نمایی از سالن بار هتل هلیتون شهر منچستر

به گزارش بازارهتل، با فرا رسیدن فصل تابستان، هتل های انگلیس امیدوارند بتوانند از مهمانان خود در این فصل که رده سنی ۲۷ سال به بالا را تشکیل می دهند درآمد قابل توجه ای به دست آورند که گفته می شود رقمی در حدود ۲۷ میلیارد پوند خواهد بود.

در همین باره به تازگی نتایج یک نظر سنجی صورت گرفته توسط یک سایت رزرو هتل در انگلستان نشان می دهد که برای حدود دو سوم جمعیت آماری یعنی ۷۴ درصد از مهمانان احتمالی، “قیمت” عامل تعیین کننده ای در انتخاب هتل شان خواهد بود. حال آنکه برای ۶۲ درصد “موقعیت هتل” و برای ۵۲ درصد، “امکانات” هتل بیش از باقی عوامل در تصمیم انتخابشان تاثیر گذار است. در همین حال ۲۴ درصد از پاسخ دهندگان به دنبال نام “برند”ها جذب هتل ها می شوند و ۲۱ درصد هم به دنبال هتل هایی خاص با محیط های خانوادگی می باشند.
از سوی دیگر این تحقیق پیش بینی می کند که تابستان امسال اغلب مسافران در نظر دارند بیش از یک هفته برای تعطیلات خود هتل رزرو کنند که این میزان به طور متوسط حتی به ۱۰ شب هم می رسد که بدین ترتیب ۲۷ درصد از مسافران سال پیش، تعطیلاتی مفصل تر را برای امسال خود برنامه ریزی می کنند. در این راستا ۷۴ درصد از ایشان همان رقمی را برای هزینه سفرشان پرداخت خواهند کرد که سال گذشته پرداخت کردند و ۱۴ درصد هم یقینا رقمی بیش تر را متقبل خواهند شد. از این رو انتظار می رود در حد فاصل ماه می تا آگوست، متوسط هزینه سفر برای مسافران در حدود ۱۱۱۶ پوند باشد.
نکته دیگر مورد تحقیق این نظرسنجی، علاقه مهمانان به مکان اتاقشان در هتل بود به نحوی که ۴۰ درصد از آنان حاضر به داشتن اتاقی در کنار آسانسور نیستند و ۲۲ درصد هم ترجیح می دهند اتاقی دور از دستگاه های فروش خودکار داشته باشند. در همین حال ۳۹ درصد هم دوست دارند تا اتاقشان ترجیحا نه در طبقه نخست باشد و نه نردیک رستوران یا بار.
در بخش دیگر این تحقیق، هدف از مسافرت مورد پرسش قرار گرفته است که ۶۸ درصد از پاسخ دهندگان هدف خود را استراحت در سواحل و یا اسپاها دانستند در حالی که ۵۱ درصد به دنبال جاذبه های شهری و مراکز خرید هستند. در این میان، ۲۷ درصد هم بازدید از سایت های تاریخی را برای سفر تابستانی خویش ترجیح می دهند.
اما اینکه مسافران چه زمانی هدف و مکان مورد نظر خود برای سفر را تعیین می کنند و از چه طریق برای رزرو آن ها اقدام می کنند، پرسش دیگر این نظرسنجی بود که در آن مشخص شد ۵۲ درصد از ایشان بیش از یک ماه پیش تر برای این مهم اقدام می کنند در حالی که ۳۸ درصد بین یک هفته تا یک ماه پیش تر. ۱۰ درصد هم ترجیح می دهند تا در نزدیک ترین زمان ممکن برای سفرشان برنامه ریزی کنند.
برای رزرو هم بیش از نیمی از مسافران مورد پرسش این تحقیق، یکی از شبکه های اجتماعی و یا سایت های رزرواسیون را انتخاب و ۱۷ درصد هم از وبلاگ های سفر استفاده می کنند. و جالب آنکه ۱۶ درصد هم ترجیح می دهند تا از طریق نظرات دوستانشان برای این مهم اقدام کنند
منبع: بازار هتل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
تا دقایقی دیگر لینک مستقیم PDF به ایمیلتان ارسال می شود.
Increase more than 700% of Email Subscribers!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse, arcu, etiam pulvinar.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico
  • Montes vutario lacus quis preambul den
  • Leftomato denitro oculus softam lorum
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
  • Dualo fitemus lacus quis preambul pat
  • Montes vutario lacus quis digit turtulis
  We hate spam and never share your details.
دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
فقط چند لحظه تا دانلود فایل PDF فاصله دارید.
ما هم مانند شما از ایمیل های اسپم متنفریم.
خبرنامه ویزای کشورهای مختلف
این خبرنامه ویژه اخبار و رویدادها در زمینه ویزای کشورهای مختلف می باشد. برای کسب اطلاع از رویدادهای گردشگری، می توانید به صفحات دیگر سایت مراجعه کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
پس از وارد کردن ایمیل، pdf شروع به دانلود می کند.