مقایسه سفر تور استانبول و تور آنتالیا، کدام را انتخاب کنیم؟

تور استانبول را انتخاب کنیم؟ ترکیه هم مرز بین قاره ای و هم مرز میان دوره های باستانی و مدرن می باشد.

ترکیه یک مکان جالب برای متفکران تاریخ و معتادین ماجراجویی است.

اگرچه ترکیه پر از زیبایی های طبیعی و میراث باستانی است، بازدید کنندگان برای اولین سفر خود، گاهی اوقات به فکر این هستند که چه کاری را با زمان محدود انجام می دهند.

مقایسه سفر تور استانبول و تور آنتالیا، کدام را انتخاب کنیم؟

هیچ هتل ساحلی در استانبول وجود ندارد. استانبول یک شهر ساحلی نیست. بنابراین اگر می خواهید آرامش ساحل را داشته باشید، باید تور آنتالیا را انتخاب کنید.

هر دو شهر شب زنده داری ، رستوران ها، مغازه ها، کافه ها و غیره دارند، البته در استانبول بیشتر است. در آنتالیا بسیاری از مردم در کنار ساحل راه می روند.

در استانبول می توانید در منطقه تکسیم اقامت کنید. هتل مرمره تاکسیم هتل بسیار خوبی در میدان تکسیم است که دارای استخر شنا خوب و زندگی شبانه است.

مقایسه سفر تور استانبول و تور آنتالیا، کدام را انتخاب کنیم؟

هر دو شهر آنتالیا و استانبول از لحاظ جغرافیایی، جمعیتی و بیشتر جنبه های دیگر کاملا متفاوت هستند. شما باید با توجه به معیارهایتان انتخاب کنید.

در آنتالیا هزینه زندگی در مقایسه با استانبول مقرون به صرفه است.

شما می توانید یک آپارتمان لوکس در مکان خوبی پیدا کنید.

۳۶۹ هزار خانه در ماه فوریه توسط خارجی ها در استانبول ترکیه خریداری شده است است. سهم استانبول در فروش خانه به خارج از کشور در ماه فوریه ۳۴ درصد افزایش یافته است.

آنتالیا، به عنوان چهارمین شهر پر بازدید ترین در جهان، یکی از مهمترین مقصد گردشگری جهان است و به شما تجربه ای بی نظیر ارائه می دهد.

مقایسه سفر تور استانبول و تور آنتالیا، کدام را انتخاب کنیم؟

آنتالیا، مروارید منطقه مدیترانه، دومین شهر جذاب ترکیه، یکی از محبوب ترین مقصد های توریستی جهان است.

آنتالیا با سواحل زیبا و گردشگری شلوغ در تابستان خوب است. مکانهای دیدنی، شهرهای باستانی و طبیعت نیز در آنتالیا وجود دارد.

کنییالتی و لارا سواحل اصلی در دسترس شهر هستند؛ کنیالتی در ۷ کیلومتری غرب گسترش می یابد، در حالیکه لارا در سمت شرقی شهر قرار دارد .

حومه شهر آنتالیا از نقاط تاریخی زیبا و پراست و کشف آنها باید در لیستی از کارهای شما در آنتالیا قرار گیرد.

تور آنتالیا لحظه آخری را میتوانید با آژانس سون تارا انتخاب کنید.

۰۲۱۷۷۶۱۹۸۰۹

مقایسه سفر تور استانبول و تور آنتالیا، کدام را انتخاب کنیم؟

خرابه های پراگ، پایتخت سابق منطقه آسیای میانه پامفیلیا سئوندا، نمونه ای باور نکردنی از معماری رومی است که هنوز هم در منطقه وجود دارد.

این استادیوم عظیم است، یکی از بزرگترین و بهترین منطقه حفاظت شده جهان است.

این مکان برای ۱۵،۰۰۰ تماشاگر برای تماشای مسابقه ارابه، ساخته شده است. در حدود ۴۰ کیلومتری از آنتالیا، بقایای شهر باستانی آسپندوس قرار دارد. چشم انداز باور نکردنی تئاتر، که بین ۱۶۰ تا ۱۸۰ سال قبل از میلاد اتفاق می افتد و بهترین تئاتر در جهان است.

سفر کوتاه قایق و یا رانندگی در اطراف ساحل آنتالیا بهترین راه برای رسیدن به جذاب ترین جاذبه طبیعی منطقه است: آبشارهای Duden، که از کوه های تاوروس عبور می کند تا خلیج فارس

استانبول واقعا جای دیگری دارد. موقعیت فوق العاده منحصر به فرد این شهر که در دو قاره قرار دارد .

استانبول یک مرکز تجاری مهم و مقصد توریستی شماره یک ترکیه است.

استانبول یک شهر دو طرفه است. نیمه اول یا شهر قدیمی ، که در سراسر بوسفور به آسیا واقع شده است. جاذبه های سمت آسیایی آن مساجد آبی، حجاب سوفیا و قصر Topkapi می باشد.

بخش قدیم شهر جزء میراث جهانی یونسکو است.

Anadolu Kavagi قلعه در بالای تپه جنگل در طرف آسیایی استانبول است. یک سفر دریایی دوست داشتنی را در امتداد بوسپور شامل می شود؛

بالات محله ای در استانبول است که برای خانه های چوبی رنگارنگ و کافه های آن دلفریب شناخته شده است. در خیابان های مجاور محله نیز یک صحنه عکاسی خیابانی وجود دارد .

سنگلکوی یک محله زیبا در سمت آسیایی استانبول است که در آن شما می توانید خانه های قدیمی چوبی در کنار بسفر پیدا کنید. همچنین بسیاری از پارک های ناز و رستوران در امتداد آب وجود دارد. در این رستوران ها می توانید از غذای کلاسیک ترکی از “مزه” (غذاهای گرم و سرد)، ماهی و یا دیگر گوشت های کبابی و “راکی” لذت ببرید (یک مشروب طعم شیرین، سفید رنگ)

با این حال نیمه دوم و یا بخش سرگرمی در بیوگلو، گالاتا و کاراکوی با گالری های هنری مدرن، رستوران ها، کافه ها، باشگاه ها و مغازه های شیک بسیار شگفت انگیز است.

تور استانبول

ترکیه غذاهای مختلف و دستور العمل های مختلف را در هر یک از مناطق خود دارد و استانبول است که در آن همه این سنت شگفت انگیز در یک جا جمع شده است. از غذای خیابانی تا تفسیر مجلل تر آشپزخانه ترکیه.

یک کروز بوفوروس را تجربه کنید تا به آب و چشم انداز شگفت انگیز شهر برسید .

هر کدام از شهرهای آنتالیا و استانبول زیبایی ها و جاذبه های گردشگری خود را دارند که بسیاری از تور های ترکیبی را برای دیدن هر دو شهر می توانید انتخاب کنید.

بطور مثال می توان تور ۶ شب و ۷ روز را انتخاب کرد.

روز اول سفر می توانید پس از رسیدن به هتل باقی روز و شب را در استانبول بگذرانید.

روز دوم پس از صبحانه در حدود ساعت ۸:۳۰ صبح، از هتل به همراه تور خارج شوید و از موزه صوفیان، موزه آبی، مسجد آبی، موزه بزرگ، بازار بزرگ و قصر تاپ کاپی بازدید نمایید. ناهار در یک رستوران محلی بگذرانید. پس از تور، در ساعت ۵:۳۰ بعد از ظهر به هتل خود بازگردید.

روز سوم پس از صبحانه در ساعت ۸:۳۰ صبح، از هتل برای بازدید از بازار ادویه (یا بازار مصر) خارج شوید.

ادویه بازار دارای بوی عطر و بوی عجیب و غریب شرقی است. سپس یک تور تفریحی در بسفر داشته باشید. لذت بردن از کاخ های عثمانی، پل بسفرس، سیتدال، سواحل اروپا و آسیا را انجام دهید.

روز چهارم پس از صبحانه هتل در استانبول به فرودگاه آنتالیا رفته و به آنتالیا سفر کنید.

در صبح روز پنجم از پراگ دیدن کنید. سنت پل اولین سفر مسیحی خود را از پرگ آغاز کرد. سپس به آسپندوس بروید، که یکی از زیباترین تئاترهای رومی در آسیای صغیر است. پس از ناهار از آبشارهای منوگات بازدید کنید.

Side یکی از مشهورترین سایتهای کلاسیک در ترکیه است. این یک بندر قدیم است؛ این شهر بسیار جذاب با ویرانه های باستانی، دو ساحل شنی و چند مغازه کوچک سوغاتی دارد. تئاتر با شکوه شهر باستانی، که بر روی آرچ های کماندار ساخته شده است،

روز ششم را با کلاب شبانه و تفریحات شبانه بگذرانید.

روز هفتم نیز پس از صرف صبحانه به فرودگاه آنتالیا رفته و تور به پایان می رسد.

منبع: عصر ایران

Please follow and like us:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *