زیباترین هتل های شناور دنیا

بسیاری از جهانگردان علاقه ی چندانی به اقامت در هتل های معمولی و در مرکز شهرها ندارند. آنها دوست دارند محل اقامتشان دارای جاذبه های زیبا و خاص باشد تا حتی از استراحتشان هم بیشترین لذت را ببرند.هتل های شناور بر روی دریاها و دریاچه ها از هتل هایی هستند که در چند سال گذشته علاقه ی جهانگردان به استراحت و اقامت در آنها بیشتر شده است. در این نوشته تعدادی از زیباترین و بهترین هتل های شناور جهان را به گردشگران و علاقه مندان معرفی می کنیم.

 ۱٫هتل پونتا کاراکول در کشور پاناما

این هتل زیبا و دیدنی بر روی دریای کارائیب ساخته شده است و در آن شناور است. از جذابیت های منحصر به فرد و کم نظیر این هتل دریایی این است که بازی و پرش دلفین های کارائیب را می توان از نزدیک در آن به نظاره نشست.این هتل شناور به جنگل های پرباران آمازون سفر می کند و امکانات غواصی و ماهی گیری در اختیار مسافران خود می گذارد. این هتل زیبا از شش لوژ خانگی ساخته شده و سقفی پوشیده از برگ های درختان خرما دارد.

 ۲٫هتل کریستال در کشور نروژ

هتل کریستال که در کشور نروژ و در شهر ترومسوی ساخته می شود ( و در سال دو هزار و شانزده افتتاح خواهد شد ) هتلی بسیار بزرگ است که ۸۶ اتاق بسیار زیبا و لوکس دارد. سقف اتاق های هتل کریستال شیشه ای ساخته می شود تا مسافران این هتل شناور بتوانند زیبایی های شب های ترومسوی را تماشاگر باشند. طرح این هتل که توسط شرکتی هلندی ساخته می شود به مانند دانه های برف است . از جذابیت های کمیاب این هتل نروژی موقعیت جغرافیای بسیار مناسب آن برای دیدن شفق های قطبی است.

 ۳٫هتل اوبروی اودویلا در کشور هندوستان

هتل اوبروی اودویلا بر روی دریاچه ی « پیچولا » در کشور هند شناور است. این هتل شناور به شیوه ی معماری سنتی و به سبک قصرهای پادشاهان گذشته ی هند ساخته شده است. این هتل دریایی با شبه چشمه ها و باغ هایی تزیین شده است و امکاناتی در حد یک هتل پنج ستاره در خشکی را داراست.

 ۴٫لوژ امپراطور اقیانوس ، بریتیش کلمبیا در کشور کانادا

بریتیش کلمبیا غربی ترین استان کشور کانادا می باشد که در کنار اقیانوس آرام قرار دارد. هتل لوژ امپراطور این استان کانادا  بر روی اقیانوس آرام شناور است. این هتل اقیانوسی از ماه می تا ماه اکتبر پذیرای گردشگران و جهانگردان است . توریست هایی که برای اقامت و تفریح این هتل را انتخاب می کنند ،  باید از طریق هوایی و با پروازهای اختصاصی به اتاق های خود بروند. مسافران این هتل می توانند حیات وحش اقیانوس آرام را از درون اتاق های این هتل و فضای باز آن به تماشا بنشینند. این هتل ، هتلی پنج ستاره است و اقامت در آن بسیار پر هزینه است.

 ۵٫هتل کنراد کشور مالدیو

هتل کنراد مالدیو میان دو جزیره ی خصوصی ساخته شده است و بسیاری از ساختمان ها و بناهای آن تصاویر اقیانوسی به خود گرفته اند. پنجاه ویلای زیبا و مرفه اقیانوسی ، بیست و یک اتاق دارای چشمه های درمانی و معدنی و رستورانی شیشه ای در زیر دریا از امکانات جالب و هیجان انگیز این هتل هستند.

 ۶٫هتل صخره ای در کشور استرالیا

این هتل بسیار زیبای دریایی دارای اتاق خواب هایی در زیر دریا ، اتاق هایی با چشمه های آب معدنی  و حمام هایی با دیوارهای شیشه ای در زیر دریاست.

 ۷٫هتل بورا بورا در کشور فرانسه

هتل بورابورا در فاصله ای یک مایلی از جزیره ی بورابورای کشور فرانسه ساخته شده است. این هتل بسیار زیبا و رویایی چهل و چهار سوئیت آبی دارد و  ساحلی شنی و باغی بزرگ و زیبا ، اقامت در این هتل را بسیار دلنشین و خاطره انگیز کرده اند.این هتل بر روی مردابی به نام بورابورا بناشده است و دارای چشمه های آب معدنی بسیاری است.

 ۸٫هتل حس های شش گانه در کشور مالدیو

هتل حس های شش گانه بر روی تالابی در مالدیو بنا شده است و در مکانی دنج و خلوت و به دور از هیاهو و آلودگی های صوتی شهر است. برای رسیدن به این هتل باید با قایق های موتوری ربع ساعت بر روی تالاب طی مسیر کرد. این هتل دارای سوئیت هایی معلق و شناور بر روی آب است و مسافران آن از آرامش و طبیعت زیبای اطراف تالاب بسیار لذت می برند.

 

marefi hotel hay shenavar

زیباترین هتل های شناور دنیا

 

hotel panama

زیباترین هتل های شناور دنیا

 

emkanate hotel hay shenavar

زیباترین هتل های شناور دنیا

 

زیباترین هتل های شناور دنیا

زیباترین هتل های شناور دنیا

زیباترین هتل های شناور دنیا

زیباترین هتل های شناور دنیا

زیباترین هتل های شناور دنیا

زیباترین هتل های شناور دنیا

منابع:

زیباترین هتل های شناور جهان کدامند؟

غول پیکر ترین سازه ها ی شناور جهان

برترین هتل های شناور جهان

ساخت سردترین هتل شناور

زیباترین هتل های شناور دنیا

Please follow and like us:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *