فرودگاه امام : بهره‌برداری از باند دوم فرودگاه امام تا پایان سال ۹۵

مدیرکل فرودگاه امام خمینی (ره) با تایید خبر پیشرفت ۶۰ درصدی کار اجرایی در باند دوم فرودگاه امام ابراز امیدواری کرد که با رسیدن اعتبارات لازم کار تکمیل این پروژه مهم در آینده نزدیک به نتیجه برسد. به گزارش «ایسنا»، حمیدرضا سیدی ضمن تشریح آخرین وضعیت ساخت و تکمیل باند دوم این فرودگاه، به برخی محدودیت‌های اعتباری موجود در کار ساخت باند دوم فرودگاه امام اشاره و اعلام کرد: هر چند کار اجرایی در این محیط متوقف نشده اما برخی محدودیت‌های اعتباری سرعت پیشروی کار را کند کرده است که امیدواریم این موضوع برطرف شود.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی در نظر گرفته شده برای این طرح، در صورتی که اعتبارات لازم فراهم شود قطعا مشکلی برای تکمیل ۴۰ درصد باقیمانده کار وجود نخواهد داشت و این برنامه به‌زودی به پایان می‌رسد. سیدی در پاسخ به این سوال که در صورت رسیدن اعتبارات لازم زمان آغاز به‌کار این باند کی خواهد بود، اعلام کرد: در صورتی که این پروژه طبق برنامه‌ریزی‌های از پیش تعیین شده پیگیری شود، کار در سال ۹۵ به پایان رسیده و آماده بهره‌برداری خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
تا دقایقی دیگر لینک مستقیم PDF به ایمیلتان ارسال می شود.
Increase more than 700% of Email Subscribers!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse, arcu, etiam pulvinar.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico
  • Montes vutario lacus quis preambul den
  • Leftomato denitro oculus softam lorum
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
  • Dualo fitemus lacus quis preambul pat
  • Montes vutario lacus quis digit turtulis
  We hate spam and never share your details.
دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
فقط چند لحظه تا دانلود فایل PDF فاصله دارید.
ما هم مانند شما از ایمیل های اسپم متنفریم.
خبرنامه ویزای کشورهای مختلف
این خبرنامه ویژه اخبار و رویدادها در زمینه ویزای کشورهای مختلف می باشد. برای کسب اطلاع از رویدادهای گردشگری، می توانید به صفحات دیگر سایت مراجعه کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
پس از وارد کردن ایمیل، pdf شروع به دانلود می کند.