میلان ایتالیا ؛ رزرو و معرفی هتل‌های شهر میلان

میلان ایتالیا:

معرفی هتل‌های شهر میلان

هتل بالگاری میلانو

 هتل بالگاری میلانو با خدماتی مناسب از میهمانان خود پذیرایی می‌نماید. این هتل دسترسی بسیار خوبی به اماکن تفریحی و گردشگری شهر میلان ایتالیا دارد و ازاین‌جهت برای اقامت بسیار مناسب است. این هتل پنجاه‌وهشت اتاق دارد که اتاق‌های آن بسیار تمیز و شیک و مرتب و مجهز هستند.

از امکانات این هتل می‌توان به حمام ترکی و بخار، ماساژ، مرکز سلامت و آبگرم درمانی، استخر سرپوشیده و خدمات نگهداری از کودکان اشاره کرد. شیشه‌های دوجداره‌ی اتاق‌های این هتل از ورود هرگونه صدای مزاحم به درون اتاق‌ها جلوگیری می‌کند.

این هتل دارای رستوران، صرافی و باغی زیباست که مسافران می‌توانند از فضا و آب‌وهوای خرم باغ لذت ببرند. کارکنان این هتل از خوش‌برخوردترین کارکنان در هتل‌ها هستند و به مسافرین بسیار احترام می‌گذارند.

 

رزرو هتل میلان

رزرو و معرفی هتل‌های شهر میلان ایتالیا

 

  1. هتل دی گرای

هتل دی گرای دارای موقعیت جغرافیایی کم‌نظیری است و دسترسی به اماکن تفریحی و گردشگری شهر میلان از این هتل بسیار آسان است. این هتل بیست‌ویک اتاق دارد که تمام اتاق‌های زیبا و راحت و شیک و تمیز و مرتب هستند. اتاق جلسه در هتل وجود دارد و در اختیار مسافران گذاشته می‌شود. کارکنان این هتل دارای طرز برخوردی بسیار مؤدبانه هستند.

  1. هتل‌هاکسیا میلانو

این هتل دارای بیست‌وچهار اتاق تمیز و شیک و مرتب است. فضای هتل آرامش‌بخش است و امکاناتی چون تران سفر از فرودگاه به درخواست مسافرین و ماساژ در آن وجود دارد. از زیبایی‌های این هتل باغ و فضای سبز آن است که خستگی گردش و تفریح را می‌توان با استنشاق هوای خوش آن از تن بیرون کرد.

 

رزراسیون هتل در میلان

رزرو و معرفی هتل‌های شهر میلان ایتالیا

رزرو آنلاین هتل در میلان

میلان ایتالیا

  1. هتل آتاکارک د رزیدنس

هتل آتا کارک د رزیدنس در شهر میلان قرار دارد. این هتل دارای صد و شش اتاق زیبا و مجلل و تمیز و مرتب است. سیستم تهویه‌ی هوای مطبوع از امکانات اتاق‌های این هتل است.

  1. هتل داتو میلان

هتل داتو شهر میلان تنها شانزده اتاق دارد. اتاق‌های این هتل بسیار تمیز و شیک و دارای سیستم تهویه‌ی هوای مطبوع هستند. کارکنان این هتل به‌صورت شبانه‌روزی پاسخگوی نیازهای مسافران و میهمانان خود هستند.

  1. هتل مای میلانو

هتل مای میلانو دارای ده اتاق است. اتاق‌های این هتل شیک و تمیز و مرتب هستند. کارکنان این هتل به‌صورت شبانه‌روزی در خدمت مسافران و میهمانان خود هستند. در صورت درخواست مسافرین تران سفر از فرودگاه در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

 

Four Seasons Milano

میلان ایتالیا

  1. هتل ستنرال ستاشن

از ویژگی‌های هتل ستنرال ستاشن شهرمیلان ایتالیا موقعیت مکانی و جغرافیایی این هتل است که امکان دسترسی آسان به اماکن گردشگری و تفریحی شهر را فراهم می‌کند. این هتل هجده اتاق تمیز و شیک و مرتب دارد. کارکنان هتل بیست‌وچهارساعته در خدمت میهمانان خود هستند.

  1. هتل ۲۲ مارزو

این هتل دسترسی مناسبی به مکان‌های توریستی و گردشگری شهر دارد. تعداد اتاق‌های این هتل پانزده اتاق است که همگی تمیز و شیک و مرتب هستند. سیستم تهویه‌ی هوای مطبوع و کارکنان همیشه آماده‌ی خدمت از ویژگی‌های این هتل است.

 

Four Season Milano

میلان ایتالیا

  1. هتل میلان ماریوت

این هتل یکی از بهترین هتل‌های شهر میلان است. هتل میلان ایتالیا ماریوت هتلی چهار ستاره است که دسترسی مناسبی به جاذبه‌های تفریحی و گردشگری شهر میلان دارد. این هتل دارای سیصد و بیست‌ویک اتاق است. همگی اتاق‌های این هتل شیک و مجلل و تمیز و مرتب هستند.

شیشه‌های دوجداره‌ی این هتل مانع ورود صداهای مزاحم به درون اتاق‌ها می‌شوند و فضایی آرام و پر لذت را برای استراحت و آرامش میهمانان خود فراهم می‌آورند. این هتل فروشگاه‌هایی دارد که مسافران می‌توانند نیازهای شخصی و سوغاتی‌های سفر را از آن‌ها تهیه کنند. از دیگر امکانات این هتل این است که خودروهای کرایه‌ای در اختیار مسافران قرار می‌دهد. این هتل دارای جکوزی نیز هست.

    ۱۰٫هتل هیلتون میلان

هتل هیلتون هتلی چهار ستاره در شهر میلان ایتالیا است. این هتل سیصد و نوزده اتاق شیک و مجلل و پاکیزه دارد. اتاق‌های هتل به دستگاه‌های گرمایشی و سرمایشی و امکانات صوتی و تصویری مجهز هستند. شیشه‌های هتل دارای عایق صوتی هستند و همچنین چندین فروشگاه در هتل وجود دارد که پاسخگوی نیازهای مختلف مسافرین هستند.

گروه تهیه محتوای سون تارا

منابع: هتل‌های میلان

Please follow and like us:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *