نایروبی پایتخت کنیا احتمالاً مهمترین کانون کسب و کار آفریقا است(غیر از شهرهای آفریقای جنوبی) ، با تجدید حیات اخیر پیمان همکاری شرق آفریقا ، کسب و کار تبدیل شده است. نایروبی چهارمین مرکز جهانی سازمان ملل متحد است و به مقر بسیاری از سازمان های امداد و توسعه و هم چنین شرکت های چند ملیتی علاقه مند به شرق آفریقا تبدیل شده است . از آنجا که نایروبی در قلب کشوری قرار دارد که کانون سیر و سیاحت است مسافران تجاری نیز در اوقات اندک فراغت خود ، کارهای زیادی می توانند انجام دهند. بی تردید اهمیت نایروبی از لحاظ کسب و کار در قاره ی آفریقا چشم گیر است. خدمات تجاری ، مخابرات، بخش بانکداری و امکانات اجرای گردهمایی  ها در این پایتخت بین الملی از لحاظ پیشرفته بودن کمتر از جاهای دیگر نیست(البته به غیر از آفریقای جنوبی).

نایروبی از دبرباز محل کسب و کارهای بین المللی بوده است و شرکت های هواپیمایی متعددی به این شهر  پرواز می کنند. در واقع در فرودگاه «جوموکنیاتا» نایروبی پروازهای بین المللی مطلوبی ارائه می شود و هم اکنون پروازهای مستقم به آمریکا، استرلیا و خاور دور در حال شکل گرفتن است. دهها شرکت هواپیمایی آفریقایی در نایروبی فعال هستند که شرکت هواپیمایی آفریقای جنوبی SSA از جمله ی آنهاست. تمام شرکت های مهم اروپایی ، شامل ایرفرنس، الینالیا،شرکت هواپیمایی اتریش ، شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز ، KLM ، لوفت هانزا، سابنا و سوییس ایر، پروازهای منظمی از مابین نایروبی و پایتخت های اروپایی انجام می دهند . افزایش روزافزون برنامه های خصوصی سازی ، حال و هوای تازه ای به کسب و کار در کنیا بخشیده است و اجرای خط مشی های آزاد سازی تجارت و کاستن از مداخلات محدود کننده در بازارهای سرمایه اوضاع را بهتر کرده است.

خدمات کسب و کار کنیا

«کانون تفویت سرمایه گذاری» دولت کنیا سرمایه گذاران خارجی ، صادر کنندگان و وارد کنندکان توصیه های کاربردی ، بی طرفانه و فوری ارایه می دهد. انجام مشاوره بیش از تن دادن به مسئولیت های هر قراردادی ، به طور کلی به درک هزار توی مقررات کمک می کند و این می تواند بر کسب و کار شرکت ها و تا حدی بر طرح های دریافت مساعدت از دولت اثر می گذارد.

*استفاده خدمات اینترنت : ۱۰ دلار آمریکا برای هر ۵/۰ ساعت

*تندنویسی:۱۵ دلار آمریکا برای هر ساعت

*واژه پردازی : ۷ دلار آمریکا برای هر صفحه

*کرایه کردن دستگاه «پی جو»(Pager) : 60 دلار آمریکا برای هر هفته (ایند قیمتها متعلق به هتل هیلنون است).

کرایه کردن خودرو کنیا

*خودروی نیسان سانی یا مشابه آن : قیمت مبنا ، ۸۵ دلار آمریکا برای هروز + ۲۵ دلار برای بیمه

*لندرور دیسکاوری یا مشابه آن : ۲۱۰ دلار برای هر روز + ۴۰ دلار بیمه

*راننده (از ۸ صبح تا۶ غروب ): ۲۰ دلار برای هر روز + ۵ دلار برای هر ساعت اضافه کار

*انعام روزانه ی پیشنهاد : ۱۵ دلار + قیمت سوخت و مالیات

ساعت کار بانک ها

بانک های نایروبی به طور معمول از دوشنبه تا جمعه و از صبح تا ساعت بعداز ظهر باز هستند و در نخستین شنبه هر ماه از ساعت ۹ تا ۵/۱۲ صبح باز هستند.

راهنمای سفر به نایروبی

راهنمای سفر به نایروبی

راهنمای سفر به نایروبی

راهنمای سفر به نایروبی

محل سکونت

تمامی هتل های شیک نایروبی دارای امکانات لازم برای مسافران تجاری هستند کارکنان ماهر و کارکشته ی این هتل ها اغلب راهنمایی با ارزشی می توانند ارایه دهند و خدماتی از قبیل برنامه های واژه پرواز ، تهیه رونوشت ، نمابر ، پست الکترونیکی و برنامه ریزی دیدارها ، همایش ها و مسیرهای حرکت ارایه کنند .

از هتل های معروف نایروبی  می توان هیلتون ، میفیر کورت ، ویندسوگلف، کانتری کلاب ، اینترکانتینتال، یوتالی، نایروبی سفاری کلاب ، سرنا و ساروا را نام برد.

راهنمای سفر به نایروبی

راهنمای سفر به نایروبی

ترجمه: عباس زندباف

راهنمای سفر به نایروبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
تا دقایقی دیگر لینک مستقیم PDF به ایمیلتان ارسال می شود.
Increase more than 700% of Email Subscribers!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse, arcu, etiam pulvinar.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico
  • Montes vutario lacus quis preambul den
  • Leftomato denitro oculus softam lorum
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
  • Dualo fitemus lacus quis preambul pat
  • Montes vutario lacus quis digit turtulis
  We hate spam and never share your details.
دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
فقط چند لحظه تا دانلود فایل PDF فاصله دارید.
ما هم مانند شما از ایمیل های اسپم متنفریم.
خبرنامه ویزای کشورهای مختلف
این خبرنامه ویژه اخبار و رویدادها در زمینه ویزای کشورهای مختلف می باشد. برای کسب اطلاع از رویدادهای گردشگری، می توانید به صفحات دیگر سایت مراجعه کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
پس از وارد کردن ایمیل، pdf شروع به دانلود می کند.