بیابان لوت؛ برنامه‌ریزی‌های همه جانبه برای ثبت جهانی بیابان لوت در فهرست یونسکو

تعامل بین سازمانی ادارات و نهادهای دولتی شهرستان زاهدان در راستای پیشبرد اهداف میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان با هدف برنامه‌ریزی و همکاری جهت ثبت جهانی بیابات لوت در فهرست یونسکو انجام شد.
منطقه سیستان و بلوچستان، جلسه‌ای در محل سالن اجتماعات فرمانداری زاهدان با حضور مشتاق گوهری -مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان-، شهنوازی -معاون فرماندار-، نمایندگان ادارات و فعالان حوزه میراث فرهنگی استان در خصوص ثبت جهانی بیابان لوت برگزار شد.
در این جلسه شهنوازی -معاون فرماندار زاهدان- به‌عنوان رئیس جلسه با تاکید بر لزوم همکاری و آمادگی کامل همه ادارات از تاثیرات مهم موضوع و نقش ثبت جهانی بیابان لوت در توسعه استان سخن گفت.
در ادامه نیز دکتر مشتاق گوهری -مدیرکل میراث فرهنگی استان- ضمن اشاره به اهمیت بحث ثبت جهانی بیابان لوت در کشور و به خصوص در استان پرداخت.
وی اظهار کرد: این اثر به‌عنوان اولین اثر طبیعی ایران در فهرست جهانی یونسکو به ثبت خواهد رسید که خود گویای اهمیت بسزای موضوع است.
مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری با تشکر از برگزارکنندگان این جلسه تشکیل کارگروه ثبت جهانی بیابان لوت را ضروری دانست و از حمایت فرمانداری زاهدان و مدیران و فعالان فرهنگی استان قدردانی کرد.
به گزارش ایسنا، در ادامه جلسه اعضاء حاضر نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در راستای حمایت همه جانبه از این اقدام ارزشمند میراث فرهنگی در بعد استانی، ملی و بین‌المللی ابراز و متناسب با نیازها و امکانات مربوطه اعلام همکاری کردند.
ایسنا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
تا دقایقی دیگر لینک مستقیم PDF به ایمیلتان ارسال می شود.
Increase more than 700% of Email Subscribers!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse, arcu, etiam pulvinar.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico
  • Montes vutario lacus quis preambul den
  • Leftomato denitro oculus softam lorum
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
  • Dualo fitemus lacus quis preambul pat
  • Montes vutario lacus quis digit turtulis
  We hate spam and never share your details.
دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
فقط چند لحظه تا دانلود فایل PDF فاصله دارید.
ما هم مانند شما از ایمیل های اسپم متنفریم.
خبرنامه ویزای کشورهای مختلف
این خبرنامه ویژه اخبار و رویدادها در زمینه ویزای کشورهای مختلف می باشد. برای کسب اطلاع از رویدادهای گردشگری، می توانید به صفحات دیگر سایت مراجعه کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
پس از وارد کردن ایمیل، pdf شروع به دانلود می کند.