هتل های ایلام

مدیر جامعه هتل داران استان ایلام با نامطلوب خواندن وضعیت درآمدزایی هتل های این استان خواستار تغییر سیاست های گردشگری برای اصلاح آن شد.

  هتل , ایلام

به گزارش بازارهتل، حسین رمضانی – مدیر جامعه هتل داران استان ایلام- در پاسخ به این پرسش که چرا با وجود اجرای طرح تطبیق استاندارد از سه سال پیش تاکنون اقدامی برای طرح مذکور در استان ایلام نشده است، به ایسنا گفت: متاسفانه درآمد هتل های استان به گونه ای نیست که بتواند جوابگوی هزینه های طرح باشد چراکه اصلا هتل‌ها هیچ گردشگری ندارند که بخواهند خود را به درجه‌ استاندارد برسانند.
وی با انتقاد از سیاست های گردشگری کشور در حمایت از هتل های ایلام افزود: با وجود آنکه روزانه زائران زیادی از مرز عبور می‌کنند اما هیچ مسافری حتی برای یک شب هم در این استان اقامت نمی‌کند و به‌ نظر می‌رسد استان ایلام فقط به گذرگاه مسافران و گردشگران مذهبی تبدیل شده است. یعنی از حدود یکصد اتوبوسی که روزانه از این مسیر می‌گذرند، حتی دو اتوبوس هم برای اقامت در هتل ها توقف ندارند و ما فقط زباله‌های مسافران را از سطح خیابان جمع‌آوری می ‌کنیم.
رمضانی علل نبود گردشگر برای هتل های ایلام را سیاست های اشتباه گردشگری خواند و اظهار داشت: سوای مهمان ‌دوستی ایلامی‌ها که اغلب مهمانان را به خانه ها می‌برد، براساس آمار موثقی که داریم، حدود ۳۰۰ خوابگاه و مهمانسرای دولتی در این استان وجود دارد و وقتی مردم می توانند از آن‌ها استفاده ‌کنند دیگر جایی برای هتل‌ها باقی نمی‌ماند. ضمن آنکه می توان ورود و خروج اتوبوس ‌های زائران از این منطقه را به‌ گونه‌ای تنظیم کرد که آن‌ها شب به این استان برسند و بتوانند از هتل‌ ها استفاده کنند تا هتل ها بتوانند از این وضعیت خارج شوند

هتل های ایلام

هتل های ایلام

هتل های ایلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
تا دقایقی دیگر لینک مستقیم PDF به ایمیلتان ارسال می شود.
Increase more than 700% of Email Subscribers!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse, arcu, etiam pulvinar.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico
  • Montes vutario lacus quis preambul den
  • Leftomato denitro oculus softam lorum
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
  • Dualo fitemus lacus quis preambul pat
  • Montes vutario lacus quis digit turtulis
  We hate spam and never share your details.
دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
فقط چند لحظه تا دانلود فایل PDF فاصله دارید.
ما هم مانند شما از ایمیل های اسپم متنفریم.
خبرنامه ویزای کشورهای مختلف
این خبرنامه ویژه اخبار و رویدادها در زمینه ویزای کشورهای مختلف می باشد. برای کسب اطلاع از رویدادهای گردشگری، می توانید به صفحات دیگر سایت مراجعه کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
پس از وارد کردن ایمیل، pdf شروع به دانلود می کند.