روایت دو گردشگر آلمانی از سفر به ایران

دو گردشگر آلمانی که با دوچرخه از مرز آستارا از توابع استان گیلان در شمال وارد ایران شدند، با ادامه سفر خود به سمت جنوب، به شهرستان خنج در جنوب استان فارس رسیدند. پترا و ماتیاس درباره سفر خود به «ایرنا» گفته‌اند: «از یک سال پیش سفر خود را از آلمان آغاز کردیم. نخست وارد روسیه شدیم و در ادامه از تمام کشورهای آسیای میانه که قبل از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی سابق جزو این کشور بود، دیدن کردیم.»

این زوج گردشگر آلمانی اضافه‌ کرده‌اند: «پس از آن از مرز آستارا به ایران وارد شدیم و از مناطق دیدنی شهرهای رشت، قزوین، تهران، اصفهان، یزد و شیراز دیدن کردیم.» آنها یادآور شده‌اند: «ایران کشوری زیبا و دارای مردمی با فرهنگ است.» به اعتقاد آنها، هر شهری که به آن سفر کرده‌اند از شهر دیگر زیباتر بوده؛ به ویژه شیراز و اصفهان. پترا و ماتیاس به سایر گردشگران نیز سفارش کرده‌اند به ایران بیایند.

آنها همچنین زیبایی‌های شهر خنج را که در جنوب استان فارس واقع شده به قصر تشبیه کرده‌ و گفته‌اند: «پس از استان فارس به مقصد استان هرمزگان حرکت خواهیم کرد و از طریق دبی برای دیدن فرزندمان که در هندوستان پرستار است به این کشور سفر می‌کنیم.»براساس این گزارش، این دو گردشگر هم اینک بازنشسته هستند و یکی از آنها مهندس الکترونیک و دیگری مدرس پرستاری است. به گزارش «سون تارا» شمار گردشگرانی که به صورت انفرادی و ماجراجویانه وارد کشور می‌شوند رو به افزایش است؛ امری که به اعتقاد فعالان صنعت گردشگری و کارشناسان موید افزایش حس امنیت در میان گردشگران خارجی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
تا دقایقی دیگر لینک مستقیم PDF به ایمیلتان ارسال می شود.
Increase more than 700% of Email Subscribers!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse, arcu, etiam pulvinar.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico
  • Montes vutario lacus quis preambul den
  • Leftomato denitro oculus softam lorum
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
  • Dualo fitemus lacus quis preambul pat
  • Montes vutario lacus quis digit turtulis
  We hate spam and never share your details.
دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
فقط چند لحظه تا دانلود فایل PDF فاصله دارید.
ما هم مانند شما از ایمیل های اسپم متنفریم.
خبرنامه ویزای کشورهای مختلف
این خبرنامه ویژه اخبار و رویدادها در زمینه ویزای کشورهای مختلف می باشد. برای کسب اطلاع از رویدادهای گردشگری، می توانید به صفحات دیگر سایت مراجعه کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
پس از وارد کردن ایمیل، pdf شروع به دانلود می کند.