رزرواسیون هتل های خارجی

قصر تاریخی اوزاکا مشهورترین بنای تاریخی و گردشگری این شهر می باشد. این قصر که شروع به ساخت آن در سال ۱۵۸۳ میلادی بوده است در دوران خود به عنوان بزرگترین قصر این شهر شناخته می شده است. در سال ۱۹۳۱ میلادی برجی بتون آرمه ای بسیار مرتفعی در کنار این بنا ساخته شد که در کمال شگفتی از تمام حملات هوایی دوران جنگ جهانی دوم محفوظ مانده است. این برج تاریخی از اطراف توسط برج ها و برجک ها و خندق هایی محافظت شده است. این قصر پارکی به وسعت دو کیلومتر مربع دارد که دارای تالارهای بزرگ و زیبای چند منظوره ، زیارتگاه مقدس هوکوکو ، امکانات مناسب ورزشی و فضای سبزی زیبا و شاداب می باشد.

دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
تا دقایقی دیگر لینک مستقیم PDF به ایمیلتان ارسال می شود.
Increase more than 700% of Email Subscribers!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse, arcu, etiam pulvinar.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico
  • Montes vutario lacus quis preambul den
  • Leftomato denitro oculus softam lorum
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
  • Dualo fitemus lacus quis preambul pat
  • Montes vutario lacus quis digit turtulis
  We hate spam and never share your details.
دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
فقط چند لحظه تا دانلود فایل PDF فاصله دارید.
ما هم مانند شما از ایمیل های اسپم متنفریم.
خبرنامه ویزای کشورهای مختلف
این خبرنامه ویژه اخبار و رویدادها در زمینه ویزای کشورهای مختلف می باشد. برای کسب اطلاع از رویدادهای گردشگری، می توانید به صفحات دیگر سایت مراجعه کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
پس از وارد کردن ایمیل، pdf شروع به دانلود می کند.