تور کیش ارزان یا لحظه آخری؟ کدام به صرفه‌تر است؟

منظور از تور کیش، سفر گروهی به این جزیره نیست. در اصل تور کیش، به معنای رزرو محل اقامت (هتل، سوئیت و یا هتل آپارتمان) و تهیه بلیط رفت و برگشت هواپیما می‌باشد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام سون تارا، به خواست شما خدماتی مانند ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری و کارت‌های تخفیف برخی مراکز تفریحی به خدمات تور کیش شما اضافه می‌شود. لازم است قبل از سفر به کیش نکاتی را بدانید.

چه زمانی به کیش سفر کنیم؟

در اوایل آبان تا اواخر فروردین، شاهد بهترین آب و هوای جزیره کیش هستید. در این بازه زمانی، خنک‌ترین و دوست داشتی‌ترین هوای کیش را تجربه می‌کنید. اما اگر با گرما مشکل ندارید، از اوایل اردیبهشت تا اواخر مهر ماه تور کیش را تهیه کنید. چرا که در این زمان مسافران کمتری به کیش سفر می‌کنند و شما در خلوت‌ترین زمان ممکن در این جزیره اقامت دارید. در زمانی شلوغی، حدوداً باید مبلغی بین ۱،۶۰۰،۰۰۰ تومان تا ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان پرداخت کنید و در زمانی که پیک مسافران کم است، حدوداً بین ۶۵۰،۰۰۰ تومان تا ۱،۰۰۰،۰۰۰ تومان هزینه کنید.

منظور از تور لحظه آخری کیش چیست؟

ممکن است ظرفیت هواپیما و یا هتل تا ساعاتی قبل از شروع سفر تکمیل نشده باشد. در این حالت، تور کیش با کمترین نرخ ممکن و فقط صرف تکمیل ظرفیت به فروش می‌رسد. معمولاً تور لحظه آخری کیش قیمت کمتری دارد؛ چرا که فروش با قیمت کمتر بهتر از آن است که به طور کامل سوخت شود. این نکته را در نظر داشته باشید که تورهای لحظه آخری کیش همیشه ارزان نیستند و ممکن است شما یک تور لاکچری و لحظه آخری کیش را بخرید!

بعد از به اتمام رسیدن تعطیلات نوروزی، روزهای اول هفته (در صورتی که تعطیل نباشند) و اوایل خرداد ماه تا اواسط شهریور ماه به دلیل گرمای بیش از حد جزیره کیش، معمولاً ظرفیت هتل‌ها و پروازها تکمیل نمی‌شود و بهترین زمان خرید تور لحظه آخری کیش است. ممکن است شما تورهای لحظه آخری کیش را با ۴۰۰،۰۰۰ تومان بخرید و در زمانی ممکن است همین تور را با ۱،۵۰۰،۰۰۰ تومان بخرید.

چرا باید با تور لحظه آخری به کیش سفر کنید!

سفرهای بدون برنامه‌ریزی و هیجان‌انگیز، سفر ارزان اما در هتل‌های لوکس و بدون محدودیت زمانی سفر کردن از لذت‌های سفر به کیش با تورهای لحظه آخری است. اما این نکته را در نظر داشته باشید که باید آماده این باشید که حتی در یک ساعت بعد پرواز کنید!

در مورد تورهای ارزان کیش چه می‌دانید؟

در واقع با تورهای ارزان کیش، یک سفر بی‌کیفیت را تجربه نمی‌کنید. منظور از تور کیش ارزان، سفر در زمان‌های خلوت به جزیره کیش می‌باشد. یعنی در اواسط خرداد ماه تا اواخر شهریور ماه، پس از تعطیلات عید و روزهای اول هفته (غیر از تعطیلات) که زمان خلوتی این جزیره است، شما می‌توانید تور کیش را با ارزان‌ترین قیمت تهیه کنید. شما برای سفر ارزان به کیش می‌توانید در هتل‌های ۲ یا ۳ ستاره و یا حتی سوئیت اقامت داشته باشید. نگران کیفیت هتل‌های ۲ ستاره، ۳ ستاره و سوئیت‌های کیش نباشید؛ چرا که از کیفیت مطلوب و قابل قبولی برخوردار هستند. تورهای کم ارزان کیش در کمترین حالت ۴۰۰،۰۰۰ تومان و در بیشترین حالت ۶۰۰،۰۰۰ تومان می‌باشد.

چگونه ارزان به کیش سفر کنیم؟

ساعات پروازی کیش تأثیر مستقیمی در قیمت بلیط‌های آن دارد. اگر شما در بعد از ظهر و یا شب به کیش سفر کنید و برای برگشت هم بلیط‌های صبح را بخرید، هزینه کمتری برای رفت و برگشت پرداخت می‌کنید. همانطور که گفته شد، می‌توانید برای اقامت هم هتل‌های ۲ و یا ۳ ستاره و یا حتی سوئیت‌ها را انتخاب کنید. تورهای کیش ارزان بستر مناسبی برای همه‌ی افراد فراهم کرده است که بتوانید با کمترین هزینه ممکن به این جزیره زیبا سفر کنید.

پس:

از اوایل آبان تا اواسط فروردین به کیش سفر کنید. تورهای لحظه آخری کیش همیشه ارزان نیستند و شما در هتل‌های بی کیفیت اقامت نخواهید داشت. سعی کنید بلیط‌های بعد از ظهر و شب کیش را خریداری کنید و برای برگشت بلیط‌های صبح را رزرو کنید.

منبع: ایسنا

Please follow and like us:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *