هتل در سریلانکا: رزرو هتل در کلمبو سریلانکا

 هتل در سریلانکا:

شهر ساحلی کلمبو بزرگترین شهر و پایتخت تجاری و اقتصادی کشور سریلانکاست. این شهر به سبب  موقعیت تجاری مناسب و ویژه ای که دارد و همچنین به سبب برخورداری از آب و هوا و طبیعتی مناسب و زیبا و آثار تاریخی در خور توجه خود به یکی از مقاصد گردشگری در آسیا تبدیل شده است. در این مطلب شما را با تعدادی از بهترین هتل ها و مراکز اقامتی و هتل در سریلانکا آشنا خواهیم کرد تا قبل از سفر بتوانید در مورد محل اقامت خود تصمیم مناسبی بگیرید و در صورت علاقه ، محل اقامت خود را قبل از سفر رزرو نمایید.

 

معرفی هتل در سریلانکا

 

۱٫هتل هیلتون کلمبو

 

این هتل بزرگ و مجلل، هتلی پنج ستاره است که دارای تعداد سیصد و هشتاد و دو اتاق می باشد. اتاق های این هتل علاوه بر پاکیزگی و مرتب بودن ، جادار و مجهز به امکانات رفاهی بسیار خوبی هستند. از امکانات این هتل می توان به سونا و استخر روباز ، خدمات ماساژ و مرکز آبگرم درمانی ، خدمات نگهداری از اطفال و کودکان ، زمین های ورزشی مانند زمین گلف ، پینگ پنگ ، تنیس ، پرتاب دارت ، سالن اسکواش ، صرافی ، فروشگاه های متعدد درون هتل ، رستوران با غذاهای سریلانکایی و غذاهای بین المللی ، آرایشگاه و باغی زیبا اشاره کرد.

 

۲٫ هتل در سریلانکاهتل ایندرا رجنت

 

این هتل ، هتلی تقریبا ارزان قیمت است که در مرکز شهر کلمبو ساخته شده است. از امکانات این هتل می توان به اتاق های پاکیزه و مرتب آن که دارای سیستم تهویه ی هوا هستند و خدمات ماساژ و آرایشگاه آن اشاره کرد.

 

۳٫هتل سینامن لاکزید

 

هتل سنامن لاکزید کلمبو هتلی پنج ستاره ، لوکس و بزرگ است که در مرکز شهر کلمبو قرار دارد . این هتل به بسیاری از جاذبه های گردشگری و مراکز خرید شهر دسترسی مناسبی دارد. از امکانات این هتل می توان به خدمات ماساژ ، مرکز سلامت و آب گرم درمانی ، حمام های ترکی و بخار ، خدمات نگهداری از اطفال و کودکان ، داشتن فروشگاه های متعدد درون هتل ، زمین ها و سالن هایی برای ورزش به مانند زمین تنیس و سالن اسکواش ، رستوران و کتابخانه اشاره کرد. اتاق های این هتل بزرگ و جادار و شیک و مرتب هستند و از امکانات مناسبی برخوردار می باشند.

 

۴٫هتل آپارتمان گلبال تاورز اند

 

هتل آپارتمان گلبال تاورز اند ، هتل در سریلانکا و سه ستاره می باشد که در مرکز شهر کلمبو قرار دارد. این هتل از امکاناتی نظیر ماساژ ، استخر روباز ، سونا ، مرکز سلامت و آب گرم درمانی ، حاما های ترکی و بخار ، فروشگاه های متعدد درون هتل ، صرافی ، اتاق جلسات ، آرایشگاه ، سالن بیلیارد و رستوران برخوردار است. اتاق های این هتل پاکیزه و شیک و مرتب هستند و نسبتا از امکاناتی مناسبی نیز برخوردار می باشند.

 

۵٫هتل رناکا سیتی

 

هتل سه ستاره ی رناکا سیتی در مرکز شهر کلمبو قرار دارد. از امکانات این هتل در سریلانکا می توان به سرویس نگهداری از کودکان ، ترانسفر از فرودگاه ، رستوران و اتاق هایی تمیز و شیک و مرتب اشاره کرد.

 

۶٫هتل ساپفیر کلمبو

 

این هتل ارزان قیمت در مرکز شهر کلمبو قرار دارد و دسترسی خوبی به مراکز خرید و برخی از آثار گردشگری شهر کلمبو دارد. از امکانات این هتل می توان به ترانسفر از فرودگاه ، سیستم تهویه ی هوا ، اتاق جلسات ، رستوران و باغ اشاره کرد.

 

۷٫هتل گراند اورینتال

 

این هتل در سریلانکا در مرکز شهر کلمبو قرار دارد. و از امکانات این هتل می توان به سالن بیلیارد ، اتاق جلسات و اتاق های شیک و تمیز و مرتب آن اشاره کرد.

 

۸٫هتل پارک ستریت

 

هتل پارک ستریت هتلی چهار ستاره و با امکانات عالی است که در مرکز شهر کلمبو قرار دارد. این هتل دسترسی مناسبی به جاذبه های گردشگری و مراکز خرید شهر کلمبو دارد. از امکانات این هتل می توان به خدمات نگهداری از اطفال ، زمین های ورزشی نظیر گلف ، صرافی ، اتاق جلسات ، کرایه ی اتومبیل برای گردش در شهر به میهمانان خود ، ترانسفر از فرودگاه ، رستوران و اتاق های بزرگ و شیک و مرتب و دارای امکانات رفاهی آن اشاره کرد.

 

۹٫هتل کلمبو رزیدنس

 

اینهتل در سریلانکا چهار ستاره در مرکز شهر کلمبو قرار دارد و دارای ۱۶۸ اتاق زیبا و بزرگ و پاکیزه و مرتب و مجهز است.  و از امکانات رفاهی آن می توان به زمین بازی برای کودکان ، صرافی ، اتاق جلسات ، سالن های اسکواش و زمین های تنیس و پینگ پنگ و گلف و سالن بیلیارد اشاره کرد.

 

  هتل در سریلانکا:

رزرو هتل در کلمبو سریلانکا

هتل در کلمبو سریلانکا

هتل در کلمبو سریلانکا

هتل در کلمبو سریلانکا

 هتل در کلمبو سریلانکا

هتل در کلمبو سریلانکا

 هتل در سریلانکا

هتل در سریلانکا

 هتل در سریلانکا

هتل در سریلانکا

شهر ساحلی کلمبو

شهر ساحلی کلمبو

 هتل در سریلانکا

هتل در سریلانکا

 هتل در سریلانکا

هتل در سریلانکا

 

Please follow and like us:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *