اخذ ویزای شینگن فوری

اخذ ویزای شینگن فوری

شینگن به منطقه بدون گذرنامه اشاره دارد که اکثر کشورهای اروپایی را پوشش می دهد. این بزرگترین منطقه مسافرتی رایگان در جهان است. منطقه شینگن از ۲۶ کشور تشکیل شده است که موافقت کرده اند که شهروندان این کشورها بتوانند به راحتی و آزادانه در این مناطق همانند یک کشور واحد رفت و آمد داشته باشند. از ۲۶ کشور تحت مجوز ویزای شینگن، ۲۲ کشور جزء اتحادیه اروپا هستند و ۴ کشور عضو EFTA هستند.

کشورهای عضو پیمان و منطقه شنگن

کشورهای عضو شینگن شامل :اسپانیا،اسلوونی، اسلواکی، سوییس، سوئد، لهستان، پرتغال، لیختناشتاین، هلند، نروژ، اتریش، بلژیک، مالت، لوکزامبورگ، جمهوری چک، لیتوانی، لتونی، دانمارک، ایسلند، ایتالیا، یونان، آلمان، مجارستان، فنلاند، فرانسه و استونی می باشند.

اگر از هر یک از کشورهایی که ذکر شد ویزا گرفته باشید می توانید به هر یک از ۲۵ کشور دیگر که عضو پیمان شنگن هستند بدون محدودیت سفر کنید. باید به این نکته توجه کرد که درخواست ویزای شنگن از هریک از کشورهای ذکر شده باید به گونه ای باشد که شما از آن کشوری که به عنوان مقصد اصلی در نظر گرفته اید برای درخواست ویزای خود اقدام کنید. مقصد اصلی به این معناست که شما قصد دارید، بیشترین زمان سفر خود را در آن کشور برای تحصیلات و یا انجام سایر کارهای خود اختصاص دهید.

ویزای شینگن چیست؟

ویزای شینگن سند صادر شده توسط مقامات مربوطه به طرف ذینفع برای بازدید یا سفر به داخل منطقه شینگن است. کسانی که با هدف بازدید از کشورهای اروپایی حوزه شینگن می‌خواهند ویزای توریستی شینگن بگیرند. دارندگان این ویزا می‌توانند در یک بازه زمانی شش ماهه برای یک بار، دو بار و چند بار به کشورهای حوزه شینگن وارد شوند و درهر بار ورود، تا مدت ۹۰ روز در کشور های حوزه شینگن اقامت داشته باشند.

ویزای شینگن فوری

در صورتی که برای سفر خود عجله دارید مراقب باشید که گرفتار افراد سود جو نشوید. باید توجه داشته باشید که هیچگونه ارتباط خارج از سیستم خود سفارت ها وجود نداشته و هر مجموعه ای به شما اعلام کند که به دلیل ارتباط خاص با سفارت می تواند برای ویزای فوری شینگن شما اقدام کند باور نکنید.

البته این به این معنا نیست که به هیچ وجه نمی توان برای ویزای شینگن فوری اقدام کرد زیرا در برخی موارد به علت خلوتی سفارت ها می توان به صورت فوری اقدام کرد.

ویزای شینگن ارزان

به طور کلی اخذ ویزای شینگن قیمت مشخص و ثابتی ندارد. نداشتن قیمت مشخص متاسفانه باعث هدر رفتن هزینه های برخی مسافران به دلیل عدم آگاهی در این زمینه می شود. با مشاوره مناسب می توانید راههای بالا بردن شانس اخذ ویزا را پیدا کنید که با کمترین هزینه بتوانید ویزای شینگن ارزان خود را تهیه کنید.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای شینگن

مدارک اخذ ویزای شینگن به شرح زیر است:

فرم درخواست ویزا: کاملا تکمیل شده و امضا شده است.

دو عکس اخیرا گرفته شده: با توجه به عکس مورد نیاز ویزای شینگن، هر عکس بایدحداکثر در سه ماه گذشته گرفته شده باشد.

گذرنامه معتبر: باید برای حداقل شش ماه بیشتر از تاریخی که شما قصد ترک شینگن را داشته باشید، معتبر باشد.

رزرو یا برنامه ریزی سفر:  باید شامل تاریخ و شماره پرواز مشخص شده برای ورود و خروج از منطقه شینگن باشد. شما می توانید از خدمات مشاوره ویزای شینگن فوری بون ضمانت ماهبد پرواز در این زمینه استفاده کنید. وکلای مهاجرتی ما می توانند اکثر شرایط ویزای شما مانند برنامه های پرواز، رزرو هتل به همراه مشاوره رایگان را برای شما فراهم کنند.

 بیمه نامه سفر: یک سند که ثابت می کند شما بیمه بهداشتی سفر را برای کل سرزمین های شینگن را دارید و در صورت هر گونه اورژانس پزشکی به عنوان بیماری، حوادث و حتی بازگشت در مورد مرگ است.

اثبات از محل اقامتیک سندی که مکانی که شما در طول اقامت خود در شینگن قرار دارید را نشان می دهد. این می تواند یک فیش رزرو هتل، یک قرارداد اجاره ای یا  یک دعوت نامه از یک میزبان باشد که در آن خانه شما ماندنی هستید.

اثبات توان مالی: شواهدی باید ارائه دهید که نشان دهد شما به اندازه کافی پول دارید تا از لحاظ مالی در طول اقامت خود در شینگن دچار مشکل مالی نمی شوید و با پرداخت هزینه ها مشکلی ندارید.

به دو روش می توان آن را ثبات کرد:
بیانیه حساب بانکی – که نشان می دهد پول کافی در حسابتان برای سفر دارید. این بیانیه نباید بیش از ۳ ماه باشد.
نامه حمایتی – توسط شخص دیگری که تأیید می کند، از لحاظ مالی از سفر شما به شینگن حمایت می کند. برای اینکه این نامه معتبر باشد باید با یک بیانیه بانکی از حامی مالی که بیش از سه ماه  از آن نمی گذرد باشد، همراه باشد. ترکیبی از بیانیه حساب بانکی شما و یک نامه حمایتی.

 

 وب سایت سون تارا کارگزار رسمی اخذ ویزا و رزرو و خرید بلیت و هتل و تور می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا و رزرو و خرید بلیت و هتل و تور از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 اگر سوالی دارید در قسمت نظرات مطرح کنید کمتر از یک روز پاسخ شما را می دهیم.

با کارشناسان ما در آژانس هواپیمایی جهت اطلاعات بیشتر و یا درخواست ویزا شینگن تماس حاصل فرمائید.

۰۲۱-۶۶۵۵۳۷۱۱

۰۹۳۷۹۲۵۸۴۸۰

Please follow and like us:

2 دیدگاه ها

  1. پوراحمد گفت:

    آیا برای رسیدن به مجارستان به ویزا نیاز دارم؟

    • تارا رادفر گفت:

      مجارستان از کشورهای حوزه شینگن می باشد برای رفتن به آن باید ویزا دریافت کنید. ویزای توریستی مجارستان شما را مجاز می کند که به کشورهای عضو پیمان شینگن وارد شوید. حضور شخص متقاضی برای انجام مصاحبه و انگشت نگاری در زمان تعیین شده از طرف سفارت الزامی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *