دلایل ریجکت ویزای شینگن

دلایل ریجکت ویزای شینگن

برخی متقاضیان دقیقا دلایل ریجکت ویزای شینگن خود را متوجه نمی شوند. به همین دلیل، این مطلب برای ارائه دلایل مشترک رد شدن ویزا تهیه و جمع آوری شده است. اگر افسر کنسولگری موفق نشود، همه اطلاعات مورد نیاز خود را از متقاضی دریافت کند، ممکن است درخواست ویزای متقاضی با شکست مواجه شود. با عدم وجود چنین اطلاعاتی، افسر کنسولگری نمی تواند تشخیص دهد که آیا این شخص واجد شرایط اخذ ویزا هست و یا خیر؟

از طرف دیگر، ممکن است افسر کنسولگری اطلاعاتی از متقاضی دریافت کند که غیر قابل قبول سفارت و یا فراتر از رویه های ثابت و معمولی باشد. گاهی این کاندیدا، مستعد فعالیت های غیر قانونی و نادرست هستند. در همه موارد ذکر شده، افسر به دنبال رد کردن ویزای متقاضی خواهد بود.

امکان این موضوع وجود دارد که درخواست ویزای شینگن شما بعد از بررسی های انجام گرفته از طرف افسر کنسولگری رد شود.
در ادامه به برخی مسائلی که باعث خواهد شد که درخواست اخذ ویزیا شنگن شما رد شود اشاره خواهم کرد.

امکان این موضوع وجود دارد که درخواست ویزاس شنگن شما بعد از بررسی های انجام گرفته از طرف افسر کنسولگری رد شود.
در ادامه به برخی مسائلی که باعث خواهد شد که درخواست اخذ ویزا شنگن شما رد شود اشاره خواهم کرد.

  • ارائه ندادن مدارک کافی برای بازگشت شما بعد از سفرتان به کشور خود.
  • داشتن دعوتنامه ازیکی از اقوام درجه یک شما که ایم امکان و حدس را به افس کنسولگری می دهد که امکان بازگشت شما بعد از سفرتان صفر خواهد بود.
  • داشتن سو پیشینه در کشور محل تولدتان.
  • نداشتن هدف مشخص برای اقامت شما برای سفرتان.
  • ارائه پوشش بیمه ای نامناسب و نامعتبر برای سفر خود و مدت اقامتی که می خواهید داشته باشید.
  • ارائه گذرنامه آسیب دیده(مظور از آسی دیده ظاهر نامناسب و صفحات مخدوش شده و … می باشد).
  • مشخص نبودن محل اقامت شما در حین مدت سفر.

چگونگی رفع ریجکتی ویزای شینگن

بعد از ریجکت شدن ویزا شینگن باید تا ۶ ماه صبر کنید تا دوباره بتوانید برای اخذ ویزای شینگن اقدام کنید. اگر قبل از ۶ ماه، دوباره برای دریافت ویزا اقدام کنید، بدون هیچ دلیلی درخواست شما ریجکت خواهد شد. توجه داشته باشید که داشتن دو مهر ریجکتی در پاسپورت، کار را برای گرفتن ویزای شینگن در آینده سخت ‌تر می‌کند.
در صورتی‌که دلیل محکمی برای بازگشت به کشور خودتان نداشته باشید، مطمئنا ویزای شما رد خواهد شد. پس با ارائه مدارک و شواهد محکم و ارائه برنامه‌ای کوتاه یا بلند مدت ثابت کنید که قصد بازگشت به کشور خودتان را دارید.
برای اخذ دوباره ویزای شینگن از دو طریق می‌توانید اقدام کنید، اعتراض به ریجکت شدن ویزای شینگن و ارائه درخواست مجدد به یکی از سفارت‌های شینگن با مدارک کامل ‌تر.

اعتراض به رد ویزای شینگن

در نظر داشته باشید که درخواست تجدید نظر در مورد ویزای شما کار ساده‌ای نیست، چرا که بعد از طی کردن یک پروسه سه ماهه، اعتراض به ریجکت شدن ویزای شینگن شما بررسی خواهد شد. اگر دلایل قانع‌کننده‌ای برای اعتراض داشته باشید، مطمئن باشید که جواب اعتراض به رد ویزای شینگن شما مثبت خواهد بود و شما موفق به اخذ ویزای شینگن خواهید شد. هر سفارت باید وقت مناسبی را برای اعتراض به ریجکت شدن ویزای شینگن در نظر بگیرد.

توجه داشته باشید که نامه اعتراض به ریجکت شدن ویزای شینگن را به زبان رسمی و به ‌دور از گفتار محاوره ای، به سفارت ارائه دهید. نامه شما باید دربرگیرنده نام، نام‌خانوادگی، تاریخ ریجکت شدن درخواست، ارائه دلایل که ریجکت شدن شما را اشتباه تلقی می‌کند و امضای شما باشد.

باید در نامه خود، با رعایت احترام، دلایل اعتراض ‌تان و این که چرا فکر می‌کنید درخواست شما به اشتباه ریجکت شده‌ است را اعلام کنید. بعد از حداکثر یک ماه، باید نامهٔ مبنی بر اعتراض به ریجکت شدن ویزای شینگن شما، به دست مسئولان برسد.

 

 وب سایت سون تارا کارگزار رسمی اخذ ویزا و رزرو و خرید بلیت و هتل و تور می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا و رزرو و خرید بلیت و هتل و تور از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 اگر سوالی دارید در قسمت نظرات مطرح کنید کمتر از یک روز پاسخ شما را می دهیم.

با کارشناسان ما در آژانس هواپیمایی جهت اطلاعات بیشتر و یا درخواست ویزا شینگن تماس حاصل فرمائید.

۰۲۱-۶۶۵۵۳۷۱۱

۰۹۳۷۹۲۵۸۴۸۰

 

می خواهم در خبرنامه ویزا ها عضو شوم

Please follow and like us:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *