اظهار نظر رئیس‌جمهور آفریقای جنوبی درباره ی اصفهان رئیس‌جمهوری آفریقای جنوبی گفت: «من هنگامی که از ایران بروم، قطعا به‌عنوان یک گردشگر دوباره به اصفهان سفر خواهم کرد و پیشنهادم به مردم نیز همین است که اصفهان را به عنوان یک شهر گردشگری نادیده نگیرند.» جاکوب زوما که به ایران آمده است، در سفر به اصفهان و هنگام بازدید از میدان نقش جهان و چهلستون اظهار کرد: «دیدن کاخ با عظمت چهلستون و پس از آن میدان نقش جهان، قطعا موجب شکوه یک انسان می‌شود.

اینکه ساختمان‌های موجود در میدان نقش جهان هر کدام فلسفه خاصی برای ساختش داشته و میدان نقش جهان درواقع تنها یک میدان نیست.» وی افزود: «تصور من این بود که قرار است فقط یک میدان ببینم؛ اما هنگامی که بازدید کردم، متوجه شدم که تک تک بناهای موجود در این میدان دارای یک فلسفه‌ است و هنگامی که شما این مسجد باشکوه را می‌بینید، در کنار هم قرار گرفتن دین و فلسفه را متوجه می‌شوید.»

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
تا دقایقی دیگر لینک مستقیم PDF به ایمیلتان ارسال می شود.
Increase more than 700% of Email Subscribers!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse, arcu, etiam pulvinar.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico
  • Montes vutario lacus quis preambul den
  • Leftomato denitro oculus softam lorum
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
  • Dualo fitemus lacus quis preambul pat
  • Montes vutario lacus quis digit turtulis
  We hate spam and never share your details.
دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
فقط چند لحظه تا دانلود فایل PDF فاصله دارید.
ما هم مانند شما از ایمیل های اسپم متنفریم.
خبرنامه ویزای کشورهای مختلف
این خبرنامه ویژه اخبار و رویدادها در زمینه ویزای کشورهای مختلف می باشد. برای کسب اطلاع از رویدادهای گردشگری، می توانید به صفحات دیگر سایت مراجعه کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
پس از وارد کردن ایمیل، pdf شروع به دانلود می کند.