ویزای جمهوری آذربایجان

ویزای جمهوری آذربایجان

ویزای باکو آذربایجان برای کلیه مقاصد برای اتباع ایرانی از این به بعد به صورت الکترونیکی صادر می شود و قیمت ویزای باکو توسط کشور آذربایجان تعیین می شود. برای دریافت ویزای الکترونیکی باکو آذربایجان «متقاضیان اخذ روادید الکترونیک باید با ورود به آدرس اینترنتی evisa.gov.az به‌صورت آنلاین درخواست روادید خود را ثبت کنند. این سامانه پس از سه روز کاری مجوز لازم را صادر و مراتب را از طریق آدرس ایمیل به اطلاع متقاضی می‌رساند و او می‌تواند پس از چاپ و همراه داشتن مجوز روادید خود به جمهوری آذربایجان سفر کند.»

کشور آذربایجان و به ویژه شهر باکو از جمله مقصدهای مورد علاقه شهروندان ایرانی برای گذران تعطیلات است و طبق قانون نیاز به روادید، کلیه این گردشگران ملزم به دریافت ویزا برای ورود به خاک این کشور هستند. خوشبختانه افرادی که با پاسپورت ایرانی سفر می کنند میتوانند از خدمات صدور ویزای الکترونیکی باکو آذربایجان استفاده کنند. جهت صدور ویزای الکترونیکی نیازی به حضور شما نبوده و فقط اسکن صفحه اول گذرنامه را برای دفتر پلاس ویزا ارسال می کنید. طی ۳ روز کاری ویزای شما به صورت فایلPDF از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود. مدت زمان اقامت با ویزای توریستی حداکثر ۳۰ روز می باشد.

 

قیمت ویزای باکو

قیمت ویزای آذربایجان باکو برابر با ۳۰ دلار امریکا است که با لحاظ هزینه بررسی تقاضا و مالیات ( که توسط سامانه بررسی ویزای الکترونیکی آذربایجان باکو گرفته می شود) در مجموع از هر متقاضی ۲۶ دلار آمریکا به همراه ۳ دلار عوارض بانکی (مجموعا ۲۹ دلار آمریکا) اخذ می شود و این مبلغ از طریق درگاه بانکی سایت پلاس ویزا با کارت های عضو شتاب به صورت ریالی قابل پرداخت می باشد.

 

انواع ویزای آذربایجان

ویزای ترانزیت آذربایجان یک بار ورود
ویزای ترانزیت آذربایجان دو بار ورود
توریستی با ۳ ماه اعتبار ورود و ۳۰ روز اعتبار اقامت
ویزای ۳ ماهه یکبار تردد
ویزای ۳ ماهه دوبار تردد
ویزای یک ساله با ۹۰ روز اعتبار اقامت

مدت زمان لازم برای اخذ ویزا

ترانزیت یک بار ورود و دوبار ورود : ۲ روز کاری
توریستی به صورت عادی : ۳ روز کاری
توریستی به صورت فوری : ۱ روز کاری
ویزای ۱ ماهه دوبار تردد : ۱ روز کاری
ویزای ۳ ماهه یکبار تردد و دوبار تردد : ۳ روز کاری
ویزای یک ساله : ۷ روز کاری

 شرایط ویزای توریستی آذربایجان

این نوع ویزا ۳ماه اعتبار دارد و یکماه اقامت

ویزای ۳۰ روزه دبل آذربایجان

این ویزا ۹۰ روز اعتبار دارد و مسافر می تواند در ۹۰ روز ۲بار ورود کند

مسافر می تواند ۳۰ روز اقامت کند.

ویزای ۳ ماهه آذربایجان

این نوع از ویزا بصورت یکبار ورود و ۲بار ورود صادر می شود

مسافر می تواند ۳ ماه از زمان صدور ویزا در کشور آذربایجان اقامت داشته باشد

ویزای یکساله مولتی پل آذربایجان

این نوع ویزا یکسال اعتبار دارد و به صورت ۹۰ ,۱۲۰ , ۱۸۰ روز اقامت صادر می شود.

مسافر می تواند به تعداد دفعات نامحدودبه کشور آذربایجان ورود داشته باشد.

مسافر در مجموع نباید اقامت آن بیشتر از تعداد روز ذکر شده برروی ویزا باشد.

پایتخت کشور آذربایجان باکو می باشد و واحد پول آن منات آذربایجان می باشد.

 

 ویزای فوری باکو

از تاریخ ۳۱ اگوست ۲۰۱۷، کشور آذربایجان اقدام به صدور ویزای فوری در کمتر از سه ساعت نموده است. هزینه این ویزا ۶۰ دلار آمریکا است. فرنود گشت پس از ثبت سفارش درخواست ویزای شما، آن را برای وزارت امور خارجه آذربایجان ارسال می کند. برخلاف ویزای عادی باکو آذربایجان، این ویزا سه ساعت پس از ثبت سفارش در هر ساعت از شبانه روز (حتی ایام تعطیل) صادر می شود.

برای صدور ویزای الکترونیکی آذربایجان تنها تصویر صفحه اول گذرنامه مورد نیاز است. این تصویر باید به نحوی باشد که کلیه اطلاعات گذرنامه کاملا خوانا باشد. در تصویر زیر دستور العمل تهیه آن آورده شده است.

 

مدارک جهت اخذ ویزا:

اصل پاسپورت +یک قطعه عکس

ضمنا در صورتی که اقامت در کشور آذربایجان بیش از ۳ روز باشد حتما قبل از ۷۲ ساعت از تاریخ ورود اقدام به ثبت ریجستر در دفاتر باکو نمایید.در غیر اینصورت جریمه خواهید شد
در صورت داشتن همراه یک قطعه عکس +درخواست کتبی

 

خدمات سفر:
آژانس فرنود گشت ضمن اخذ ویزا اقدام به تهیه بلیط، پرواز به مقصد آذربایجان و رزرواسیون هتل های باکو با ارایه واچر رسمی و همچنین بیمه مسافرتی جهت مسافرین محترم می نماید.

 

نکات مهم:

  • ویزای توریستی آذربایجان برای شخص همراه در پاسپورت همسر یا والدین ، رایگان است.
  • مسافرین بعد از ورود به خاک آذربایجان در صورتی که قصد اقامت بیشتر از ۷۲ ساعت را دارند باید حتما اقدام به ثبت ریجستر نمایند درغیر این صورت در هنگام خروج از کشور جریمه خواهند شد.
  • ویزا می‌تواند به صورت singleصادر شود که در این صورت به شما تنها اجازه یک بار ورود به آن کشور را می‌دهد. همچنین‌ ویزای شما ممکن است multiple باشد که به این ترتیب، شما امکان ورود و خروج متعدد به کشور صادرکننده ویزا را در طی مدت اعتبار ویزا خواهید داشت.
  • اگر نیاز به مسافرت بعدی به کشور مورد نظر خود را دارید، به خاطر این‌که مجبور نباشید برای سفر بعدی ویزا بگیرید، سعی کنید ویزایی با مدت اعتبار طولانی‌تر و به صورت multiple بگیرید.
  • نکته مهم دیگری که ‌‌باید به آن اشاره کرد، قانون عدم امکان تمدید ویزا برای ویزاهای توریستی و ویزاهای کمتر از ۶ ماه اعتبار است، البته در مواردی خاص مانند مشکلات پزشکی این کار انجام می‌شود.
  • از ویزا به خوبی نگهداری کنید.
  • به خاطر داشته باشید که در یک کشور خارجی، گذرنامه به منزله کارت شناسایی و برگه هویت شماست و همچنین داشتن ویزا به منزله ورود قانونی شما به خاک آن کشور است که به همین دلیل باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید‌.
  •  با اخذ ویزا باکو از طریق آژانس فرنود گشت در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید، تیم حرفه ای فرنود گشت گارگزار رسمی ویزای آذربایجان و مجری اختصاصی تورهای دبی، ارمنستان و گرجستان می باشد.
  • با کارشناسان ما در آژانس هواپیمایی جهت اطلاعات بیشتر و یا درخواست ویزا در تماس باشید و سفری مطمئن و آسان را تجربه کنید. 

 

آدرس سفارت آذربایجان در تهران

 آدرس شعبه کنسولگری سفارت: تهران، پاسداران، خیابان نیستان سوم، کوچه راستوان، پلاک ۱۶ – کدپستی: ۱۹۴۴۹۶۵۱

روزهای پذیرش و ارتباط

 تلفن: ۹۸۲۱۲۲۵۶۳۱۴۶+ ، ۹۸۲۱۲۲۵۶۳۱۴۷+ ، ۹۸۲۱۲۲۵۵۴۲۵۵+ ، ۹۸۲۱۲۲۵۵۹۵۵۳+ ، ۹۸۲۱۲۲۵۵۸۲۹۹+

فاکس: ۹۸۲۱۲۲۵۵۸۱۸۳+

آدرس پست الکترونیکی: az.embassy.tehran@gmail.com

 ساعات پذیرش جهت اخذ ویزا: شنبه- یکشنبه- دوشنبه- سشنبه و چهار شنبه  از ساعت ۹:۰۰ الی  ۱۲:۳۰

 

آشنایی با باکو
باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان، بزرگترین شهر و همچنین بزرگترین بندر این کشور است. این شهر بر ساحل غربی دریای خزر در شبه جزیره آب‌شوران قرار دارد و یکی از مناطق نفت‌خیز جهان می‌باشد. باکو پر جمعیت‌ترین شهر منطقه قفقاز است. وجود تعداد بسیاری از پارک‌های ساحلی و برگزاری برنامه‌های متعدد هنری از جمله موسیقی، تئاترو اپراجذبه خاصی به این شهر داده‌است.
بخش قدیمی شهر باکو(ایچری شَهَر)، همراه با برج و حصار قلعه شهر به خوبی از سده‌های میانه بجا مانده و یکی از آثار ثبت شده در یونسکو به عنوان میراث فرهنگ جهانی است. جمعیت شهری در ابتدای سال ۲۰۰۹ حدود ۲٫۰۴ میلیون نفر برآورد شده است. در ابتدای سال ۲۰۰۳ بیش از ۱۵۳ هزار نفر از آوارگان داخلی (ناشی از جنگ قره باغ)و هچنین ۹۴ هزار نفر پناهنده خارجی در این شهر علاوه بر جمعیت اصلی وجود داشته اند.
در سال ۲۰۰۷ و در نشست وزرای فرهنگی اعضای سازمان کنفرانس اسلامی، باکو به عنوان پایتخت فرهنگ اسلامی برای سال ۲۰۰۹ اعلام شد.
در سال ۲۰۰۰ بخش قدیمی باکو(ایچری شَهَر) بعلاوه سرای شروانشاهان و قلعه دختر به عنوان میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده اند.
باکو دارای ۱۱ منطقه شهری (اداری) شامل عزیزبایف، بیناغدی، قاراداغ، نریمانف، نسیمی، نظامی، صبالی، صابونچی، ختایی، سوراخانیو یاسامالو نیز ۴۸ شهرمی باشد. شهرهای بناشده در جزایر موجود در خلیج باکو و شهر صخره‌های نفتی یا نفت داشلاری که در دریا ساخته شده‌اند و خارج از باکو و در داخل دریای خزرقرار دارند جز این ۴۸ شهر می باشند
اولین شواهد مستند مرتبط با باکو به قرن ششم میلادی برمی گردد و از آنجا که از آن زمان اغلب بخشی از شاهنشاهی‌های ایرانی بوده‌است، پیوند تاریخی با آن ها دارد. پس از این که زمین لرزۀ بزرگی در قرن ۱۲ میلادی شماخی پایتخت شروانشاهان را ویران نمود، آهسیتان اول باکو را به عنوان پایتخت جدید برگزید. در زمان ساسانیان حضور و نفوذ عنصر ایرانی در کرانه‌های اران از تالشو باکو تا دربند بسیار قوی و چشمگیر بود.
در دورۀ شروانشاهان، باکو بخشی از شروان بود. شروان مانند بقیۀ اران بخشی از سرزمین آذربایجان نبود. آذربایجان به منطقۀ جنوب رود ارس گفته می‌شد . با سلطه ترک‌های سلجوقی بر شروانشاهان در سدۀ یازده میلادی روند ترکی‌سازی زبان منطقه نیز آغاز شد. روندی که هنوز نیز در جنوب این منطقه(تالش) ادامه دارد. با این روند، مردم آسیانی‌زبان و ایرانی‌زبان منطقه به مرور زمان ترک‌زبان شدند . باکو پایتخت شیروانشاهان در سده‌های ۱۴ و ۱۵ میلادی بود و بعد بخشی از ایران صفوی شد.
حکومت عثمانی در قرن ۱۶ میلادی طی دوره‌ای کوتاه به قسمت اعظم قفقاز از جمله باکو حاکم بود نادرشاه افشار توانست این قسمت از آران، گرجستان و منطقۀ ارمنستان فعلی را دوباره به ایران بازگرداند. در جنگ‌های ایران و روس در زمان فتح علی شاه این ناحیه بر اساس عهدنامۀ گلستان و ترکمان چای از ایران جدا و به دست روس‌ها افتاد .
باکو در اواخر قرن نوزدهم و دهۀ اول قرن بیستم از بزرگ‌ ترین مناطق تولید نفت جهان بود.

 

هتل های باکو
هتل های سه ستاره باکو
هتل کنسول *** Consul
آدرس: باکو – خیابان حسن علی اف – AZ110
تلفن: ۴۶۵۱۲۸۲ (۹۹۴۱۲+)
سایت: www.consulhotel.az
هتل کارات این *** Karat Inn
آدرس: باکو – خیابان سلیمان رحیم‌اف – شماره ۱۷۵
تلفن: ۴۹۹۱۲۲۳ (۹۹۴۱۲+)
سایت: www.karatinnhotel.com
هتل امپایر *** EMPIRE
آدرس: باکو – خیابان خاقانی – شماره ۴۹
تلفن: ۵۹۸۲۱۲۳ (۹۹۴۱۲+)
سایت: www.empirehotelbaku.com
شهرهای مهم و خود مختار جمهوری آذربایجان
۱٫ باکو (پایتخت) (Bakı)
۲٫ خان‌کندی (مرکز ناگورنو قره باغ)
۳٫ سومقایت (Sumqayıt
۴٫ شهر شکی (Şəki)
۵٫ شوشا (ناگورنوقره باغ) (Şuşa)
۶٫ شیروان (علی بایراملی سابق) (Şirvan)
۷٫ گنجه (Gəncə)
۸٫ لنکران (Lənkəran)
۹٫ مینگچویر (Mingəçevir)
۱۰٫ نخجوان (Naxçıvan)
۱۱٫ نفتالان (Neftalan)
۱۲٫ یولاخ (Yevlax)

 

مکان های دیدنی و بازارهای شهر باکو
قلعه ایچری شهر( قرن ۱۲)
کاخ سلسله شیروان (قرن ۱۵)
مناره سینیک کالا (قرن ۱۱)
کیز کالاسی (قرن ۷ – ۱۲)
مقبره سید یحیی باکویی
حمام ها (۱۵ — قرن ۱۹)
مجتمع مرچنت (قرن ۱۶- ۱۷)
خانه خان باکو (قرن ۱۸)
این شهر دارای هفت تئاتر، حدود ۳۰ موزه از جمله موزه هنر، آذربایجان، موزه فرش، موزه فولکلور هنرهای کاربردی و دیگران.

 

مراکز تجاری شهر باکو
مراکز خرید عمده و بزرگ و ارزان: (خارج از شهر)
۱- بینا: انواع جنس های ترک، تایلند، چین، هند، روسیه ( انواع لباس- لوازم خانگی و…..)
۲- صدرک: انواع جنس های ترک، تایلند، چین، هند، روسیه (انواع لباس- لوازم خانگی و…..)
مراکز خرید مارک دار- لوکس: (داخل شهر)
۱- تارگوی: انواع لباس- لوازم آرایشی و بهداشتی- صنایع دستی، کیف و کفش زنانه (انواع مارک های اروپایی)
۲- آف مال: انواع لباس- لوازم آرایشی و بهداشتی- کیف و کفش (انواع جنس های اروپایی)
۳- مغازه های بولوار شهر: انواع لباس- لوازم آرایشی و بهداشتی- کیف و کفش- لوازم خانگی
۴- مرکز تجاری پارک بلوار: انواع لباس- لوازم آرایشی و بهداشتی- کیف و کفش (انواع جنس های اروپایی)
۵- مرکز تجاری ۲۸: انواع لباس- لوازم آرایشی و بهداشتی- کیف و کفش (انواع جنس های اروپایی)
۶- مرکز تجاری مترو پارک: انواع لباس- لوازم آرایشی و بهداشتی- کیف و کفش (انواع جنس های اروپایی)
۷- آی گون سیتی: انواع لباس- لوازم آرایشی و بهداشتی- کیف و کفش (انواع جنس های اروپایی)
مراکز خرید داخل شهر- قیمت متوسط
۱- شرق بازاری: انواع جنس های ترک، تایلند، چین، هند، روسیه (انواع لباس- لوازم خانگی و…..)
۲- بازار خالقلار دوستلوغو: انواع لباس- لوازم آرایشی و بهداشتی- کیف و کفش (انواع جنس های اروپایی)
۳- بازار گنجلیک: انواع لباس- لوازم آرایشی و بهداشتی- کیف و کفش (انواع جنس های آذربایجانی)
بازار مراکز صنایع دستی:
۱- بازار سنتی (صنایع دستی) در ایچری شهر
۲- خالچا بازاری (بازار فرش و گلیم) در بازارهای بینا و سدرک
۳- لباسها و سوغاتی محلی در منطقه تاریخی ایچری شهر
فروشگاه های زنجیره ای:
۱- مک دونالد (غذای آماده): با بیش از دهها شعبه در مناطق مختلف شهر باکو
۲- کی اف سی: (غذای آماده) با بیش از دهها شعبه در مناطق مختلف شهر باکو
۳- زنجیره نپتون: (انواع مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی و…) با بیش از دهها شعبه در شهر باکو
۴- کاسپین: (انواع مواد غذایی، آرایشی، لوازم خانگی، پوشاک و…) با بیش از دهها شعبه در شهر باکو

 

مراکز تفریحی

پارک ساحلی بلوار
پارک ساحلی بلوار ( داخل شهر) جایی دنج و آرام برای تفریح می باشد.
امکانات: فضای سبز- وسایل برقی برای بازی- قطار ( در زمستان) در داخل محوطه پارک- کشتی( در بهار و تابستان)و مواقعی که دریا طوفانی نباشد. رستوران های متعدد با انواع غذا ها و نوشیدنی ها. مرکز خرید بزرگ در چندین طبقه( شامل رستوران، وسایل بازی، انواع لباس، کیف و کفش، لوازم خانگی، و…..) و فواره های موزیکال هیجان انگیز.

منطقه ایچری شهر
منطقه ایچری شهر ( داخل شهر) برای علاقمندان به بافت سنتی و قدیمی شهر.
امکانات: به صورت سنگ فرش می باشد. بنای قلعه دختر اینجاست. که ورودیه دارد و با تهییه بلیط به داخل محوطه وارد می شوید.
دیدن مغازه هایی که صنایع دستی می فروشند. این صنایع شامل( انواع فرش ها، گلیم، ورنی، و…..)- انواع غذا های محلی و سنتی،
و ابزارات موسیقی. بازدید از حمام مشهدی و باقیمانده کاخ شیروان شاهان. چشیدن کباب های که روی ذغال پخته می شود و ایستادن کنار تنور و تماشای پختن مراحل نان. تماشای برنامه های موسیقی البته در زمان های خاص مثل عید نوروز.
مراکز فرهنگی کشور آذربایجان
هر شهری بامی دارد اگر می خواهید شهر زیبای باکو تماشا کنید کافی ست سری به این خیابان بزنید.
شما شاهد مناظر زیبا از شهر باکو خواهید بود. لذت ببرید و عکس بگیرید.
تارگوی ( خیابان نظامی)
اگر علاقمند به ساختمان های قدیمی شهر هستین و پیاده روی را هم دوست دارید.این یک پیشنهاد رمانتیک برای شما است.
ساختمان هایی به سبک روم و با نور پردازی مدرن که هر رهگزری را به خود جلب می کند. نمایش با شکوه فواره ها و خرید کردن از بهترین مارک های دنیا.
منطقه نوخانی ( خارج شهر)
اگر به دریا و ساحل علاقه دارید و از گرمای تابستان خسته شده اید ما شما را به این منطقه دعودت می کنیم.
وجود هتل ها و ویلاهای مختلف با امکانات عالی پذیرای شما در این منطقه زیبا خواهد شد.
چشیدن انواع غذا های محلی و دریایی، موج سواری و هزاران امکانات متنوع به شما کمک خواهد کرد که از بودن در این شهر زیبا لذت ببرید.
منطقه تاریخی قوبستان ( خارج شهر)
اگر به تاریخ علاقمندید می توانیم بگوییم که سنگ نوشته های قوبستان نظر شما را جلب خواهد کرد.
آتشگاه ( خارج شهر)
شهر های زیبای : گنجه، شکی، نابران
با طبیعت بکر و سبز شما را دعوت می کند. آرامش را می توانید احساس کنید و ریه هایتان را پر از هوای سالم بکنید.
اقامت چندین روزه در این شهر ها شما را به رویا هایتان نزدیک می کند.

برخی از جاذبه های باکو

موزه هنر آذربایجان
موزه هنر امور خارجه آذربایجان یک انبار از آثار هنر آغاز از دوره باستان تا زمان حاضر است. انواع هنر به طور کامل در اینجا نشان داده است.هنر آذربایجان، غرب اروپا، روسیه و شرق در سالن موزه نمایش داده می شود. این موزه در سال ۱۹۲۰ تاسیس شد و در حال حاضر در دو ساختمان قدیمی، که در پایان قرن نوزدهم ساخته شده اند واقع شده است.
موزه ادبیات ملی آذربایجان
موزه ملی ادبیات آذربایجان، در سال ۱۹۳۹ در ابتدا به عنوان موزه یادبود نظامی که شامل طیف گسترده ای از قطعات و اسناد زندگی و فعالیت های نظامی و همچنین دوره تاریخی زندگی او بود تاسیس شد.موزه برای بازدید عموم مردم در ماه مه ۱۹۴۵ افتتاح شد.مجموعه هایی از موزه در سال ۱۹۴۷ اضافه شده است.
موزه تاریخ جمهوری آذربایجان
موزه تاریخ جمهوری آذربایجان، بعنوان موزه اصلی جمهوری در نظر گرفته شده است. عمارت موزه در یکی از ساختمان های زیبا در باکو واقع شده است. تعداد کل اشیای موزه بیش از ۳۰۰٫۰۰۰ می باشد.
این مجموعه بعنوان یک مجموعه سکه شناسی تلقی شده و تاریخ و گردش پول جمهوری آذربایجان را پشتیبانی می کند. مجموعه موزه شامل ابزار سنگ های متعدد و ابسیدین پارینه سنگی، مزولیت اواخر عصر حجر می باشد.
دیگر اشیایی که در موزه تاریخ وجود دارد عبارتند از:
غنی ترین انواع فرش
ظروف گلی عصر برنز
مجموعه غنی از کاشی
مس نقش برجسته

موزه فرش جمهوری آذربایجان
آذربایجان همیشهبخاطر هنر باستانی فرش بافی مشهور بوده است، بنابراین تعجب آور نیست که در باکو ت موزه فرش جهانی افتتاح شد.
با توجه به نتایج تحقیقات باستان شناسی در سرزمین آذربایجان هنر فرش در قرن ۹ قبل از میلاد پدید آمده است. تابلو فرش برای تزئین دیوارها، چادر، چادر های سیار، خانه ها و ساختمان های دیگر مورد استفاده قرار گرفت.اسرار فرش بافی از نسلی به نسل دیگر تحویل داده شد. فرش آذربایجان منعکس کننده زیبایی از طبیعت منطقه است.
فرش های ساخته شده توسط صنعتگران جمهوری آذربایجان توسط شخصیت هایی مثل ابی هانوکای، مارکو پولو، جان کینسون، چلبی و دیگران مورد تحسین واقع شده است.

مکان های دیدنی شهر
قرن قلعه قرن ۱۶
معبد مسجد (۱۹ قرن)
مسجد سکینه خانم (۱۸ قرن)
مسجد اردبیل (۱۹ قرن)
برجهای قرون وسطی
موزه فرهنگ نژادی محلی
مکان های دیدنی شکی
قصر خان شکی
قلعه جمسن جرسن (قرن ۸ – ۹)
کاروانسراهای متعدد
خانه خان شکی
حمام قرون وسطی
مکان های دیدنی گنجه
مسجد جامع جوما (قرن ۱۷)
خانه های قدیمی
پیکره های سنگی شناخته شده از اسب و دیگر حیوانات خانگی فراوان در کوه ها
آرامگاه نظامی گنجوی

فستیوال و جشنوارها
فستیوال بین الملل عروسکی در باکو
جشنواره بین المللی عروسکی باکو
۷-۱ نوامبر هر سال در باکو برگزار می شود.
جشنواره بین الملل موسیقی جاز در باکو
جشنواره بین المللی موسیقی جاز باکو
۲۷-۱۹ ژانویه هر سال در باکو برگزار می شود.
فستیوال بین المللی گل در باکو
جشنواره بین المللی گل در باکو
سالانه ۱۰ می در باکو برگزار می شود.
جشنواره غذای هندی در باکو
جشنواره غذای هندی در باکو
۱۲ ژانویه

 

ما شما را به دیدار از کشور جمهوری آذربایجان و شهر قدیمی و تاریخی باکو دعوت می کنیم. شهر بندری باکو بزرگترین و مهمترین شهر جمهوری آذربایجان است که در کنار سواحل دریای خزر قرار گرفته است.
جاذبه های توریستی و تفریحی- سواحل شنی و زیبا- معماری مدرن و سنتی شهر و مراکز خرید این شهر را به شهری توریستی تفریحی تبدیل کرده است. با سفر به باکو تجربه ای زیبا و به یادماندنی از سفر به آسیای میانه برای خود به یادگار بگذارید.

اگر سوالی دارید در قسمت نظرات مطرح کنید کمتر از یک روز پاسخ شما را می دهیم.

 

فرنود گشت، مجری اختصاصی و مستقیم تور باکو آذربایجان در کمترین زمان با پشتیبانی همیشگی جهت انجام خدمات مسافرتی آماده خدمت رسانی است. اخذ ویزای آذربایجان در کمترین زمان با آژانس فرنود گشت.


 
لینک تلگرام آژانس فرنود گشت، مشاهده سایر خدمات:

https://t.me/farnoudagency

وب سایت آژانس فرنود گشت:

Farnoudgasht.Com

 

Please follow and like us:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *