محورهای پنجگانه سند گردشگری ایران و فرانسه
بهمن ۱۸, ۱۳۹۴
بلغارستان وارنا
بهمن ۲۰, ۱۳۹۴
نمایش همه

ترکیه برای گردشگران امن نیست

براساس اخبار و گزارش‌هایی که هر روز منتشر می‌شود، انفجار بمب، درگیری گروه‌های داخلی با ماموران نظامی، حملات انتحاری و تردد تروریست‌ها از مرز ترکیه این کشور را در مرز ورشکستگی گردشگری قرار داده است. محمدتقی رهنمایی استاد گردشگری با تایید این نکته که ترکیه امنیت لازم را برای گردشگران ندارد، می‌گوید: «اصل اول توسعه گردشگری در هر کشور، وجود امنیت است؛ امنیت مقوله‌ای است که در دو بعد عمومی و اقتصادی مورد بررسی قرار می‌گیرد و آنچه در ارتباط با مقوله گردشگری اهمیت دارد، امنیت عمومی کشورهاست.»

وی در ادامه این بحث با تاکید بر اینکه ترکیه با وجود فضای امنیتی فعلی و حضور دائمی نیروهای نظامی در شهرها، مقصد مناسبی برای گردشگری نیست، می‌گوید: «آلمانی‌ها و روس‌ها بیشترین گردشگران ترکیه را تشکیل می‌دادند؛ اما در چند ماه اخیر با توجه به مسائلی که بین دو دولت ترکیه و روسیه به وجود آمد، بیشتر گردشگران روس و آلمانی از سفر به ترکیه صرف‌نظر کرده‌اند.» این استاد دانشگاه تصریح می‌کند: «هرچند تمام این مسائل و موضوعات برای سفر نکردن به ترکیه کافی است، اما موضوع مهمی که نباید از آن به سادگی گذشت، نگاه مردم ترکیه به ایرانی‌ها است احترام به ایرانی‌ها در ترکیه یک موضوع ظاهری است. نه فقط درباره ترکیه بلکه در رابطه با دبی هم مردم باید به این شناخت برسند، چندی پیش کمپین مردمی تحریم سفر به کشورهای حامی داعش سیاه و سفید تشکیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
تا دقایقی دیگر لینک مستقیم PDF به ایمیلتان ارسال می شود.
Increase more than 700% of Email Subscribers!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse, arcu, etiam pulvinar.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico
  • Montes vutario lacus quis preambul den
  • Leftomato denitro oculus softam lorum
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
  • Dualo fitemus lacus quis preambul pat
  • Montes vutario lacus quis digit turtulis
  We hate spam and never share your details.
دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
فقط چند لحظه تا دانلود فایل PDF فاصله دارید.
ما هم مانند شما از ایمیل های اسپم متنفریم.
خبرنامه ویزای کشورهای مختلف
این خبرنامه ویژه اخبار و رویدادها در زمینه ویزای کشورهای مختلف می باشد. برای کسب اطلاع از رویدادهای گردشگری، می توانید به صفحات دیگر سایت مراجعه کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
پس از وارد کردن ایمیل، pdf شروع به دانلود می کند.