جشنواره خرید دبی

جشنواره خرید دبی

از ابتدای سال جاری میلادی تا کنون میلیون‌ها نفر از بازار تجاری دبی دیدن یا خرید کرده و در هتل‌های این شهر اقامت داشته‌اند. جشنواره خرید زمستانی دبی نشان از ساخت‌ و سازهای تازه، مراکز خرید جدید حراج‌های بسیار بالا و حیرت‌انگیزی دارد که باعث شده میلیون‌ها گردشگر از کشورهای هم‌جوار و دیگر کشورهای جهان به دبی سفر کنند. شمار گردشگرانی که به قصد فعالیت‌های تجاری و گردش سفر به دبی کرده‌اند بیشتر شده است. اولین جشنواره خرید دبی در سال ۱۹۹۶ برگزار شد که ۶/۱ میلیون نفر از آن دیدن کردند.
در جشنواره زمستانی موسیقی جاز، جشن‌های گوناگون موسیقی، و مسابقات ورزشی با مشارکت شرکت‌های مهم بین‌المللی از جمله کریستین دیور، کریستین لاکروا، و ژان بل گوییه برگزار شد.
هتلداران نیز در این فصل توانستند از رونق خوبی برخوردار شوند، دبی سعی دارد خود را به قطب گردشگری جهان تبدیل کند و تمام سعی خود را به کار بسته تا گردشگری را جایگزین صادرات نفتی خود کند.

به دنبال توسعه داد و ستد بازرگانی در دبی، این امیرنشین در حال حاضر به یک مرکز عمده برای برگزاری کنفرانس‌های اقتصادی و نمایشگاه‌های بین‌المللی و منطقه‌ای بازرگانی نیز تبدیل‌شده است.
برگزاری نمایشگاه‌های تجاری، سمینارهای اقتصادی و نمایشگاه‌های بین‌المللی و منطقه‌ای با هدف افزایش فعالیت های بازرگانی و جذب توریسم از اوائل دهه ۱۹۹۰ به‌صورت پدیده‌ای نویت در اقتصاد این امیرنشین ظاهر شده که در سال ۱۹۹۴ به اوج خود رسید.
طبق آمارهای موجود سال ۱۹۹۴ بیش از ۱۰۰ کنفرانس در زمینه‌های مختلف تجاری و اقتصادی در دبی تشکیل شد که در حدود ۸ هزار نفر در آن‌ها شرکت کردند.
سه شرکت عمده بین‌المللی «آنفوسنتز انترناسیونال»، «آی آی ارهولندنگ» و «آی بی سی گلف» بازیگران اصلی و برگزارکننده این‌گونه کنفرانس ها در دبی به شمار می‌روند.

تشکیل کنفرانس ها که یکی از عوامل افزایش فعالیت اقتصادی دبی به شمار می‌رود نقش عمده‌ای در گسترش صنعت توریسم و جهانگردی این امیرنشین به‌طور اخص و کشور امارات به‌طور اعم ایفا می‌کند، که باعث رونق کار هتل‌ها رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و بازارهای محلی امارات شده است.

به‌علاوه افراد شرکت‌کننده در این کنفرانس ها در برخی موارد خانواده‌های خود را برای گردش و سیاحت نیز با خود می‌آورند. و رونق تجاری همواره در آنجا جریان دارد.
به گفته صاحبان برخی هتل‌ها در اوج فصل برگزاری کنفرانس ها و نمایشگاه‌ها اتاق‌های هتل‌ها در دبی به میزان ۱۰۰ درصد رزرو می‌شود.
آن‌ها می‌گویند که در فصل تابستان این میزان به ۵۰ درصد کاهش می‌یابد.

دبی که تا پایان جنگ جهانی دوم تنها منبع درآمد آن به‌وسیله تجارت مروارید تأمین می‌شد، پس از استخراج و صدور نفت در سال ۱۹۶۹ به‌صورت یکی از قطب‌های عمده تجاری منطقه درآمده است.
دبی در حال حاضر به یک مرکز تجارت ترانزیت و صدور مجدد کالاهای وارداتی در منطقه خلیج‌فارس تبدیل‌شده است.
تجارت ترانزیت دبی بازارهای روسیه، جمهوری‌های آسیای میانه، کشورهای خلیج اروپایی ژاپن خاورمیانه هند و پاکستان بازار ایران و منطقه خلیج‌فارس و نیز شرق آفریقا و کشورهای عربی را پوشش می‌دهد.

 

جشنواره خرید دبی

جشنواره خرید دبی

جشنواره خرید دبی

جشنواره خرید دبی

جشنواره خرید زمستانی دبی

جشنواره خرید زمستانی دبی

 

وب سایت سون تارا کارگزار رسمی اخذ ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت تور، ویزا، رزرو و خرید بلیت، هتل و تور دبی از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

اگر سوالی دارید در قسمت نظرات مطرح کنید کمتر از یک روز پاسخ شما را می دهیم.

با کارشناسان ما در آژانس هواپیمایی جهت اطلاعات بیشتر و یا درخواست ویزا شینگن تماس حاصل فرمائید.

 

Please follow and like us:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *