دی ۲۸, ۱۳۹۳

سفر دریایی در جنوب کشور

 سفر دریایی در جنوب کشور در حال حاضر از ۴ بندر خرمشهر – بوشهر – بندر عباس – بند لنگه انجام می گیرد. برای سفر های دریایی نیز باید از قبل به ذخیره جا – خرید بلیط – دارا بودن گذر نامه ی معتبر برای  سفر دریایی به سایر کشور های خلیج فارس اقدام کرد. در سفر دریایی از مسافران برای ناهار یا شام با غذای گرم که در داخل کشتی تهیه شده پذیرایی می شود. البته میوه و تنقلات نیز عرضه می شود. در طول سفر مسافران ضمن تماشای دریا می توانند از قسمت های مختلف کشتی دیدن کنند و یا با تماشای فیلم های سینمایی که نمایش داده می شود خود را سرگرم کنند.  سفر دریایی در دریای خزر نیز توسط کشتیرانی دریای خزر و با استفاده از کشتی زیبای میرزا […]
شهریور ۲۰, ۱۳۹۳

راهنمای سفر و گشت و گذار در جزایر زیبای خلیج فارس

اواخر زمستان ، زمان خوبی برای گشت و گذار در جزایر زیبای خلیج فارس است سفر به جزایر جنوبی ایران ، یعنی درست کردن خاطره هایی که هرگز فراموش تان نشود . گرچه بعضی ها در سفر به جنوب ، کیش را به خاطر بازارهای متنوعش برای خرید انتخاب می کنند ، اما گشت و گذار در جزایر خلیج فارس ایران ، تنها به خرید خلاصه نمی شود . دیدنی های جزایر جنوبی ایران به قدری شگفت انگیز است که شما به سختی حاضر به ترک آنها خواهید شد .  برای همین هم این بسته سفری جذاب را برای شما در نظر گرفته ایم تا بتوانید در سفری چهار روزه ، سه جزیره زیبای جنوب ایران در خلیج فارس یعنی جزایر قشم ، هنگام و هرمز را ببینید و از […]
شهریور ۲۰, ۱۳۹۳
راهنمای سفر به بندر عباس

موزه مردم شناسی خلیج فارس در بندرعباس

هنگام سفر به شهر بندرعباس سراغ موزه «مردم شناسی و باستان‌شناسی خلیج‌فارس» بروید که قدیمی‌ترین اشیای آن مربوط به دوره پارینه سنگی است و ۳۰ هزار سالی قدمت دارند. این موزه ۶ سال پیش در محوطه‌ای معروف به برکه‌های باران که به شکل سنتی محل ذخیره‌ آب‌های سطحی در این شهر بودند، ساخته شد که بنایی زیبا هم دارد.اما فقط ۳ طبقه موزه و داشته‌هایش تماشایی نیستند بلکه خود ساختمان موزه که در طراحی آن از عناصر معماری بومی استان هرمزگان مخصوصاً قلعه خانه‌های اعیانی غرب استان، الهام گرفته شده و اندوخته‌های درونش بسیار دیدنی است. معماری پرابهتی که در و پنجره‌های چوبی، بادگیر و نورگیرهای سنتی آن را تکمیل می‌کند. موزه مردم شناسی خلیج فارس:  
دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
تا دقایقی دیگر لینک مستقیم PDF به ایمیلتان ارسال می شود.
Increase more than 700% of Email Subscribers!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse, arcu, etiam pulvinar.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico
  • Montes vutario lacus quis preambul den
  • Leftomato denitro oculus softam lorum
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
  • Dualo fitemus lacus quis preambul pat
  • Montes vutario lacus quis digit turtulis
  We hate spam and never share your details.
دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
فقط چند لحظه تا دانلود فایل PDF فاصله دارید.
ما هم مانند شما از ایمیل های اسپم متنفریم.
خبرنامه ویزای کشورهای مختلف
این خبرنامه ویژه اخبار و رویدادها در زمینه ویزای کشورهای مختلف می باشد. برای کسب اطلاع از رویدادهای گردشگری، می توانید به صفحات دیگر سایت مراجعه کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
پس از وارد کردن ایمیل، pdf شروع به دانلود می کند.