عجیب ترین هتل های دنیا

عجیب ترین هتل های دنیا

خلاصه: برای داشتن یک سفر خوب باید یک اقامتگاه خوب را در نظر گرفت و برای داشتن یک سفر شگفت انگیز باید به دنبال یک اقامتگاه شگفت انگیز و عجیب بود.

 هتل های شگفت انگیز و عجیب  دنیا

برای داشتن یک سفر خوب باید یک اقامتگاه خوب را در نظر گرفت و برای داشتن یک سفر شگفت انگیز باید به دنبال یک اقامتگاه شگفت انگیز و عجیب بود.

بسیاری از گردشگران برای افزایش جذابیت و هیجان سفر خود ، به دنبال هتل های عجیب و خاصی می گردند که حس هیجان دوستی آنها را ارضا کند. هتل های طبیعی که بدون دخالت انسان ساخته شده اند و یا هتل هایی با اشکال گونان و مصالح عجیب می توانند بخشی از این حس هیجان خواهی را جواب گو باشند.

در این مطلب قصد دارم تعدادی از هتل های عجیب و شگفت انگیز دنیا را به شما معرفی کنم ، پس با من همراه باشید تا دقایقی را در هتل های عجیب دنیا بگذرانیم.

 ۱٫هتل طبیعی الکپ اوی در کشور ترکیه

هتل الکپ اوی در نتیجه ی سرد شدن فوران های مذاب آتشفشانی در درون صخره ای در دل کوه به وجود آمده است. این هتل در منطقه ای مرتفع به نام « اورگوپ » در کشور ترکیه قرار دارد. سوئیت ها و اتاق های این هتل طبیعی را غارهایی که در دل کوه قرار دارند ، تشکیل می دهند. این اتاق ها وحشتناک هستند اما تراس هایی دارند که چشم اندازهای زیبایی از مناظر شهر و پارک اطراف هتل را به نمایش می گذارند.

 ۲٫هتل یخی در کشور سوئد

هتل یخی در شهر « جوکاسیاروی » در کشور اروپایی سوئد قرار دارد. این هتل که از یخ ساخته شده است پیوسته در حال بازسازی است تا چهره ی زیبای اسکیمویی آن در تمام ماه های سرد و گرم سال باقی بماند. البته گرچه این هتل از یخ ساخته شده است اما درون آن بسیار گرم و دلنشین است و خبری از زمستان و سرما درونش نیست.

 ۳٫هتل کاستا ورده در کشور کاستاریکا

هتل کاستاورده  در شهر کوئپوس کاستاریکا در کنار پارک ساحلی « مانوئل آنتونیو » که در جوار اقیانوس اطلس می باشد ، قرار دارد. این هتل بسیار زیبا اتاق های متعدد و شیکی دارد اما اتاقی که بسیار محبوب گردشگران است و بیشترین تقاضا را دارد ، اتاقی است که از کابین هواپیمای بوئینگ ۷۲۷ بر روی صخره ای ساخته شده است.این اتاق بوئینگی با چوب ساج آراسته شده است.

 ۴٫هتل روتردام در کشور هلند

هتل روتردام که امروزه از پربازدیدترین هتل های کشور هلند می باشد ، در گذشته برجی تلویزیونی بوده است. از زیبایی ها و جذابیت های این هتل نیمه خصوصی ، دو اتاق در ارتفاع سیصد و شصت و چهار پایی می باشد.پنجره های رو به شهر  این اتاق ها مناظری زیبا از تمام شهر را به مسافران عرضه می کنند.این هتل رستورانی زیبا در پنجاه و دو فوتی زیر بنای خود دارد.

 ۵٫هتل داسپارک در کشور اتریش

هتل داسپارک در کنار رودخانه ای در ناحیه ی « اوتنشایم » قرار دارد. مسافران این هتل می توانند برای کرایه ی اتاق ها چانه بزنند و اتاق ها را ارزان تر در اختیار بگیرند. این هتل از لوله های بازیافت شده ی فاضلاب ها ساخته شده است !!! اتاق ها بصورت لوله ای شکل می باشند و دارای تخت و انباری و پتوی پشمی هستند. این هتل حمام و کافی شاپی در پارک عمومی کنار خود دارد.

 ۶٫هتل آتر این در کشور سوئد

این هتل در واقع یک مسافرخانه ی درجه ی یک می باشد که در میان دریاچه ی « مالارن » ساخته شده است. مسافران برای رفتن به این هتل باید سوار قایق بشوند . در این هتل خدماتی تفریحی به مانند امکانات ماهیگیری ، شنا و کانو سواری در خدمت مسافران قرار داده می شود. این هتل یک پروژه ی هنری ملی محسوب می شود.

 ۷٫هتل یخی در کشور کانادا

این هتل بسیار بزرگ با سازه ای بزرگ از یخ ساخته شده است. در این هتل دمای هوا بسیار سرد و معمولا زیر صفر درجه است. برای استراحت در این هتل حتما باید از کیسه خواب های مخصوصی استفاده کرد وگرنه تا صبح یخ خواهید زد. این هتل یخی از اوایل ماه ژانویه تا اواخر مارس وجود دارد اما بعد از مارس کم کم آب شده و از بین می رود.

۸٫هتل کوتوله ها در کشور نیوزلند

هتل کوتوله یا هتل آدم کوچولوها بازمانده ی لوکیشن فیلم ارباب حلقه هاست که ر آن فیلم در این خانه آدم کوچولو ها و موجودات کوچک زندگی می کردند. پس از پایان ساخت فیلم ، این لوکیشن باقی مانده و به مکانی برای جذب گردشگر تبدیل شده است. مسافران زیادی خواستار اقامت در این هتل هستند.

 

hotel kasta verdeh dar keshvar kastarika

عجیب ترین هتل های دنیا

 

hotel elkep torkiey

عجیب ترین هتل های دنیا

 

عجیب ترین هتل های دنیا

عجیب ترین هتل های دنیا

عجیب ترین هتل های دنیا

عجیب ترین هتل های دنیا

عجیب ترین هتل های دنیا

عجیب ترین هتل های دنیا

 

فهرست منابع

  1.  هتل های عجیب دنیا آشنا بشوید

۲٫ آشنایی با ۷ هتل عجیب در دنیا +عکس

۳٫ خاص ترین و عجیب ترین هتلهای دنیا برای سلیقه های خاص !

 عجیب ترین هتل های دنیا

Please follow and like us:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *