اخذ ویزای استرالیا

اخذ ویزای استرالیا

 

برای مهاجرت به استرالیا راه های مختلفی وجود دارد. دولت استرالیا حدود ۱۰۰ مدل ویزا داره که مناسب ترین ویزا برای مهاجرین ویزای اقامت دائم یا Permenant Residency است. این ویزا برای پنج سال معتبر است و پس از دو سال با شرایطی قابل تبدیل به شهروندی -Citizenship- می باشد. دارنده این ویزا از تمامی حقوق شهروندان استرالیا برخوردار است به جز موارد خاص مانند کمک هزینه های مالی و حق رای دادن. معمولا بیش از ۹۰٪ آگهی کننده های کار در استرالیا از متقاضیان غیر شهروند درخواست ارائه ویزای اقامت دایم می کنند.

برای گرفتن این ویزا بهترین راه اقدام از طریق ارزشیابی مدرک تحصیلی و یا مهارتهای حرفه ای و کسب حد اقل ۱۲۰ امتیاز می باشد. در صورت اقدام از طریق وکیل Register شده در اداره مهاجرت استرالیا در کمتر از یکسال و نیم درصد موفقیت شما نزدیک به ۱۰۰ است.
تذکر مهم: وکیل مهاجرتی که در اداره مهاجرت استرالیا رسما ثبت شده نباشد پروسه درخواست مهاجرت شما را کندتر از خودتان به نتیجه میرساند!

نوع دیگر ویزای مهاجرت به استرالیا ویزای اقامت موقت قابل تبدیل به ویزای اقامت دائم است.این ویزا جهت کسانی است که برای مثال امتیاز سن و یا زبان انگلیسی را کامل کسب نکرده اند و با ۱۱۵ امتیاز اجازه اقامت موقت می گیرند.

 

کار پیدا کردن در استرالیا با این ویزا مشکل تر است.

نوع دیگر ویزای استرالیا ویزای Work & Holliday یا همان ویزای معروف کار است که این روزها منبع درآمد بنگاههای کاریابی شده .این ویزا را کلاً فراموش کنید چون قرارداد کاری بیش از ۳ ماه در استرالیا با شما نخواهند بست -اگر کار پیدا کنید!- و بعد از اتمام زمان ویزا معمولا به هیچ صورتی نمیتوانید در استرالیا بمانید.این ویزا برای کسی که قصد مهاجرت دارد کاملا نابجاست.

دو روش دیگر نیز مرسوم هستند که اولی ویزای سرمایه گذاری مالی است با سرمایه ای حدود ۴۰۰ میلیون تومان و دوم ویزای تحصیلی است که حدوداً سالی ۱۵ تا ۳۰ هزار دلار هزینه دارد.

 

گام اول: آیا استرالیا به شغل شما نیاز دارد؟

مهمترین فاکتوری که معمولا افراد برای مهاجرت مد نظر دارند برخورداری از یک زندگی مرفه تر نسبت به زندگی فعلی شان است. حالا در هر نقطه این کره خاکی که باشید. مهم این است که مقصد بعدی شما شرایط مطلوب تری را برای زندگی فراهم کند.

اگر قرار باشد مهاجرت (به هر دلیل) باعث تنزل کیفیت زندگی شما شود عملا کار عبثی خواهد بود.

از جمله مهمترین عواملی که کیفیت زندگی شما را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد داشتن شغل مناسب است. اگر شما نتوانید از لحاظ مالی زندگی خود را تامین کنید جنبه های دیگر زندگی شما هر چند هم بسیار مثبت، تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.

 زمانی‌ استرالیا حاضر بود برای گرفتن مهاجر هزینه سفر را نیز پرداخت کند و آمدن به استرالیا بسیار آسان بود اما در حال حاضر (و علی الخصوص بعد از فوریه۲۰۱۰ ) و با آمدن قوانین جدید شرایط برای مهاجران در مقایسه با حتی ۱ سال پیش بسیار سخت تر شده است.

به نوعی استرالیا دیگر نیاز به هر مهاجری ندارد. فقط افرادی را می‌پذیرد که در استرالیا بتوانند شغل داشته باشند، زبانشان قوی باشد و از تجربه کاری خیلی‌ خوبی‌ برخوردار باشند. این یعنی حداقل ۳ سال سابقه کار تمام وقت مفید.

لذا حتی اگر شغل شما در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا (اططلاحا SOLنیز باشد حتما از اینکه در زمینه کاری شما بازار نسبی کار خوب است اطمینان حاصل کنید.

بطور مثال مهندسین و متخصصین کشاورزی. بله این شغل در لیست مشاغل موجود است اما در زمینه کاری اصلا وضعیت کاری خوب نیست. ضمنا در برخی مشاغل داشتن زبان بسیار قوی الزامی است. مثلا حسابداری یا متخصص روابط عمومی. لذا باید بسیار در این زمینه واقع بین بود.

اگر شغل شما در لیست مشاغل موجود نیست عملا گرفتن ویزای دائم از طریق ویزای مهارت غیر ممکن است و شما یا باید به فکر یک کشور دیگر و یا یک نوع دیگر ویزا باشید.

گام دوم: آیا شما آمادگی لازم را برای شروع پروسه مهاجرت دارید؟

آمادگی فرهنگی‌

استرالیا و ایران از لحاظ فرهنگی‌ با هم تفاوتهای بسیاری دارند. موضوع اصلا این نیست که کدام بهتر است. هر کدام خوبی ها و بدی های خود را دارند. شما حتما باید در این زمینه مطالعاتی انجام دهید. هر چند نظر‌ها بسیار متفاوت خواهد بود. در اینجا چندین نکته ذکر میشود اما بدیهیست که فرهنگ مقوله ایی بسیار پیچیده می‌باشد که به چند نکته خلاصه نمی شود.

– قانون پذیری (راهنمایی و رانندگی، مالیات، حقوق زن و شوهر)

 مسائل دینی و مذهبی‌ (عقاید شما، همسر و فرزندانتان، آمیزش مصالحت آمیز با دیگر مذاهب، …)

– تربیت فرزندان

– رفت و آمد‌های اجتماعی

– تحمل دوری عزیزان و غربت

آمادگی مالی

که در این زمینه در قسمت‌های بدی مفصل صحبت می شود.

آمادگی خانوادگی

–          آیا شما تحمل دوری عزیزانتان را دارید؟

–          وابستگی های شما به دوستان و فامیل چقدر است؟

اکیداً توصیه می‌کنیم تا وقتی‌ که بلیط هواپیمای خود را نگرفته اید در مورد برنامه ی‌ زندگیتان از جمله تصمیم برای مهاجرت به دوستان و آشنایان (حتی خیلی‌ نزدیک) چیزی نگویید. حتما با خانواده درجه یک خود مشورت کنید ولی فقط در حد نظرخواهی و با زیرکی. اگر از زمانیکه به قول معروف نه به بار است و نه به دار همه جا جار  بزنید که قصد مهاجرت دارید و بعدا به هر دلیل این امر به سرانجام نرسد صحبت ها و حرف و حدیث های زیاد خواهید شنید.

ضمنا معمولا ما ایرانیها از لحاظ عاطفی بسیار وابسته هستیم. لازم نیست بدون ضرورت باعث نگرانی عزیزانتان (مخصوصا پدر و مادر مسن) شوید.

هنگامی که با مطالعه و تحقیق تمام جوانب کار را سنجیدید و به این نتیجه رسیدید که مهاجرت به نفع شماست آنگاه دنبال یک مشاور خوب باشید تا شما را در طی‌ مسیر همراهی کند. داشتن یک مشاور خوب پیمودن این مسیر را بسیار آسانتر می‌سازد. ۶-۷ ماه مانده به صدور ویزا زمینه را برای عزیزانی که شاید مهاجرت شما برایشان سخت باشد مهیا کنید تا ناگهان شوکه نشوند.

گام سوم: برسی‌ شرایط مورد نیاز.

۳ چیز بسیار مهم:

۱. سنّ: هر چند حداکثر سنّ ۴۵ سال می‌باشد اما برای به دست آوردن ۱۲۰ امتیاز شما باید ترجیحا زیر ۳۵ سال سنّ داشته باشید. واقعیت این است که استرالیا به نیروی کار جوان که حداقل ۲۰ سال کاری مفید پیش رو داشته باشد نیاز دارد.

۲. تحصیلات و حرفه: مهندسین، افراد فنی‌ حرفه‌ای (لوله کش گاز و آب – کاشی کار)، متخصصین و پرستاران. این افراد بیشترین شانس اخذ ویزای دائم را دارند.

(که البته چون سیستم پزشکی‌ ما اصطلاحا شرقی است بسیاری از پزشکان اگر هم از ۷ خوان  رستم برای گرفتن ویزا به سلامت عبور کنند باز هم پیدا کردن کار برایشان سخت خواهد بود. این قضیه‌ در مورد متخصصین هم نسبتا  صادق است و پرستاران هم حتما باید حداقل یک دوره ۶۱ ماهه بگزرانند).

۳. زبان: شما حتما باید زبانتان قوی باشد. خیلی‌ هم قوی. IELTS فقط یک امتحان است. شما باید بسیار فراتر از IELTS فکر کنید. بنده هر چقدر در این زمینه تاکید کنم باز هم کم تاکید کرده ام. هدف خود را بر این بگزارید که راحت بتوانید نمره ۷ را در امتحان IELTS بیاورید وگرنه در استرالیا با مشکل مواجه خواهید شد. اکثر افرادی که برای یافتن شغل به مرحله مصاحبه می رسند به علت عدم تسلط کافی در زبان موفق نمی گردند. هر چند شما حتما خواهید گفت شما حتما نفستان از جای گرم بلند می شود که می گویید IELT 7 اما باور کنید این یعنی حداقل.

۴. حداقل ۳ سال سابقه کار: مسلما شما در هر حرفه‌ای که باشید باید حداقل ۵ سال سابقه کار داشته باشید تا بتوانید ادعا کنید با مساعل و مشکلات مختلف در زمینه کاری تان آشنا هستید و از پس مسائل مختلف برآیید. هر چند در بوکلت شماره ۶ نوشته شده حداقل ۱ سال سابقه کار لازم دارید اما شما اگر نتوانید ۱۰ امتیاز سابقه کار را (که گرفتن آن داشتن حداقل  ۳ سال سابقه کار تمام وقت است) کسب کنید با مشکل کمبود امتیاز مواجه خواهید شد.

لذا همانطور که می‌بینید سیستم کلی‌ استرالیا به سمت جذب نیروهای نسبتا جوان و با تجربه که بتوانند حداقل به مدت ۱۵ الی ۲۰ سال خدمات خوبی‌ را (بعضا در جاهای دور افتاده استرالیا) ارائه دهند و از سطح زبان خوبی برخوردار باشند در حال حرکت است.

 

گام چهارم: برنامه ریزی

که شامل ۳ بعد مهم می‌باشد

·         برنامه‌ریزی مالی

·         برنامه ریزی زمانی‌

·         برنامه‌ریزی برای تقویت زبان

 ·           برنامه‌ریزی مالی

شاید یکی‌ از مهمترین مسائلی‌ که شما باید مّد نظر داشته باشید این است که آیا از لحاظ مالی توان مهاجرت دارید یا خیر. بنده خیلی‌ مختصر مفید هزینه هایی را که شما حتما باید در برنامه ریزی مالیتان قید کنید را در زیر آورده ام.

هزینه های اداره مهاجرت:  ۲۵۰۰

هزینه های برسی‌ مدارک: بسته به حرفه شما ۳۵۰ تا ۱۵۰۰ دلار که ما اینجا ۵۰۰ دلار را در نظر میگیریم

هزینه های وکیل (در صورتیکه می‌خواهید از وکیل استفاده کنید): ۳۰۰۰ تا ۷۰۰۰ دلار

هزینه های بلیت هواپیما: به ازا هر نفر یک طرفه ۱۰۰۰ دلار

هزینه ۳ ماه اول زندگی: تقریبا ۵۰۰۰ دلار به ازا هر نفر

خودتان حساب کنید با شرایط شما هزینه های شما چقدر خواهد بود. شما قابل از اینکه هر گونه اقدامی انجام دهید مطمئن شوید این مبلغ را در یک حساب پس انداز موجود دارید.

اشتباهی‌ که بسیاری از افراد میکنند این است که قبل از اینکه برنامه ریزی مالی انجام دهند با عجله و شتاب شروع می کنند و بعدا در وسط راه دچار مشکل می شوند. شما حتما باید از موجود بودن مبالغ مورد نیاز اطمینان داشته باشید.

·           برنامه‌ریزی زمانی (زمانبندی)

دومین برنامه‌ریزی مربوط به زمان بندی پروسه مهاجرت است. متاسفانه بسیاری از افراد به راحتی‌ خام برخی از مشاورین و وکلای مهاجرت سودجو می شوند (که بعضا هم مشاورین بنام هستند) و مثلا به آنها گفته می شود خیالتان راحت چون ما در اداره مهاجرت یا در انجام مهندسین استرالیا یا مثلا در TRA آشنا داریم پرونده شما را جلو می اندازیم.

متاسفانه مردم این آب و خاک همیشه از میانبر خوششان آمده و به اندازه کافی به چگونگی انجام شدن کار و واقعی بودن ادعاهای مختلف توجه ندارند.

در شرایط فعلی برای ایرانی ها ‌ ۹۸% ویزاهای دائم حدود ۲ سال طول می کشد. بله شاید شما هم شخصی‌ را بشناسید که ۱۲ ماهه ویزا گرفته است ولی‌ شما حداقل ۲ سال زمان را لحاظ کنید و بر اساس آن برنامه ریزی کنید تا اگر بعد از ۱۸ ماه نیز هیچ اتفاقی‌ نیفتاد (که معمولا نمی افتد) زندگی‌ شما با بحران مواجه نشود.

مخصوصا اگر شما فرزندانی دارید که به مدرسه می روند ۲ سال را از ابتدای سال تحصیلی بعدی‌ در نظر بگیرید.

تازه ۲ سال با این فرض است که شما نمره IELTS مورد نیاز را آماده داشته باشید وگرنه باید مدت زمان لازم برای کسب نمره IELTS را نیز به این زمان بیفزایید.

·           برنامه ریزی برای زبان

احتمالا دلتان نمی خواهد این بخش را بخوانید ولی بنده هرچقدر در مورد داشتن زبان قوی بگویم باز هم کم است. بسیاری از افراد گول امتحان آیلتس را می خورند. داشتن IELTS 6کمترین حد زبان است. اگر شما IELTS 6داشته باشید یعنی‌ زبان شما به زور قابل قبول است اما زیاد هم جالب نیست. در مکالمه مشکل خواهید داشت. نوشتنتان همراه با مشکل و غلط املاییست. اگر شک دارید به پشت کارنامهIELTS خود نگاهی‌ بیندازید.

همانطور که اشاره شد شما این قضیه را هنگامی متوجه خواهید شد که برای پیدا کردن کار ۱۰ جا می‌روید برای مصاحبه و علی‌رغم اینکه در کارتان حرفه‌ای هستید چون نمی توانید به قول خودمان به یارو حالی‌ کنید و نمی توانید خوب ارتباط برقرا کنید کار را به شما نمیدهند. IELTS 6 یعنی‌ زبان شما ضعیف هست. باور کنید.

لذا شما حتما باید ابتدا برنامه‌ریزی منظمی را برای گرفتن نمره ۶ در امتحان IELTS که بتوانید پروسه‌ای مهاجرت را شروع کنید و سپس تقویت زبان خود (در حد بسیار عالی‌ – مثلا حداقل نمره ۷ در IELTS) در طول مدت انتظار برای اخذ ویزا انجام دهید.

مد نظر داشته باشید که یک سری از مشاغل (مانند پزشکان، متخصصین و پرستاران) از ابتدای کار باید IELTS 7  داشته باشند.

معمولا اگر شما روزی حداقل ۲ ساعت تمرین داشته باشید و یک استاد خیلی‌ خوب زبان شما را هدایت کند ۱ سال طول خواهد کشید تا شما نمره ۶ در امتحان IELTS بگیرید. این زمان اگر پایه شما قویتر باشد می تواند ۶ ماه هم باشد. در ضمن گول پایه قوی خود را نخورید. چند تن از موکلین بنده علی رغم اینکه زبان تدریس می کردند مجبور شدند چندین بار امتحان IELTS بدهند تا نمره لازم را کسب کنند.

 از جمله اشتباهاتی که بسیاری از افراد انجام میدهند این است که به محض اینکه نمره لازم را در امتحان ILETS میگیرند نفس راحتی‌ کشیده و زبان را کاملا رها می کنند. غافل از اینکه زبان بسیار فرار است. معمولا هم بر خلاف قول یک ساله مشاور محترم پروسه‌ای گرفتن ویزا (اگر همه کارها را به موقع و منظم انجام دهید) ۲ سال طول می‌کشد و در این مدت شما اگر به صورت منظم برای تقویت زبانتان برنامه ریزی انجام نداده باشید بعد از آمدن به استرالیا دچار مشکل خواهید شد.

در ضمن اگر به شما گفتند که بدون مدرک آیلتس پرونده شما را به DIAC میفرستیم و شما ۶ ماه بعد مدرک IELTS خود را بیاورید بدانید‌ که بزرگترین ظلم را در حق شما انجام داده اند. چون حتا اگر به شما اصطلاحا File Number هم بدهند هیچ گونه اعتباری ندارد. لازم به ذکر است گرفتن File Number تنها ۲ شرط دارد:

۱- تکمیل کردن فرم مربوطه و امضا آن

۲- پرداخت هزینه مربوطه.

هنگامی که شما این ۲ کار را انجام دهید حتا اگر تمام مدارک شما هم ناقص باشد به شما یک File Number میدهند ولی‌ بعد از ۱ سال نامه‌ای دریافت خواهید کرد که به علت عدم ارائه نمره IELTS مورد نیاز که جزو قانون می‌باشد پرونده شما اصطلاحا Refuse گردیده و پول شما هم در جیب حضرت DIAC رفته و غیر قابل بازگشت است. برای اینکه بهتر این قضیه‌ را متوجه شوید فرض کنید یک نامه وارد دبیر خانه یک اداره میشود. این نامه حتما شماره نامه خواهد خورد اما شاید اصلا مطالب نامه مربوط به یک اداره دیگر باشد. لذا شما به File Number به چشم یک شماره نامه بنگرید و نه بیش.

تنها تفاوت این است که در دبیرخانه اگر نامه غیر مربوط باشد نامه را معمولا همان زمان بررسی کرده و برمیگردانند ولی‌ DIAC پول شما را باز نخواهد گردند.

گام پنجم: آماده سازی مدارک

شما در ۲ مرحله به مدارک نیز دارید.

۱. هنگامی که مدارک تحصیلی‌ و سوابق کاری خود را آماده ارسال به موسسه برسی‌ مدارک مربوطه می‌نمایید

و،

۲. هنگامی که مدارک تکمیلی (که شامل مدارک قید شده در بند ۱ نیز می‌باشد) را به اداره مهاجرت ارسال می‌نمایید.

شما حداقل باید ۲ سرّی از مدارک خود ترجمه کنید. یک سرّی معمولا به اداره موسسه برسی‌ مدارک فرستاده میشود و یک سرّی هم باید نهایتان همراه شما باشد.

خوشبختانه از زمانی‌ که DIAC به صورت Online اقدام به پذیرش درخواست‌ها کرده است شما میتوانید همه مدارک را به صورت اسکن شده ارائه دهید. (البته اسکن کردن مدارک هم قوانین خاص خود را دارد).

اما ما اکیداً توصیه می‌کنیم که شما حداقل یک سرّی از اصل مدارک را داشته باشید تا اگر احیانا مسئول پرونده شما آن مدرک را درخواست کرد شما بتوانید سریعاً اصل مدرک را برای CO ارسال نمایید.

در ترجمه کردن مدارک هم دقت نمایید مخصوصا تاریخها. حتما از یک دارالترجمه مطمئن استفاده نمایید و از مترجم بخواهید قبل از ترجمه نهائی و ارسال به دادگستری و وزارت امور خارجه یک چک پرینت به شما بدهد و شما همه چیز را به دقت مطالعه نمایید. ترجمه اشتباه میتواند بسیار به ضرر شما باشد.

برای ارسال مدارک حتما از پست DHL و یا TNT استفاده نمایید.

حتما یک زونکن و یا پوشه داشته باشید که تمامی‌ مدارک مربوط به این پروسه‌ را درون آن قرار دهید. همچنین از تمامی‌ مدارک خود یک اسکن تهیه کنید تا در صورت نیز به راحتی‌ قابل دسترس باشند.

هر موسسه بررسی مدارک فرمهای خاص خود را دارد که حتما باید با دقت فرم های به روز شده آن موسسه را تکمیل نمایید. برای تسریع در برسی‌ مدارک  ACS/vetassess/TRA ابتدا از شما می خواهند که به صورت online فرم مربوطه را تکمیل نمایید و سپس فرم امضا شده را به همراه بقیه مدارک برای آنها ارسال کنید.

هنگامی که جواب مثبت بررسی مدرکتان را از موسسه مربوطه دریافت کردید باید Application خود را بصورت آنلاین ارسال نمایید.

بحث در مورد چگونگی ارسال مدارک برای موسسه بررسی کننده مدارک و سپس DIAC بسیار تخصصی تر از موضوع این نوشته می باشد و به شما توصیه می کنیم حتما از یک مشاور با تجربه مورد تایید MARA و یا حداقل از فاروم های اینترنتی مختلفی که در حال حاضر موجود هستند کمک بگیرید. (البته باید مد نظر داشته باشید که حتی شرایط و قوانین موسسات مختلف بررسی مدارک نیز می توانند هر از گاهی تغییر کنند و لذا باید از به روز بودن اطلاعات موجود دراین فاروم ها اطمینان حاصل نمایید.)

دوستان عزیز بنده یک مشاور مهاجرت (یا به اصطلاح غلطی که در ایران رایج شده وکیل مهاجرتی) می باشم. به نفع بنده هست که شما بخواهید پروسه مهاجرت خود را شروع کنید چراکه  این احتمال وجود دارد که بنده را به عنوان مشاور (و یا وکیل) خود انتخاب نمایید و این قضیه برای بنده هرچند دردسرهای خاص خود را دارد اما سود هم خواهد داشت.

اما بنده به عنوان یک مشاور (وکیل) مهاجرت که از شما عزیزان دوستانه تقاضا دارم قبل از اتخاذ هر تصمیمی در زندگی (چه در امور مهاجرت و چه در هر زمینه دیگری) ابتدا خوب فکر کنید و تمام جوانب آن را در نظر بگیرید که زندگی شما با بحران و مشکل مواجه نگردد. 

 

Please follow and like us:

4 دیدگاه ها

 1. محمد احمدی گفت:

  با عرض سلام
  من محمد احمدی هستم از کابل براتون ایمیل میکنم. من مدتی هست که با یک مرکز اموزشی زبان در سیدنی استرالیا در تماس هستم و میخواستم اونجا ثبت نام کنم، طوری که اونا بهم گفتن من میتونم بعد از پذیرش در مرکزشون ویزای تحصیلی بگیرم .
  من میخواستم بپرسم که یا این کار ممکن هست یا نه؟ یعنی میشه از این طریق ویزا گرفت ؟
  اگه میشه میخواستم بدونم بعدش میشه درخواست مهاجرت کرد؟ یعنی مهاجرت از این طریق؟
  ویا میشه بعد از دوره زبان برای تحصیل در دانشگاه اقدام کرد؟

  • تارا رادفر گفت:

   از شرایط ویزا، داشتن دو ویزای شینگن و همچنین صد میلیون تومان تمکن مالی می باشد. پاسخگوی ادامه سوالات شما مشاوره با وکیل مهاجرت است. جهت گرفتن ویزای توریستی می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 2. سیامک گفت:

  با سلام و عرض ادب بنده ۲۷ ساله و متاهل ، دارای کارشناسی ارشد سازه و ۶ سال سابقه کار مرتبط با بیمه هستم پس از برسسی های فراوان تصمیم به مهاجرت گرفتم و در این مورد چنتا سوال داشتم ۱. در مهاجرت کاری به استرالیا آیا نامه تمکن مالی هم نیاز هست؟(مثل کانادا) ۲. به نظر اینکه رشته من در لیست مورد نیاز استرالیا هست کافی نیست و در مورد بازار کارش از کجا میتونم اطلاعات بگیرم ۳. هزینه های مشاور و بررسی مدارک و زندگی اولیه تقریبا چقدر میشه (چون مطلب شما قدیمی بود این سوالو میپرسم) ۴. مدرک زبان pte به صورت رسمی برای استرالیا معتبره؟ در نهایت امتیازی که شما فرمودین ۱۲۰ بود ولی من تو یه سایت رسمی دیدم که حداقلش ۶۰ هست ممنون

  • تارا رادفر گفت:

   بله به تمکن مالی به مبلغ ۱۰۰ میلیون نیاز دارید. البته باید دو شینگن داشته باشید در مورد بقیه سوالات، برای مهاجرت به استرالیا با وکیل مهاجرت صحبت کنید. آژانس هواپیمایی در موارد مرتبط با ویزا و سفر اقدام می کند. از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *