معرفی هتل‌های لوکس در کوهستان‌ های

مسافرت‌های کوهستانی زمانی زیباتر و رویایی تر خواهند بود که اقامتگاه‌های مناسبی در کوهستان منتظر پذیرایی از گردشگران باشد.

در این نوشته تعدادی از زیباترین و لوکس‌ترین هتل‌های  کوهستانی دنیا را معرفی می‌کنیم.

 

  1. مایر کدالن وو در کشور نروژ

 

این هتل کوهستانی دو سال پیش افتتاح‌شده است؛ و اقامتگاه مناسبی است برای مسافرانی که عاشق ورزش‌های زمستانی هستند.  این هتل فوق‌العاده لوکس دارای دویست و دوازده اتاق با سراچه‌هایی بسیار زیبا و مبله است. مبلمان این هتل دارای روکش‌های ضخیم و آرامش بخشی از خزهای مصنوعی است. کاناپه‌های تاشوی بسیار راحت و تخت‌های چندطبقه‌ی این هتل خستگی را از تن گردشگران بیرون می‌رانند.

این هتل کوهستانی در کوه voss  قرار دارد و به پانزده  پیست اسکی و آموزشگاه اسکی نزدیک است و دسترسی دارد. البته برای رسیدن به این هتل نیاز به بالا رفتن از کوه نیست، می‌توانید با تل اتاقک‌ها از کوه بالا رفته و درعین‌حال زیبایی‌ها و مناظر طبیعی کوه‌هایی که روپوش سفیدی از برف بر تن دارند را تماشا کنید.

نروژ کشوری است که اولین بار اسکی در آن ابداع‌شده است. هزینه‌ی اقامت در این هتل برای هر شب ۱۶۰ دلار آمریکا می‌باشد.

 

هتل های لوکس

معرفی هتل‌های لوکس در کوهستان‌

  1. هتل ساتن پلیس در کشور کانادا

این هتل کوهستانی در کوهی به نام رولستوک کانادا قرار دارد و هفت سال پیش در سال ۲۰۰۷ میلادی گشایش‌یافته است. این هتل بسیار بزرگ و زیبا و رویایی پنجاه‌ونه پیست اسکی مجهز دارد و برای بالا رفتن گردشگران و دوستداران اسکی و سایر ورزش‌های زمستانی از کوه به پنج‌خط تل اتاقک مجهز است. البته از امکانات خاص این هتل کوهستانی دارا بودن سرویس‌های بالگردی (هلی رونوشتتی) برای جابه‌جایی مسافران است. اتاق‌های این هتل شبیه آپارتمان است و البته به‌خوبی با هیمه‌سوز (شومینه) گرم و دل‌چسب می‌شود.

این هتل  دارای استخر آب گرم و استودیویی برای تمرینات یوگا می‌باشد. هزینه‌ی اقامت در این هتل برای هر شب تقریب ۱۵۰ دلار آمریکا می‌باشد.

 

هتلهای لوکس

معرفی هتل‌های لوکس در کوهستان‌

  1. هتل آلتا پورا در کشور فرانسه

آلتاپورا وال تورن فرانسه هتلی کوهستانی برای استراحت بعد از ورزش‌های زمستانی می‌باشد. این هتل دارای طراحی زیبا با چوب‌هایی بهرنگ‌های شاد و روشن به شیوه‌ی اسکاندیناویایی است. مبل‌های این هتل از خز مصنوعی پوشیده شده است و دارای آرایه‌گری به‌مانند دانه‌های برف می‌باشد. ارتفاع این هتل دو هزار و سیصد متر است و هتلی پنج ستاره است که در اروپا کم‌نظیر و کم رقیب به شمار می‌رود. چشم‌انداز این هتل به کوهستان‌های اطراف خود بسیار زیبا و رویایی است. استخرهای آب گرم سرباز و سرپوشیده از دیگر امکانات این هتل پنج ستاره است. این هتل دارای پیست اسکی ۳۷۲ مایلی بر روی کوهستان است. هزینه‌ی اقامت در آلتا پورا برای هر شب  سیصد دلار آمریکا می‌باشد.

 

معرفی هتل‌های لوکس در کوهستان‌

معرفی هتل‌های لوکس در کوهستان‌

  1. هتل کیمامایا هاکیادو در کشور ژاپن

این هتل کوهستانی تنها سه سال پیش در سال ۲۰۱۱ در جزیره‌ی هاکیادو ی ژاپن که شمالی‌ترین جزیره‌ی این کشور است بناشده است. این جزیره منطقه‌ای مناسب برای اسکی و بعضی دیگر از ورزش‌های زمستانی می‌باشد. هتل ژاپنی کیمامایا یکی از بهترین طراحی‌های هتل‌های کوهستانی جهان را به خود اختصاص داده است.۹ اتاق این هتل قابلیت شخصی‌سازی با سه نوع بالش، حمام گرانیتی و کف‌پوش‌های چوبی را دارا هستند. لابی‌های این هتل با صدای سوختن چوب‌ها در هیمه‌سوزها و انتشار موسیقی‌های ملایم و طرح‌های زیبای ساختمان خود بسیار دل‌نشین هستند.

هزینه‌ی اقامت در این هتل کوهستانی شبی ۱۵۷ دلار آمریکا می‌باشد.

 

هتلهای لوکس

معرفی هتل‌های لوکس در کوهستان‌

  1. هتل ژیرو ایشگل / کاپل تایرول کشور اتریش

این هتل کوهستانی بسیار گران‌قیمت دارای هفتادوهشت اتاق بسیار بزرگ و زیبا می‌باشد. این هتل اتریشی در میان حصاری از کوه‌های جنوبی سیلورتا، سامنائون و وروال ساخته‌شده است. این کوه‌ها از نوامبر تا می همواره پوشیده از برف هستند  و دوستداران ورزش‌های زمستانی بسیار از این منطقه استقبال می‌کنند. وسایط نقلیه‌ی رایگان تا دویست مایلی این هتل از ویژگی‌های این هتل است؛ اما شهرت اصلی این هتل کوهستانی به سبب پنت هاوس های بسیار گران‌قیمت و پیشخدمت‌های خصوصی آن است. این هتل زیبا دارای چهار سونا و استخر سرپوشیده است. هزینه‌ی هر شب اقامت در این هتل شیک ۲۴۵ دلار آمریکا می‌باشد.

 

هتل های لوکس

معرفی هتل‌های لوکس در کوهستان‌

  1. هتل آلپیانا Gstaad در کشور سوئیس

شهر gstaad سوئیس اگرچه شهری کوچک است اما ستاره های بزرگی را جذب زیبایی‌های خود می‌کند. هتل آلپیانا در سال ۲۰۱۲ در این شهر کوچک ساخته‌شده است. این هتل دارای طراحی بسیار زیبا با درب‌های فرم دار، تخت‌های چرمی، اسپای شیک و اتاق‌هایی ساخته‌شده از بلوک‌های نمکی است. هزینه‌ی اقامت در این هتل بسیار گران‌قیمت می‌باشد، اقامتی که هر شبش ۹۳۰ دلار آمریکا آب می‌خورد.

 

هتل های لوکس

معرفی هتل‌های لوکس در کوهستان‌

  1. هتل بیس کمپ کالیفرنیا

این هتل بسیار شیک و زیبا در نزدیکی رودخانه‌ی جنوبی تاهوئه ی کالیفرنیا قرار دارد و استراحت گاه و اقامتگاه بسیار مناسبی برای علاقه‌مندان ورزش‌های زمستانی و دوستداران هیجان و ماجراجویان است. شب‌ها به‌جای لامپ در اتاق‌های این هتل، فانوس روشن می‌شود که خاطره‌ی یک زندگی کهن را در اذهان زنده می‌کند. هنگام شام مسافران این هتل در حیاط دورهم جمع شده و در کنار آتش و با لذت شنیدن خاطره‌های یکدیگر شامشان را میل می‌کنند. این هتل ۱۵۰ اتاق با تخت‌های چندطبقه و شیک دارد. هزینه‌ی هر شب اقامت در این هتل ۱۰۴ دلار آمریکاست.

 

  1. هتل دام ساس فی سوئیس

هتل دام ساس فی یک هتل کوچک قدیمی بوده است که در سال ۲۰۱۲ میلادی موردبازسازی و نوسازی قرارگرفته و به هتلی بسیار بزرگ و شیک تبدیل‌شده است. دمای هوا در اتاق‌های هتل ساس فی با آی پد کنترل می‌شود. هیزم‌های سنگی و چوبی درون اتاق ها آرامش خاصی به مسافران القا می‌کنند. این هتل دارای چشم‌اندازهای بسیار زیبایی از کوهستان‌های اطراف خود است. هزینه‌ی اقامت در هتل ساس فی شبی سیصد و پنجاه دلار آمریکا می‌باشد.

گروه تهیه محتوای سون تارا

 

هتل های لوکس

معرفی هتل‌های لوکس در کوهستان‌

معرفی هتل‌های لوکس در کوهستان‌

Please follow and like us:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *