نرخ جدید بلیت هواپیما؛ نرخ بلیت هواپیما تا پایان سال آزادسازی می‌شود

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه کشور نیاز به ۵۰۰ فروند هواپیما دارد، گفت: «تا پایان سال به‌طور کامل قیمت بلیت هواپیما آزادسازی می‌شود.»

به گزارش خبرگزاری مهر، علی عابدزاده با اشاره به اینکه آزادسازی بلیت‌ها باید در گذشته انجام می‌شد، ادامه داد: «بخشی از آزادسازی نرخ بلیت هواپیما در سال گذشته اجرا شده و تا پایان سال به‌طور کامل قیمت بلیت هواپیما آزادسازی می‌شود.»او با اعلام اینکه باید از نرخی که به شرکت‌های هواپیمایی تحمیل می‌شد، فاصله بگیریم تا شرکت‌ها بتوانند ناوگان خود را بهینه کنند، اظهار کرد: «نرخی که به آنها تحمیل می‌شود باعث شده تا شرکت‌های هواپیمایی قادر به نوسازی ناوگان خود نباشند.»عابدزاده با تاکید بر اینکه همه شرکت‌های هواپیمایی خارجی درصدد هستند تا هواپیما به ایران بفروشند، ادامه داد: «در حال حاضر نیاز به ۵۰۰ فروند هواپیما داریم که باید برای رسیدن به بازارهای جهانی در بخش هوایی زمینه ارائه خدمات را فراهم کنیم.»

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اینکه بیش از ۵/ ۲تریلیون دلار در سطح جهان در صنعت حمل و نقل هوایی تولید می‌شود و ۴/ ۳ کل گردش مالی دنیا در این صنعت است، گفت: «۳ میلیارد مسافر و ۶۰ میلیون تن بار معادل ۴۰ درصد کل بار دنیا در این صنعت جابه‌جا‌ می‌شود.» این مقام مسوول با بیان اینکه قرار گرفتن ایران در منطقه خاورمیانه فرصت طلایی برای استفاده از بازار حمل و نقل هوایی است، افزود: «بسیاری از ناوگان‌های حمل و نقل هوایی با سن بالا در کشور وجود دارد که باید به این موضوع رسیدگی شود.» رئیس سازمان هواپیمایی کشوری درباره قوانین منسوخ شده در سازمان هواپیمایی نیز گفت: «یکی از مسائل سازمان هواپیمایی اصلاح قوانین و مقررات این سازمان است؛ چراکه مدل بهره‌برداری از امکانات منسوخ شده است و باید تغییر ساختار هواپیمایی کشور متناسب با نیاز کشور باشد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
تا دقایقی دیگر لینک مستقیم PDF به ایمیلتان ارسال می شود.
Increase more than 700% of Email Subscribers!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse, arcu, etiam pulvinar.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico
  • Montes vutario lacus quis preambul den
  • Leftomato denitro oculus softam lorum
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
  • Dualo fitemus lacus quis preambul pat
  • Montes vutario lacus quis digit turtulis
  We hate spam and never share your details.
دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
فقط چند لحظه تا دانلود فایل PDF فاصله دارید.
ما هم مانند شما از ایمیل های اسپم متنفریم.
خبرنامه ویزای کشورهای مختلف
این خبرنامه ویژه اخبار و رویدادها در زمینه ویزای کشورهای مختلف می باشد. برای کسب اطلاع از رویدادهای گردشگری، می توانید به صفحات دیگر سایت مراجعه کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
پس از وارد کردن ایمیل، pdf شروع به دانلود می کند.