شرایط دریافت ویزای چین

شرایط دریافت ویزای چین

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور چین در زیر به طور کامل شرح داده شده است. هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور چین را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای چین:
۱- شناسنامه و کارت ملی
۲- ۲ قطعه عکس ۶ در ۴ رنگی به زمینه سفبد
۳- اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار
۴-آدرس محل کار و محل سکونت و شغل و شماره تلفن
۵۵- رزرو بلیط هواپیما و واچر رزرو هتل

 

انواع ویزا های کشور چین:
۱- ویزا گروهی
۲- ویزا انفرادی
۳- ویزا تجاری
۴۴- ویزا مولتی

 

نکاتی در مورد ویزا های کشور چین:
اعتبار ویزا گروهی چین ار تاریخ صدور ۴۰ روز می باشد و پس از ورود به چین امکان ۳۰ روز اقامت در این کشور را دارید این ویزا برای حداقل ۵ نفر صادر می شود که اینن پنج نفر در هنگام ورود و خروج به چین باید حضور داشته باشند برای دریافت این نوع ویزا دو روال کاری وجود دارد اولی ویزا عادی ۱۴ روز کاری و دومی ویزا فوری ۷ روز کاری که این حداقل روز ها می باشد و در شرایطی امکان دارد این روز ها زیاد شود.
ویزا انفرادی از تاریخ صدور دارای اعتبار ۳۰ روزه می باشد و شما پس از ورود به چین امکان اقامت ۳۰ روزه در این کشور را دارید این ویزا نیز به دو صورت عادی در ۷ روز وو فوری در ۵ روز صادر می شود .
ویزای تجاری چین ۳ ماه اعتبار دارد و شما پس از ورود ۳۰ روز می توانید در این کشور بمانید و صدور این نوع ویزا حدافل ۱۵ روز کاری به طول می انجامد.
ویزا مولتی دارای اعتبار ۱ ساله است و شما در این ۱ سال به دفعات می توانید وارد چین شوید ولی در هر بار ورود حداکثر ۳۰ روز اجازه اقامت به چین را دارید و صدورر این ویزا حداقل ۳۰ روز کاری به طول می انجامد.

 

قیمت دریافت انواع ویزا های چین:
هزینه ویزای چین: ویزا گروهی چین عادی ۱۰۰ دلار و فوری ۱۳۰ دلار آمریکا
ویزا انفرادی چین عادی ۱۴۰ دلار و فوری ۱۷۰ دلار آمریکا
قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور چین ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارکک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به چین:
در حال حاضر خطوط هواپیمایی ایران ایر و ماهان و جنوب چین پروازهای مستقیم به مقصد چین انجام می دهند . همچنین امکان پرواز به چین توسط خطوط هواپیماییی آذربایجان – قطر – امارات – اتحاد – ترکیش و ایرفلوت با یک توقف به چین نیز وجود دارد . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و رزرو ها و ساعات پرواز و طول پرواز و … به قسمت بلیط هواپیما چین سایت مراجعه نمائید.

 

آدرس و تلفن سفارت چین در تهران: اقدسیه روبروی آتش نشانی پلاک ۷۳  و تلفن های : ۱-۲۲۲۹۱۲۴۰-۰۲۱ و فکس ۲۲۲۹۰۶۹۰-۰۲۱ همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت سفارت چین در تهران به نشانی اینترنتی : ir.china-embassy.org مراجعه  فرمائید.

 

وب سایت سون تارا کارگزار رسمی اخذ ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور چین می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور چین توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

با کارشناسان ما در آژانس هواپیمایی جهت اطلاعات بیشتر و یا درخواست ویزا شینگن تماس حاصل فرمائید.

اگر سوالی دارید در قسمت نظرات مطرح کنید کمتر از یک روز پاسخ شما را می دهیم.

در صورتی که تمایل دارید جدیدترین اخبار ویزا ها در ایمیل خود دریافت کنید، اینجا کلیک کنید.

۷۷۶۱۹۸۰۹-۰۲۱

۰۹۳۷۹۲۵۸۴۸۰


می خواهم در خبرنامه ویزا ها عضو شوم

Please follow and like us:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *