سفر لوکس با هواپیمایی اتحاد

لوکس ترین هواپیما

هواپیمایی اتحاد از خدمات فرست کلاس تازه‌ای خبر می‌دهد که لوکس‌ترین امکانات هوایی را به نام The Residence یا اقامت‌گاه تنها برای ایرباس A380 ارائه خواهد کرد.

“اقامت‌گاه” کابین بسیار لوکس و راحتی است که یک یا دو نفر را در خود جای می‌دهد. اتاق نشیمن، اتاق خواب جداگانه و حمام اختصاصی دارد. مسافران “اقامت‌گاه” از خدمات پیش‌خدمت شخصی نیز برخودار خواهند بود.

این سطح از تجمل در فضای کاملا اختصاصی پیش از این در هواپیمای اختصاصی پیدا می‌شد. پیشخدمت‌های اختصاصی که در تمام طول پرواز دراختیار مهمان اقامت گاه خواهند بود، در آکادمی Savory Butler لندن آموزش دیده‌اند.

هواپیمایی امارات متحده عربی با معرفی این امکانات تازه، نام کلاس‌های کابین این خط هوایی را دوباره تعریف می‌کند. First Apartment سوئیت کاملا اختصاصی با سالن استراحت جداگانه، مینی‌بار خنک، سرویس بهداشتی اختصاصی و کمد است. تعداد این سوئیت‌ها ۹ تا خواهد بود که تنها کابین اختصاصی فرست کلاس در این صنعت به‌شمار می‌روند.

اتحاد برای بوئینگ B787 نیز ۸ فرست سوئیت را طراحی کرده که امکانات فراوان ازجمله مینی‌بار دارد. سوئیت کاملا اختصاصی دارای مبل بزرگ و جادار است و مانتیور ۲۴ اینچ است.

در هر دو این هواپیماها بیزنس استادیو و اکونومی اسمارت سیت ارائه می‌شود که خدمات آن ۲۰ درصد بیشتر از فضای اختصاصی صندلی بیزنس کلاس معمولی است.

مهمانان فرست کلاس و بیزنس کلاس ایرباس A  ۳۸۰ می‌توانند در لابی استراحت کنند که سالن استراحت بین کابین‌های فرست و بیزنس است.

اکونومی اسمارت سیت جدید به‌ ترتیبی طراحی شده تا مسافران بتوانند سر خود را در جای راحت تکیه دهند و راحتی و آرامش بیشتری داشته باشند. در همه‌ی کابین‌ها سیستم پخش eX3 پاناسونیک که آخرین نسخه‌ی ارائه‌ شده‌ی آن است، ارائه می‌شود.

safar ekhtesasi

سفر لوکس با هواپیمایی اتحاد

safar lox ba havapima

سفر لوکس با اتحاد

cabin akhtesasi parvaz

سفر لوکس با هواپیمایی اتحاد

 First Apartment

سفر لوکس با هواپیمایی اتحاد

rahanamay safar ba havapima

سفر لوکس با هواپیمایی اتحاد

سفر لوکس با هواپیمایی اتحاد

Please follow and like us:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *