معرفی هتل ها و رزرو هتل در شانگهای چین

شهر تجاری و گردشگری شانگهای بزرگ‌ترین شهر کشور چین و البته از کلان‌شهرهای جهانی است که به سبب موقعیت تجاری و  امکانات تفریحی خود، هرروزه پذیرای تعداد بسیار زیادی از گردشگران خارجی است.

شانگهای به سبب نیازی که داشته، دارای هتل‌های بسیار زیبا و شیک و فراوانی است. در این شهر در هر کوچه و خیابانی هتل‌هایی را مشاهده خواهید کرد اما اینکه شما از قبل هتل محل اقامت خود را رزرو کرده باشید بسیار مهم است، چون این‌گونه فرصت بیشتری برای انجام امور کاری و یا توریستی خودخواهید داشت.

در این نوشته با امکانات تعدادی از بهترین و مناسب‌ترین هتل‌های شانگهای آشنا می‌شوید.

 

رزرو اینترنتی هتل در چین

معرفی هتل ها و رزرو هتل در شانگهای چین

  1. هتل جو ماریوت شانگهای

این هتل زیبا در طبقات فوقانی از آسمان‌خراش tomorrow و در نزدیکی پارک renmin قرار دارد. این هتل به سبب واقع‌شدن در ارتفاع بالا چشم اندازه‌ای بسیار زیبایی از شهر را ارائه می‌دهد. از این هتل تا مراکز خرید در خیابان‌های نانجینگ و بوند، کمتر از پانصد متر فاصله وجود دارد.

 

امکانات این هتل

مجموعه‌ی آبی شامل استخر رو باز، جکوزی، سونا، مرکز سلامت با آبگرم، استخر سرپوشیده.

اتاق‌های ویژه‌ی ناتوانان جسمی و حرکتی.

سالن ورزشی بدن‌سازی

خدمات: تران سفر از فرودگاه، آرایشگاه، اتوکشی، صرافی، فروشگاه در هتل، سرویس‌های رفت‌وآمد رایگان، سالن مهمانی، سالن جلسه، رستوران بزرگ، روزنامه، اتاق‌های پاک و بدون سیگار، کتابخانه، اینترنت پرسرعت و سایر امکانات صوتی و تصویری.

 

رزرواسیون اینترنتی هتل

رزروهتل در چین

  1. هتل شانگهای ژانگ زیانگ

فاصله‌ی این هتل زیبا تا ایستگاه راه‌آهن  حدود دو کیلومتر می‌باشد؛ و از این هتل تا فرودگاه بین‌المللی پودونگ شانگهای سیزده کیلومتر فاصله وجود دارد. این هتل به میهمانان خود امکاناتی بسیار مناسب و متنوع ارائه می‌دهد.

امکانات این هتل

استخر و ماساژ، اتاق‌های ویژه‌ی معلولین، اتاق‌های پاک و بدون سیگار، سالن بدن‌سازی، سالن جلسات، سالن مهمانی، لباسشویی، خشک‌شویی، صرافی، خدمات تورها، رستوران، فروشگاه در هتل، آرایشگاه، مرکز تجارت.

 

  1. هتل پودی بوتیک فاکسینگ پارک شانگهای

این هتل زیبا که در شهر شانگهای ساخته‌شده است از خیابان huai hai سه دقیقه فاصله دارد. این هتل مدرن و شیک به سبک شرقی ساخته‌شده است. از این هتل با نزدیک به ربع ساعت پیاده‌روی می‌توان به جاذبه‌های توریستی و گردشگری مطرح شانگهای رسید.

در این هتل هرروز یک‌بار جلسه‌ای رایگان برای رایحه و استحمام درمانی برگزار می‌شود. از این هتل تا فرودگاه بین‌المللی پودونگ شانگهای نزدیک به چهل‌وپنج دقیقه فاصله است.

امکانات این هتل

رزرو اینترنتی هتل در چین

رزرواسیون هتل در چین و شانگهای

اینترنت پرسرعت رایگان، اتاق‌های مجلل و زیبا، تلویزیون‌های ال سی دی، آبگرم درمانی به همراه ماساژ و آزمودن عصبی و واکنشی پاها، حمام‌های شخصی دارای وان جکوزی و دوش بارانی، رستوران بزرگ و شیک با انواع غذاهای چینی و خارجی، رستوران در فضای آزاد.

 

  1. هتل ماریوت شانگهای چانگفنگ پارک

این هتل دارای پانصد و یک اتاق زیبا و مجلل و بزرگ می‌باشد.

در این هتل امکانات رفاهی و خدماتی بسیاری ارائه می‌شود که از آن میان به این موارد می‌توان اشاره کرد:

مجموعه‌ی آبی دارای سونا، جکوزی، حمام ترکی و بخار، مرکز درمانی آبگرم، استخر سرپوشیده، ماساژ

زمین گلف، امکان بولینگ، سالن بدن‌سازی، لباسشویی، خشک‌شویی، آرایشگاه، فروشگاه هدایا و سوغات شانگهای، مهد نگهداری کودکان، اتاق‌های ویژه برای معلولین، رستوران، روزنامه.

 

  1. هتل رنسانس شانگهای زنگشان

این هتل بزرگ و مجلل دارای ۶۸۴ اتاق می‌باشد و خدمات رفاهی و تفریحی بسیار مناسبی را ارائه می‌دهد.

امکانات این هتل

مجموعه‌ی آبی شامل سونا، سولاریوم، استخر سرپوشیده،

امکانات ورزشی شامل: زمین‌های تنیس، گلف، سالن اسکواش، پیست اسکی، سالن بدن‌سازی و زمین مینی گلف.

سایر امکانات نظیر: رستوران، چندین فروشگاه در هتل، خدمات خانه‌داری، صرافی، لباسشویی، خشک‌شویی، روزنامه، گاوصندوق، سوئیت های ویژه برای  عروس و دامادها، اتاق‌های ویژه‌ی معلولین.

chana hotel resavation

رزرواسیون هتل در چین و شانگهای

 

  1. هتل شانگهای ماریوت هنگکیاو

این هتل دارای سیصد و سیزده اتاق است.

امکانات این هتل

ماساژ، جکوزی، سونا، استخر سرپوشیده، آبگرم درمانی، حمام ترکی و بخار، اتاق‌های ویژه‌ی معلولین، امکانات ورزشی شامل زمین تنیس، سالن اسکواش، اسب‌سواری، سالن بدن‌سازی و خدماتی دیگر مانند رستوران، روزنامه، فروشگاه در هتل، خشک‌شویی، لباسشویی، کرایه‌ی اتومبیل، تهویه، بار، باغ.

chana hotel resavation

رزرواسیون هتل در شانگهای

 

  1. هتل هیلتون شانگهای

این هتل بسیار بزرگ دارای ۷۱۴ اتاق زیبا و لوکس و مجلل می‌باشد.

امکانات این هتل

اتاق‌های ویژه‌ی معلولین، سونا، استخر سرپوشیده، زمین تنیس و سالن بدن‌سازی، سالن جلسه و ضیافت، آرایشگاه، فروشگاه جهت تهیه سوغات و نیازمندی‌ها، رستوران، کرایه‌ی خودرو، مرکز تجارت، گاوصندوق و اتاق‌های پاک و بدون سیگار.

نویسنده : گروه تهیه محتوای سون تارا

معرفی هتل ها و رزرو هتل در شانگهای چین

Please follow and like us:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *