سربیشه

سربیشه: در ۶۵ کیلومتری محور بیرجند – زاهدان و در همسایگی مرز افغانستان قرار دارد جالب است بدانید ، با وجود آنکه این شهرستان در جنوب شرقی استان است اما به دلیل قرار گرفتن در درده ای سرسبز و خوش آب و هوا یکی از زیباترین مناطق طبیعی خراسان جنوبی محسوب می شود «مزار کاهی» از خواهران امام رضا(ع) است، در این شهرستان قرار دارد در نزدیکی مزار کاهی روستای گردشگری «چنشت» قرار دارد که به دلیل محصور شدن در ارتفاعات ، دو غار بزرگ و مزار امامزاده سید حامد علوی(ع) و البته فرهنگی خاص از دیگر مناطق گردشگری شهرستان سربیشه به شمار می آید، به اینها مجتمع آبدرمانی آبترس را هم اضافه کنید.

دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
تا دقایقی دیگر لینک مستقیم PDF به ایمیلتان ارسال می شود.
Increase more than 700% of Email Subscribers!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse, arcu, etiam pulvinar.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico
  • Montes vutario lacus quis preambul den
  • Leftomato denitro oculus softam lorum
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
  • Dualo fitemus lacus quis preambul pat
  • Montes vutario lacus quis digit turtulis
  We hate spam and never share your details.
دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
فقط چند لحظه تا دانلود فایل PDF فاصله دارید.
ما هم مانند شما از ایمیل های اسپم متنفریم.
خبرنامه ویزای کشورهای مختلف
این خبرنامه ویژه اخبار و رویدادها در زمینه ویزای کشورهای مختلف می باشد. برای کسب اطلاع از رویدادهای گردشگری، می توانید به صفحات دیگر سایت مراجعه کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
پس از وارد کردن ایمیل، pdf شروع به دانلود می کند.