تصویب طرح ورود بدون ویزا به روسیه در یورو ۲۰۲۰

فوتبال جهان – مجلس دولتی دومای روسیه طرح دولت این کشور برای ورود بدون ویزای هواداران خارجی به روسیه جهت تماشای دیدارهای جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۰ را تصویب کرد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از اسپورت ۲۴ روسیه، مجلس دوما امروز (سه‌شنبه) طرح پیشنهادی دولت روسیه مبنی بر ورود بدون ویزای هواداران خارجی از سراسر جهان به این کشور جهت تماشای بازی‌های جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۰ را به تصویب رساند. در طرح پیشنهادی دولت روسیه هر هوادار خارجی در دوره برگزاری این رقابت‌ها با در دست‌داشتن بلیت یک بازی و مدرک شناسایی معتبر می‌تواند بدون ویزا وارد خاک این کشور شود. این قانون شامل حال داوطلبان افتخاری یوفا نیز خواهد شد.

در بخشی دیگر از طرح تصویب شده در دومای روسیه استفاده هواداران فوتبال در جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۰ همانند جام جهانی ۲۰۱۸ از حمل‌ونقل‌ رایگان عمومی شهر سن‌پترزبورگ و منطقه لنینگراد پیش‌بینی شده است.

مجلس دوما همچنین از دولت روسیه خواسته تا یک روش ساده و سریع را برای صدور مجوز جذب و استفاده از کارگران خارجی جهت برنامه‌های کاری فدراسیون فوتبال روسیه، اتحادیه فوتبال اروپا و سازمان‌های محلی ایجاد کند.

سن‌پترزبورگ یکی از ۱۲ شهر میزبان جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۰ با برگزاری سه بازی مراحل گروهی و یک بازی یک چهارم نهایی خواهد بود.

منبع: تسنیم

Please follow and like us:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *