اقامت دومینیکا

اقامت دومینیکا

طبق قوانین ایجاد شده در سال ۱۹۹۳، دریافت پاسپورت دومینکا از طریق سرمایه گذاری امکان پذیر شد. سرمایه گذاری لازم جهت اقامت دومینیکا در مقایسه با سایر کشورهای منطقه کارائیب تقریبا آسان تر می باشد. بر اساس قانون شماره ۳ شهروندی، در سال ۲۰۱۴، واحدی برای بررسی اقامت از طریق سرمایه گذاری ایجاد گردید. جزییات برنامه سرمایه گذاری این قانون در بخش ۸ و ۲۰ می باشد.

بر اساس این قانون سرمایه گذاران برای ایجاد مشارکت اقتصادی در دومینکا دعوت می گردند، که توسط آن می توانند برای شهروندی خود به همراه خانواده اقدام کنند.

اخذ پاسپورت و تابعیت دومینیکا

کسب پاسپورت و اقامت دائم دومینیکا دارای مزایای بسیاری مانند مدت پروسه زمانی بسیار کوتاه ۶ ماهه تا زمان اخذ پاسپورت دومینیکا و نداشتن شرایط پیچیده مانند دانستن زبان و سوابق مدیریتی می باشد. خارج از مزیتهای کشور دومینیکا که معمولا افراد را ترقیب به اقدام برای اخذ تابعیت این کشور می‌نماید، مهم‌ترین موضوع برای ایرانیان این است که دومینیکا از معدود کشورهایی هست که برای اعطا تابعیت و پاسپورت (طی پروسه کوتاه مدت) برای ایرانیان تشکیل پرونده می‌دهد. دلیل گرفتن اقامت و پاسپورت دومینیکا زندگی و اقامت در این کشور نیست، بلکه بدست آوردن پاسپورت کشوری است که به شما اجازه سفر به بسیاری از کشورها مانند انگلستان را بدون نیاز به اخذ ویزا می دهد.

برنامه اخذ اقامت دائم و پاسپورت دومینیکا, به متقاضیان این امکان را می‌دهد که بدون درخواست اقامت، تبدیل به یک شهروند در کشور دومینیکا شوند. شما با داشتن پاسپورت دومینیکا بهعنوان یک شهروند جدید، مجبور به زندگی در دومینیکا نیستید ولی مانند هر شهروند دیگری این حق رادارید که در آنجا زندگی کنید. سرمایه اهدائی به دولت دومینیکا برای توسعه صنایع دریایی, گردشگری, کشاورزی و همچنین در پروژه هایی مانند ساخت مدارس, بیمارستان ها و … به کار برده می شود.

 

دومنیکا

دومینیکا

 

شرایط لازم برای اخذ اقامت و پاسپورت دومینیکا

  • متقاضی اصلی باید بالای ۲۱ سال باشد
  • فرزندان درخواست کننده باید زیر ۲۸سال و مجرد باشند.
  • امکان درخواست برای همسر متقاضی و والدین بالای ۵۵ سال
  • متقاضی نباید هیچ‌گونه سابقه ارتکاب جرم داشته باشد.
  • متقاضی باید یکسری معاینات پزشکی انجام دهد.
  • بدون داشتن ویزای ردی در آخرین درخواست ویزای اروپا.

 

اقامت دومینیکا

دومینیکا

 

مزایای شهروندی و اخذ پاسپورت دومینیکا

مهمترین دلیل جهت اخذ سریع پاسپورت دوم آسودگی خاطر و رفع محدودیت زندگی در یک کشور بخصوص است.  اخذ پاسپورت دوم موجب آسودگی خاطر جهت سفرهای خارجی و پیشرفت های اقتصادی می باشد و در مواقع اضطراری یک برنامه پشتیبان مطمئن محسوب می گردد. به عبارت دیگر گرفتن پاسپورت دوم موجب آسان شدن سفرهای بین المللی است. در حال حاضر انجام سفرهای بین المللی حتی اگر شما یک فعال اقتصادی ثروتمند باشید با یک پاسپورت ضعیف بسیار مشکل است. سفر کردن با پاسپورت دوم,  از طریق اخذ اقامت و پاسپورت دومنیکا این اجازه را به فرد می دهد تا به بیشتر مناطق جهان از جمله حوزه شنگن, اتحادیه اروپا و…  بدون نیاز به ویزا  سفر نمایند و از طریق ان کیفیت زندگی خود را بهبود بخشند.

کسب پاسپورت و اقامت دومینیکن مدت پروسه زمانی بسیار کوتاه ۳ ماهه تا زمان اخذ پاسپورت دومینیکا است، عدم نیاز به حضور فیزیکی و مدرک زبان و نداشتن شرایط پیچیده مانند سوابق مدیریتی می‌باشد. خارج از مزیتهای کشور دومینیکا که معمولا افراد را ترقیب به اقدام برای اخذ تابعیت این کشور می‌نماید، مهم‌ترین موضوع برای ایرانیان این است که دومینیکا تنها کشوری است که برای اعطا تابعیت و پاسپورت (طی پروسه کوتاه مدت) برای ایرانیان تشکیل پرونده می‌دهد و ایرانی‌هایی که تنها دارای تابعیت کشور ایران هستند و برای تجارت بین المللی و سفرهای خارجی خود نیاز به تابعیت دوم و اخذ پاسپورت دوم دارند، گزینه دیگری برای انتخاب ندارند.

تنها کشور هایی که در دنیا پروسه قانونی برای اعطای تابعیت از طریق سرمایه گذاری (طی پروسه کوتاه مدت) را دارند. کشور دومینیکا و دوم کشور سنت کیتس و از آنجایی که کشور سنت کیتس برای افراد مقیم ایران تشکیل پرونده برای اعطای تابعیت نمی‌دهد لذا دومینیکا تنها گزینه برای ایرانیان به شمار می‌آید.

 

اقامت دومینیکا

اقامت دومینیکا

 

مزایای پاسپورت دومینیکا:

۱٫ دریافت پاسپورت تا ۶ ماه و تابعیت مادام العمر

۲٫ امکان سفر به بیش از ۱۲۰ کشور جهان بدون نیاز به ویزا همانند: روسیه,امارات, چین, کشور های حوزه شنگن و…

۳٫ پاسپورت کشور دومینیکا در رتبه ۳۷ام جهان قرار دارد.

۴٫ بدون نیاز به حضور مستقیم تا زمان دریافت پاسپورت

۵٫ دومینیکا مکانی فوق العاده عالی برای بیزینس با امریکا است، زیرا هردو محدوده ی زمانی و کد شماره گیری بین المللی (+۱) یکسانی دارند.

۶٫ معافیت مالیاتی برای بسیاری از امور

۷٫ عدم اطلاع کشور مادری از نسبت به اعطای تابعیت و اقامت

 

اقامت دومینیکا

اقامت دومینیکا

 ویزای دومینیکا

صاحبان پاسپورت دومینیکا می توانند بدون ویزا به بیش از ۱۱۵ کشور که در زیر آمده است، سفر کنند. لازم به ذکر است که ممکن است قوانین تغییر کنند، بنابراین بهتر است برای اطلاع از آخرین اخبار با مقامات دولتی و سازمان های مربوطه تماس گرفته شود.

هزینه پاسپورت دومینیکا

جدول زیر هزینه های مربوط به اخذ شهروندی و پاسپورت دومینیکا می باشد که توسط دولت دومینیکا اخذ میگردد:

یک نفر

کل هزینه : ۱۴۵ هزار دلار

زوج بدون فرزند

کل هزینه : ۲۳۳ هزار دلار

زوج با یک فرزند

کل هزینه : ۲۵۹ هزار دلار

زوج با دو فرزند

کل هزینه : ۲۶۹ هزار دلار

 

  • دلیل گرفتن اقامت و پاسپورت دومینیکا زندگی و اقامت در این کشور نیست، بلکه بدست آوردن پاسپورت کشوری است که به شما اجازه سفر به بسیاری از کشورها مانند انگلستان را بدون نیاز به اخذ ویزا میدهد.

 

اخذ پاسپورت دومینیکا

دومینیکا

 

مایل به دریافت وقت سفارت توسط ما هستید؟

لطفا جهت بررسی امکان تعیین وقت سفارت در تاریخ مورد نظر و کشور مدنظر با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

وب سایت سون تارا کارگزار رسمی اخذ ویزا، رزرو، خرید بلیت، هتل و تور می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا و رزرو و خرید بلیت و هتل از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

اگر سوالی دارید در قسمت نظرات مطرح کنید کمتر از یک روز پاسخ شما را می دهیم.

با کارشناسان ما در آژانس هواپیماییجهت اطلاعات بیشتر و یا درخواست ویزا شینگن تماس حاصل فرمائید.

۰۲۱-۶۶۵۵۳۷۱۱

۰۹۳۷۹۲۵۸۴۸۰

 

می خواهم در خبرنامه ویزا ها عضو شوم

 

Please follow and like us:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *