هتل‌های جاکارتا

هتل‌های جاکارتا: جاکارتا پایتخت کشور اندونزی ، بزرگ‌ترین شهر این کشور و از پرجمعیت‌ترین شهرهای اسلامی دنیاست که در جزیره‌ی جاوه قرار دارد. این شهر یکی از پربازدید تریم شهرهای آسیایی توسط گردشگران و جهانگردان است و سالانه مسافران بسیار زیادی را جذب خود می‌کند.

اگر قصد سفر به این شهر زیبا رادارید بهتر است قبل از سفر هتل محل اقامت خود را در یکی از هتل‌های جاکارتا رزرو کنید تا در طول سفر با داشتن محلی مناسب و آرام و راحت برای اقامت ، از سفر خود لذت بیشتری ببرید. در این مطلب شمارا با تعدادی از بهترین هتل‌های این شهر آشنا خواهیم کرد.

 

هتل‌های جاکارتا:

هتل‌های جاکارتا

هتل‌های جاکارتا

معرفی هتل‌های جاکارتا

 

۱٫هتل نیککو جاکارتا

 

یکی از هتل‌های جاکارتا، هتل نیککو جاکارتا هتلی پنج ستاره ، بسیار زیبا و شیک و مدرن است که دارای موقعیتی عالی و دسترسی بسیار مناسبی به جاذبه‌های گردشگری شهر جاکارتاست.این هتل دارای مرکز آبگرم و ماساژ است . استخر زیبا و پاکیزه از دیگر ویژگی‌ها و امکانات این هتل است. مسافران و مهمانان هتل می‌توانند لوازم موردنیاز خود و سوغاتی‌های جاکارتا را از فروشگاه‌های درون هتل خریداری کنند. این هتل دارای اتاق جلسه‌ای بسیار مجهز و بزرگ است .

 

رزرواسیون هتل در جاکارتا

رزرواسیون هتل در جاکارتا

 

۲٫هتل دی پارک لان جاکارتا

 

هتل دی پارک لان شهر جاکارتا هتلی پنج ستاره با امکاناتی بسیار شیک و مجهز و مدرن است. این هتل دارای سونا و استخری روباز است که مهمانان می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. مرکز آب گرم درمانی و ماساژ از دیگر امکانات این هتل زیباست. صرافی و آرایشگاه و اتاق جلسه از دیگر امکاناتی است که این هتل داراست. این هتل در مرکز شهر جاکارتا واقع‌شده است و دسترسی خوبی به جاذبه‌های گردشگری شهر دارد .

 

رزرواسیون هتل در جاکارتا

رزرواسیون هتل در جاکارتا

۳٫هتل گران ملی A  جاکارتا

 

یکی از هتل‌های جاکارتا که در مرکز شهر است، هتل گران ملی A  جاکارتا هتلی پنج ستاره است که دسترسی بسیار مناسبی به جاذبه‌های گردشگری این شهر توریستی دارد. از امکان این هتل می‌توان به داشتن فروشگاه‌های متعدد اشاره کرد. خدمات نگهداری از کودکان از سرویس‌های بسیار مناسب این هتل به مهمانان خودش است. مرکز آب گرم درمانی ، ماساژ ، استخر روباز از دیگر امکانات رفاهی این هتل است. این هتل دارای ۴۲۸ اتاق شیک و بزرگ و مرتب است و اتومبیل‌های کرایه‌ای در اختیار مهمانان خود می‌گذارد. . این هتل همچنین صرافی ، آرایشگاه و زمین تنیس دارد .

 

هتل‌های جاکارتا

هتل‌های جاکارتا

۴٫هتل کمپینسکی

 

هتل کمپینسکی هتلی پنج ستاره در شهر جاکارتاست که به جاذبه‌های گردشگری شهر نزدیک است . این هتل دارای ۲۸۹ اتاق شیک و تمیز و مجهز و مرتب است . از امکانات رفاهی این هتل می‌توان به استخر روباز ، سونا ، مرکز آب‌درمانی ،ماساژ ، ایوان مخصوص حمام آفتاب  ، اتاق جلسه  و صرافی اشاره کرد.کارکنان این هتل بسیار منظم و مدت و کاربلد هستند .

 

هتل‌های جاکارتا

هتل‌های جاکارتا

۵٫هتل گراند سمپاکا

 

هتل گراند سمپاکا از هتل‌های جاکارتا چهار ستاره در مرکز شهر جاکارتا است که دسترسی مناسبی به جاذبه‌های گردشگری و تفریحی این شهر دارد. این هتل بسیار شیک و مجهز و مرتب است و کارکنان آن برخوردی بسیار محترمانه با میهمانان خوددارند. از امکانت رفاهی این هتل لوکس می‌توان به اتاق‌های مجهز و مرتب ، مرکز آب گرم درمانی ، ماساژ ، استخر روباز ، سونا و اتاق جلسه اشاره کرد. این هتل دارای فروشگاه‌های متعددی است که به مهمانانش این امکان را می‌دهد تا نیازهای روزانه و سوغاتی‌های سفرشان را از آن‌ها و بدون خروج از هتل تهیه کنند.

 

رزرواسیون هتل در جاکارتا

رزرواسیون هتل در جاکارتا

  1. هتل سانو جاکارتا

 

مهم‌ترین ویژگی این هتل نسبت به پنج هتل دیگری  که در این مطلب معرفی‌شده‌اند ، هزینه‌ی اقامت در آن است. هزینه‌های اقامت در این هتل نسبت به پنج هتل معرفی‌شده بسیار ارزان‌تر است و البته ازنظر امکانات نیز در سطح پایین‌تری از آن‌ها قرار دارد. این هتل شهر جاکارتا دارای امکاناتی چون زمین گلف ، اتاق‌های شیک و تمیز و مجهز و ترانسفر از فرودگاه است.

 

Please follow and like us:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *