Montes vutario lacus quis digit turtulis
  We hate spam and never share your details.
دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
فقط چند لحظه تا دانلود فایل PDF فاصله دارید.
ما هم مانند شما از ایمیل های اسپم متنفریم.
خبرنامه ویزای کشورهای مختلف
این خبرنامه ویژه اخبار و رویدادها در زمینه ویزای کشورهای مختلف می باشد. برای کسب اطلاع از رویدادهای گردشگری، می توانید به صفحات دیگر سایت مراجعه کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
پس از وارد کردن ایمیل، pdf شروع به دانلود می کند.