همکاری دو اتاق تهران و پاریس در زمینه گردشگری

در دیدار استاندار اودسن فرانسه و رئیس اتاق بازرگانی اصفهان، صنعت گردشگری و تقویت ارتباطات اقتصادی و فرهنگی میان اصفهان و پاریس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری اتاق ایران، سیدعبدالوهاب سهل‌آبادی در این نشست گفت: «اصفهان و پاریس می‌توانند در زمینه گردشگری همکاری نزدیکی داشته باشند و زمینه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تجاری برای سرمایه‌گذاران و بازرگانان فراهم شود.» وی با اشاره به مراودات بین‌المللی اتاق اصفهان با سایر اتاق‌های بازرگانی، افزود: «اصفهان به‌عنوان یک شهر تاریخی و توریستی خواستار استفاده از تجارب موفق و ارزنده اتاق بازرگانی پاریس در صنعت گردشگری است. در همین راستا، دو اتاق می‌توانند زمینه‌های همکاری دو طرف را مشخص و با برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی و اعزام هیات‌های تجاری روابط اقتصادی را تعمیق کنند.» سهل‌آبادی تاکید کرد: «ایران یکی از بهترین قوانین سرمایه‌گذاری دنیا را دارد و شرایط خوبی برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی فراهم کرده است.»

 

استاندار اودسن فرانسه نیز در این دیدار گفت: «پاریس می‌تواند با اصفهان در بخش‌های مختلف اقتصادی و فرهنگی روابط تنگاتنگی داشته باشد. اتاق بازرگانی پاریس قدیمی‌ترین اتاق بازرگانی در فرانسه است. سابقه روابط اقتصادی و فرهنگی فرانسه با ایران بیش از ۵۰۰ سال است و این سابقه پشتوانه خوبی برای روابط امروز بین دو کشور محسوب می‌شود.» پارتیک دوژیان همچنین از آمادگی برگزاری نمایشگاه تاریخی دوران صفویه در ورسای فرانسه خبر داد و افزود: «این‌گونه نمایشگاه‌ها می‌تواند روابط دو کشور ایران و فرانسه را گسترده‌تر کند.» استاندار اودسن فرانسه اضافه کرد: «فرانسه و ایران در زمان لویی چهاردهم و شاه‌عباس صفوی روابط بسیار خوبی در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی داشته‌اند و صنعت گردشگری دو کشور می‌تواند این روابط را احیا کند.» وی خاطرنشان کرد: «ایران به‌عنوان قوی‌ترین کشور منطقه خاورمیانه و فرانسه به‌عنوان مهم‌ترین قدرت مرکز اروپا می‌توانند در صلح خاورمیانه نقش مهمی ایفا کنند.» دوژیان در پایان تاکید کرد: «گردشگری عاملی مهم در ترویج صلح و دوستی میان مردم ایران و فرانسه است. آشنایی مردم با فرهنگ و تمدن دو کشور می‌تواند روابط اقتصادی دو طرف را نیز تقویت کند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
تا دقایقی دیگر لینک مستقیم PDF به ایمیلتان ارسال می شود.
Increase more than 700% of Email Subscribers!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse, arcu, etiam pulvinar.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico
  • Montes vutario lacus quis preambul den
  • Leftomato denitro oculus softam lorum
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
  • Dualo fitemus lacus quis preambul pat
  • Montes vutario lacus quis digit turtulis
  We hate spam and never share your details.
دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
فقط چند لحظه تا دانلود فایل PDF فاصله دارید.
ما هم مانند شما از ایمیل های اسپم متنفریم.
خبرنامه ویزای کشورهای مختلف
این خبرنامه ویژه اخبار و رویدادها در زمینه ویزای کشورهای مختلف می باشد. برای کسب اطلاع از رویدادهای گردشگری، می توانید به صفحات دیگر سایت مراجعه کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
پس از وارد کردن ایمیل، pdf شروع به دانلود می کند.