اخذ ویزای شینگن آلمان

اخذ ویزای شینگن آلمان:

برای سفر به کشور آلمان نیاز است که حتما ویزای این کشور را دریافت کنید و باید وقت مصاحبه تعیین کنید، به این منظور لازم است تا اطلاعاتی درباره نحوه دریافت ویزا آلمان بدانید.

۱- برای درخواست کنندگان زیر ۱۶ سال الزامی است که هر دوی والدین یا قیمیت فرم درخواست را امضاء کنند.

۲- روادید شنگن آلمان در حالت عادی ۱۴ روزه و در حالت فوری ۱۰ روزه آماده خواهد شد. در مواردخاص، بیش از این مدت نیز به طول می انجامد.

۳- قبل از روز تعیین شده هیچ مدرکی مثل دعوت نامه را برای سفارت ارسال نکنید، تمام مدارک را باید شخص متقاضی هنگام ارائه درخواست بطور کامل به همراه داشته باشد.

۴- وقت سفارت آلمان: ساعت ۷٫۳۰ به وقت اروپای مرکزی (۱۰ به وقت تهران) سفارت برای ماه ژانویه مجددا فرصت گرفتن وقت می دهد.

۵- همه متقاضیان بالای ۱۶ سال نیاز به گذرنامه مستقل دارند، کودکان زیر ۱۰ سال می توانند بعنوان همراه در گذرنامه معتبر ولی و قیم قانونی خود درج شوند. کودکان بین ۱۰ و ۱۶ سال می توانند در صورتی همراه گذرنامه ولی و قیم قانونی خود معتبر باشند، که عکس آنها در گذرنامه الصاق شده باشد.

۶- وقت های گرفته شده قابل باطل کردن نیستند. پس بهتر است که متقاضی زمانی اقدام به گرفتن وقت دریافت ویزای آلمان نماید که می داند زمان برای حضور را دارد.

۷- هر کدام از متقاضیان روادید ( روادید شنگن، ترانزیت، وقت سفارت آلمان فوری یا اقامت بلند مدت) بطور اصولی ملزم به دادن اثر انگشت خود به هنگام ارائه درخواست صدور روادید خواهند بود.

  • وقت های مصاحبه ویژه با زمان انتظار کمتر؛ تنها در شرایط خاص انسانی یا موارد اضطراری پزشکی تنها در مدت ۵ روز امکان پذیری است.

 

فرم درخواست ویزای شنگن آلمان

تعیین وقت سفارت در خواست وقت مصاحبه برای سفارت آلمان در تهران، صرفا از طریق  این سامانه می باشد.
به مراجعه حضوری و تلفنی و فکس ترتیب اثر داده نمی شود.
هشدار: لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

فرم درخواست ویزای شنگن 

فرم درخواست ویزا (سایت دریافت فرم درخواست ویزا)

ویزای تضمینی شینگن آلمان

زمانی که سخن از ویزای تضمینی شینگن آلمان می باشد توجه داشته باشید که تضمین در عودت وجه خواهد بود و کسی نمی تواند تضمین کند که دریافت کننده ی ویزا خواهد بود مگر آفیسر باشد! البته در مواردی هم بیان میکنند که در سفارت آفیسر از دوستان آنهاست و یا از این افراد مبالغی دریافت میکند! باید توجه داشته باشید که افسرهای ویزای شینگن در شرایط بسیار دشواری انتخاب می شوند و هیچوقت به طور ثابت در یک سفارت نمی مانند و نکته مهم این است که مشخص نیست پرونده ی شما به کدام آفیسر شینگن ارجاع داده خواهد شد و پرونده ها به صورت رندوم توسط افسرهای ویزای شینگن بررسی می گردد. پس به طور کل رابطه در سفارت کشور آلمان وجود ندارد. اما می تواند از تجربه ی کارگزاران دارای اعتبار استفاده نماید.

 

آدرس سفارت آلمان در تهران: خیابان فردوسی، شماره ٣٢۴– ٣٢٠
تلفن: ٣٩٩٩١٢۶٠ـ٠٢١
سایت سفارت آلمان: www.teheran.diplo.de
پست الکترونیک: info@teheran.diplo.de

 وب سایت سون تارا کارگزار رسمی اخذ ویزا و رزرو و خرید بلیت و هتل و تور می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا و رزرو و خرید بلیت و هتل و تور از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 اگر سوالی دارید در قسمت نظرات مطرح کنید کمتر از یک روز پاسخ شما را می دهیم.

با کارشناسان ما در آژانس هواپیمایی جهت اطلاعات بیشتر و یا درخواست ویزا شینگن تماس حاصل فرمائید.

 

۰۲۱-۶۶۵۵۳۷۱۱

۰۹۳۷۹۲۵۸۴۸۰

 

می خواهم در خبرنامه ویزا ها عضو شوم

Please follow and like us:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *