اخذ پاسپورت دومینیکا

اخذ پاسپورت دومینیکا

دومینیکا عضو سازمان ملل متحد و اتحادیه کشورهای مشترک المنافع دولت انگلیس است. طبق گزارشات در ژانویه ۲۰۱۸، دارندگان پاسپورت دومینیکا می‌توانند بدون نیاز به ویزا به ۱۲۷ کشور و ناحیه دنیا از جمله انگلستان و کشورهای حوزه شنگن، هنگ کنگ، سنگاپور و کشورهای آمریکای جنوبی بدون نیاز به ویزا سفر کنند. اعتبار اخذ پاسپورت دومینیکا در رتبه ۳۷ ام جهان قرار دارد. از جمله مهم ترین کشور ها که با داشتن پاسپورت دومینیکا بدون نیاز به ویزا می توان به آن کشورها سفر کرد، انگلستان و کشور های حوزه شنگن می باشند.

دومینیکن در جزیره ایسپانیولا قرار دارد که کریستف کلمب در سال ۱۴۹۲ آن را مستقیماً تحت حاکمیت اسپانیا اعلام کرد. کشور دومینیکن اولین سرزمینی در قاره آمریکا است که اروپایی‌ها در آن استقرار یافتند و پایتخت آن، سنت دومینگو نیز اولین پایتخت مستعمراتی در این قاره است.

 

اخذ پاسپورت دومینیکا

دومینیکا

 

مردم دومینیکن

جمهوری دومینیکن با حدود ۱۰ میلیون نفر جمعیت و ۴۸۴۴۵ کیلومتر مربع مساحت، پس از کوبا، دومین کشور بزرگ حوزه کارائیب از نظر جمعیت و مساحت به‌شمار می‌آید. یک میلیون نفر از جمعیت جمهوری دومینیکن در پایتخت کشور زندگی می‌کنند.

اقامت دومینیکا با مشاورین متخصص تیم سون تارا: برای حرفه ای ترین مشاوره و اقدام اخذ ویزای دومینیکا و درخواست پاسپورت دومینیکا با ۰۹۳۷۹۲۵۸۴۸۰ تماس بگیرید.

 

اخذ پاسپورت دومینیکا

اخذ پاسپورت دومینیکا

 

مایل به دریافت وقت سفارت توسط ما هستید؟

لطفا جهت بررسی امکان تعیین وقت سفارت در تاریخ مورد نظر و کشور مدنظر با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

وب سایت سون تارا کارگزار رسمی اخذ ویزا ، رزرو ، خرید بلیط ، هتل و تور می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

اگر سوالی دارید در قسمت نظرات مطرح کنید کمتر از یک روز پاسخ شما را می دهیم.

با کارشناسان ما در آژانس هواپیمایی جهت اطلاعات بیشتر و یا درخواست ویزا شینگن تماس حاصل فرمائید.

۰۹۳۷۹۲۵۸۴۸۰

Please follow and like us:

2 دیدگاه ها

  1. عترت گفت:

    اطلاعات درمورد سفر به دومینیکا وهزینه آن

    • حسینی گفت:

      هزینه اخذ پاسپورت دومنیکا سیصد هزار یورو می باشد که ۶۰ تا ۷۰ هزار دلار آن بابت وکیل هزینه می شود و مابقی بعد از سه سال با سود بشما بازگردانده می شود. پاسپورت در عرض شش ماه صادر می شود. این مبلغ برای خانواده سه نفره است ولی برای خانواده چهار الی پنج نفره تا ۳۴۰ هزار یورو افزایش می یابد. در صورت تمایل برای مشاوره رایگان می توانید با همکاران ما یا شماره ۰۲۱۶۶۵۵۳۷۱۱ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *