هزینه ویزای توریستی استرالیا

هزینه ویزای توریستی استرالیا

استرالیا کشوری توسعه یافته در نیمکره ی جنوبی که سیزدهمین کشور صنعتی دنیا حساب می شود. استرالیا همه ساله ۱۲۰۰۰۰ هزار مهاجر از طریق تخصص کاری، سرمایه گذاری و تحصیل جذب می کند. استرالیا در نیم کره جنوبی واقع شده است و پایتخت آن شهر کانبرا می باشد. زبان رسمی مردم و ساکنین این کشور انگلیسی استرالیایی و واحد پول آنها دلار استرالیا می باشد.

برای سفر به استرالیا در ابتدا باید شما درخواست ویزای توریستی استرالیا را بدهید.

مدارک لازم جهت ویزای توریستی استرالیا:

 1. اصل پاسپورت
 2. دو قطه عکس
 3. ترجمه شناسنامه
 4. ترجمه گواهی اشتغال به کار
 5. ترجمه سند ملکی
 6. پرینت ۳ ماهه حساب بانکی
 7. تمکن مالی به لاتین
 8. ضمانت بازگشت

هزینه ویزای توریستی استرالیا:

توجه داشته باشید هزینه هر یک از ویزای های درخواستی متفاوت بوده و قبل از اقدام به درخواست شما می بایست نحوه پرداخت و میزان پرداختی در رابطه با ویزای درخواستی خود را از سوی سفارت مربوطه جویا شوید.

برای سفر کردن به استرالیا، به صورت توریستی شما برای دعوتنامه هیچ مبلغی را لازم نیست پرداخت کنید و این یکی از راه های کلاهبرداری کردن است، ولی به دعوتنامه نیاز دارین ولی با توجه به شرایط شما نوع دعوتنامه مشخص می شود، یعنی برای هر نفر با توجه به، شرایط مالی، مجرد بودن یه نبودن، داشتن فرزند (فرزند چند سال) و…. نوع دعوتنامه تغییر می کند.

انواع ویزای توریستی استرالیا :

 • ویزای توریستی استرالیا ( گردشگری )
 • ویزای توریستی خانوادگی  استرالیا ( ویزای دیدار از اقوام استرالیا )
 • ویزای توریستی کاری استرالیا

لازم به ذکر است که مدت اعتبار ویزای توریستی استرالیا برای دارندگان آن به مدت یک تا سه ماه می باشد. و در برخی موارد به صورت شش ماهه صادر می گردد. چنانچه فردی قبلا دو بار ویزای توریستی را دریافت کرده باشد می توان برای او ویزای سه ساله یا پنج ساله مولتیپل گرفت. لازم به ذکر است که اخذ ویزای توریستی استرالیا کار آسانی نیست و دولت استرالیا این ویزا را به افرادی با شرایط خاص ویزا اعطا می کند.

اگر یکی از بستگان شما ساکن کشور استرالیا هستند شما به راحتی نسبت به دیگر متقاضیان می توانید نسبت به اخذ ویزای خود اقدام نمایید و فقط می بایست دعوتنامه ای از شخص مورد نظر را به سفارت مربوطه ارائه دهید. مدت اعتبار آن از ۳ ماه الی ۱۲ ماه می باشد.

هشدار: لطفا از سپردن مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید

 

وب سایت سون تارا کارگزار رسمی اخذ ویزا و رزرو و خرید بلیت و هتل و تور می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا و رزرو و خرید بلیت و هتل و تور از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 اگر سوالی دارید در قسمت نظرات مطرح کنید کمتر از یک روز پاسخ شما را می دهیم.

با کارشناسان ما در آژانس هواپیمایی جهت اطلاعات بیشتر و یا درخواست ویزا شینگن تماس حاصل فرمائید.

۰۲۱-۶۶۵۵۳۷۱۱

۰۹۳۷۹۲۵۸۴۸۰

 

Please follow and like us:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *