حیات وحش جهان را از پنجره این هتل ها ببینید

 

حیات وحش جهان؛ مشکل هتل های لوکس این هست که هتل های لوکس، آدم رو از طبیعت دور میکنن. زندگی ماشینی و تجملات، در هر لحظه سکونت در این هتل ها حس می شه. اینها بد نیست، اما به اندازه ی اقامت در دل طبیعت هیجان و لذت نداره. راه حل خوبی وجود داره تا سفرتون رو همونطور که برنامه ریزی کرده بودید، در دل حیات وحش و حیوانات وحشی بگذرونید.

هتل هایی در دل طبیعت که شما رو وارد زندگی وحشی ترین و بزرگترین حیوانات دنیا در حیات وحش جهان وارد می کنند. هتل هایی که یک شب خوابیدن در اونها، می تونه به اندازه ساعت ها برنامه تلویزیونی حیات وحش جهان، یا بار ها بازدید از باغ وحش هم جالب تر باشه.

در اینجا، ۸ هتلی که حیوانات با آزادی تمام در محیطش رفت آمد می کنند رو جمع آوری کردیم.

 

 حیات وحش جهان

حیات وحش جهان،لژ سافاری Makanyane

حیات وحش جهان،لژ سافاری Makanyane

 

 

مجموعه Makanyane، با طراحی خیلی طبیعی که در اتاق ها و محیطش به کار رفته، و منظره هایی از زندگی حیوانات وحشی که میشه از نزدیک باهاشون ملاقات کرد، از مسافرهاش پذیرایی می کنه.

خوابیدن در فضایی امن زیر آسمون پر ستاره، تور های سافاری، جشن های محلی و محیطی مناسب برای خانواده ها و برگزاری جشن عروسی از سرویس های این هتل هستند.

نزدیک بودن هتل به رودخونه ماریکو، باعث شده که در طول سال گونه های مختلفی از حیوانات به این منطقه سفر کنند. امکان دیدن بزرگترین حیوانات آفریقا یکی از جاذبه های این هتل به حساب میاد؛ شیر، فیل، بوفالو، کرگدن و پلنگ.

 

حیات وحش جهان، پادشاهی حیوانات در هتل دیزنی

حیات وحش جهان، پادشاهی حیوانات در هتل دیزنی

 

این مجموعه، خونه ای برای بیش از ۲۰۰ گونه از حیوانات آفریقایی مثل فلامینگو، آهو، گورخر و زرافه هست. یک شب موندن در پادشاهی حیوانات دیزنی در اورلاندو، بیشتر حس اینو می ده که یک شب رو در آفریقا بودید تا در فلوریدا. با چند دقیقه قدم زدن در محیط این هتل، می تونید تا ۲۰ گونه از حیوانات آفریقایی رو ببینید.

اگر میخواهید یک خاطره خوب رو برای مسافرها درست کنید در حیات وحش جهان، این هتل ها انتخاب خوبی می تونند باشند. محیط این هتل به شکلی طراحی شده که به مسافر هاش حس خودمونی بودن و محلی بودن رو بده، غذا های محلی آفریقایی، جشن ها و برنامه های تفریحی که هر شب برگزار می شه،

 

حیات وحش رو از پنجره این ۸ هتل ببینید

حیات وحش رو از پنجره این ۸ هتل ببینید

حیات وحش جهان، حیات وحش جهان، مانور زرافه ها

حیات وحش جهان، حیات وحش جهان، مانور زرافه ها

 

یک هتل  کوچک که در کنیا هست، صبحهای شما رو با دیدن کله زرافه که داره طبقه دوم رو دید می زنه، شروع می کنه. این ساختمون در سال ۱۹۳۲ ساخته شد و از سال ۱۹۷۰ هم به عنوان هتل زرافه ای معروف شده. در حیات وحش جهان، این هتل ۶ اتاق داره و این امکان رو می ده که صبحانه تون رو با زرافه ها سر یک میز بخورید. موضوعی که خیلی اهمیت دارد اینه که، همه سود این هتل برای حمایت از حقوق حیوانات در آفریقا خرج می شه و این جدای از سفر حس خوبی داره.

 

لژ طبیعی Lapa Rios

لژ طبیعی Lapa Rios

حیات وحش جهان، لژ طبیعی

حیات وحش جهان، لژ طبیعی

لژ طبیعی

لژ طبیعی

 

هتلی که بین درختهای جنگل های کاستاریکا ساخته شده و خونه ی گونه های مختلفی از حیواناته. امکانات رفاهی و غذا های محلی هم باعث میشه خاطرات خارق العاده ای در این مکان بسازید. اگر به دنبال یک هتل رویایی هستین در حیات وحش جهان، که هر دفعه که چشماتون رو باز می کنید کمی فکر کنید به اینکه خواب می بینید یا بیدارید؟ شاید هتل  lapa Rios یکی از بهترین گزینه هاتون باشه.

 

حیات وحش جهان، لژ شیر های دریایی

حیات وحش جهان، لژ شیر های دریایی

 

بر خلاف اسم این هتل، شیر دریایی چیزی نیست که زیاد در اونجا خواهید دید. این پنگوئن ها هستند که در نزدیکی لژ شیر های دریایی کمپ زدند. یک هتل ساده بدون تجملات و امکانات لوکس، برای نزدیک کردن مسافرین به فضای حیات وحش جزایر فالکلند. برای یک آخر هفته آروم خیلی مناسبه.

 

حیات وحش جهان، لژ Sarova

حیات وحش جهان، لژ Sarova

حیات وحش جهان، لژ Sarova

حیات وحش جهان، لژ Sarova

 

اگر بخواهیم از نظر معماری به این هتل نگاه کنیم، معماری اش به تنهایی ارزش دیدن رو داره. ولی منظره ای که از پنجره اتاق های این هتل می بینید جاذبه اصلی هست که گردشگرها رو به اینجا می کشه. این هتل در کنیا قرار داره و به دلیل موقعیت جغرافیایی اش، هر ساعت روز که به بیرون نگاه کنید، حیوانات وحشی رو می تونید ببینید.

 

لژ State Game

لژ State Game

 

با این سفر یکی از بهترین و هیجان انگیز ترین خاطرات مسافرین رو درست می کنید. در داکوتای جنوبی، وسط صد ها هکتار طبیعت زیبا با حیات وحش خاص خودش و بیش از ۱۳۰۰ گاومیش کوهان دار آمریکایی. این هتل رو می بینید که با اتاق های شیروونی دار و نمای سنگی اش،

 

لژ خصوصی Royal Malewane

لژ خصوصی Royal Malewane

 

از خصوصیات این هتل، داشتن استخر های خصوصی در هر اتاقه که حتی می تونید دراین استخر ها طبیعت اطراف رو ببینید و در میان حیوانات باشید. این یکی از هتل هایی است که امکان اقامت لوکس ولی در عین حال هیجان انگیز، در دل طبیعت رو برای مسافرینش ایجاد میکند.

 

Please follow and like us:

1 دیدگاه

  1. محمد رودسرابی گفت:

    ارزوی من ایه بتونم از این دیدنی های حیات وحش دنیا از نزدیک دیدن کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *