برنامه های هفته گردشگری

برنامه های هفته گردشگری

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اعلام کرد در هفته گردشگری، برنامه های متعدد و متنوعی از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار می شود. «محمد شریف ملک زاده» گفت: «چهارم مهرماه، از خادمان گردشگری سراسر کشور تجلیل شد.

پنجم مهرماه نیز سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در هتل لاله، میزبان سفرای کشور های مختلف و خبرنگاران است.»

وی افزود: «همایش بزرگ خانواده کشور نیز در این هفته برگزار شده و همزمان با آن بسته های تبلیغاتی شهری مرتبط با هفته گردشگری ارائه می شود.» ملک زاده تصریح کرد: «نمایشگاه عکس و نمایشگاه تمبر» از «گردشگری تا پست» نیز از ۵ تا ۱۷ مهر روز جهانی پست برپا می شود» وی تأکید کرد:

«در این هفته، پروژه های گردشگری متفاوتی در استان های مختلف افتتاح می شود که به زودی به اطلاع هموطنان می رسانیم. «ملک زاده» گفت : «برآنیم که در هفته گردشگری به منظور معرفی جاذبه های استانی برای گروه های مختلف تور های استان گردی برگزار کنیم.» وی تصریح کرد :

«در هفته گردشگری، و اعلام برنامه های هفته گردشگری همایش دهیاران ۳۶۵ روستای هدف گردشگری نیز برگزار می شود. همچنین با هماهنگی جامعه هتلداران و مراکز اقامتی ، تخفیف های ویژه ای برای گردشگران در نظر گرفته شده است.» ملک زاده اظهار داشت:

«در تهران جشنواره غذاهای سنتی نیز برگزار می شود.» علاوه بر آن، مسابقات ورزشی ویژه هفته گردشگری، شامل قایقرانی در دریاچه سد تاریخی حسنلو برگزار شده و از قهرمانان ورزشی و هنرمندان نیز تجلیل به عمل می آید. وی تأکید کرد: «تیم های مختلف ورزشی ، از جمله دوچرخه سواری، با شعار «صلح و گردشگری» در چهر تیم شش نفره، در قالب تور های دور اروپا به مناطق مختلف اعزام می شوند.

در این تیم ها دو جانباز ۷۰ و ۵۰ درصد شرکت دارند.» ملک زاده افزود : «از دیگر برنامه های این هفته اجرای موسیقی سنتی در کنار سر در باغ ملی و بازدید رایگان از موزه ها و مراکز فرهنگی را می توان نام برد.»

 

Please follow and like us:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *