ویزای شینگن سوئیس

ویزای شینگن سوئیس

 

اخذ ویزای توریستی کشور سوئیس، با فراهم آوردن مدارک متعددی میسر است. به ‌صورت کلی برای اخذ ویزای توریستی هر یک از کشورها، فرد متقاضی می‌بایست کنسولگری و یا سفارت مورد نظر را متقاعد سازد که پس از ورود فرد به کشور مورد نظر، فرد به طور حتمی به کشور خود بازخواهد گشت.

 

این پکیج شامل:

– رزرو هتل با ارائه سربرگ ویژه وقت سفارت

– رزرو پرواز

– بیمه مسافرتی

مدارک لازم:

اصل گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار به همراه دو سری کپی از صفحه اول گذرنامه

۲ قطعه عکس ۴*۳(جدید، رنگی، تمام رخ، با زمینه روشن)

کپی از تمام صفحات شناسنامه

کپی از تمام صفحات سند مالکیت به نام فرد متقاضی

گواهی تمکن مالی صادره از امور بین‌الملل بانک به همراه ریز پرینت سه ماه آخر برای دارندگان حساب‌های جاری

کپی از قراردادهای سپرده های کوتاه‌مدت یا بلند مدت برای دارندگان حساب های سپرده

حداقل مانده موجودی حساب حداقل ۵۰۰۰۰۰۰۰ میلیون تومان می‌باشد

مدارک شغلی:

برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه: کارت بین‌المللی دانشجویی یا کپی از حکم استخدامی عضو هیئت علمی

برای صاحبان شرکت های خصوصی (مدیرعامل، عضو هیئت‌مدیره …): کپی از روزنامه رسمی تأسیس شرکت و کپی از روزنامه آخرین تغییرات شرکت

برای کارمندان بخش دولتی: کپی از آخرین حکم کارگزینی و آخرین فیش حقوقی

برای کارمندان بخش خصوصی: گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی همراه با گواهی سابقه بیمه ۱ سال قبل از سفر از تأمین اجتماعی

برای کسبه: کپی از جواز کسب/ کارت بازرگانی

کپی از گذرنامه فعلی و ویزاهای قبلی (آمریکا – کانادا – شنگن – سوییس – انگلیس – استرالیا)

ویزای فوری و تضمینی

شما میتوانید تابعیت کشور سوئیس رااز طریق تولد یا ازدواج یا اینکه یکی از والدین شما تبعه کشور سوئیس باشند کسب کنید.سریع ترین راه کسب تابعیت کشور سوئیس ازدواج است اگر شما سه سال با یک تبعه کشور سوئیس ازدواج کرده اید و به طور کلی هم در مجموع ۵ سال در کشورسوئیس اقامت داشته اید میتوانید درخواست تابعیت سوئیس را بدهید.

در بعضی از موارد ممکن است حتی اگر فرد خارج از مرزهای سوئیس قرار داشته باشد هم بتواند تابعیت را اخذ کند البته در صورتی که ارتباط قوی خود را با کشور سوئیس اثبات کند و با فردی سوئیسی هم ازدواج کرده باشد.

شما نمیتوانید بر اساس یک رابطه نامزدی خود با یک تبعه سوئیس در خواست تابعیت سوئیس را بدهید تنها در صورتی میتوانید که با تبعه سوئیس فقط ازدواج کرده باشید.
در صورتی که تمایل دارید از طریق سرمایه گذاری به کشور سوئیس مهاجرت نمایید، ابتدا می بایست یک شرکت حقوقی در سوئیس ثبت، سپس یک فعالیت اقتصادی را راه اندازی نمایید به طوری که حداقل برای ده نفر شغل ایجاد شود. هر چند مقامات محلی توجه چندانی به مبلغ سرمایه گذاری شده ندارند ولی باید توجه داشت که حقوق ماهیانه ی یک کارگر عادی در سوئیس حداقل ۳۵۰۰ فرانک است.

در هر حال  اگر شرکت ثبت شده پس از یک سال فعالیت اقتصادی قابل قبولی داشته باشد و میزان سودآوری خالص آن بیش از یکصد هزار فرانک باشد، می توانید برای دریافت کارت اقامت سالیانه سوئیس که به کارت B  معروف است، اقدام نمایید. این اقامت پس از گذشت ۵ سال به اقامت دائم که به کارت اقامت  Cمعروف می باشد تبدیل خواهد گردید.

مطابق با قانون جدید مهاجرت که اکنون در پارلمان این کشور در دست بررسی میباشد دارندگان اقامت دائم  C  بعد از گذشت ۳ سال میتوانند برای اخذ تابعیت سوئیس اقدام بنمایند . پس از گذشت یکسال، در صورتی که فعالیت اقتصادی قابل قبولی داشته باشید و میران سود آوری خالص شرکت شما بالای ۰۰۰ ۱۰۰ فرانک باشد میتوانید برای دریافت اقامت  سالیانه سوئیس که به کارت اقامت Bمعروف می باشد، اقدام نمائید.
ویزای کار کشور سوئیس
برای گرفتن ویزای کار کشور سوئیس شرایط متفاوتی برای کسانی که تبعه اتحادیه اروپا +ایسلند+نروژ+لیختن اشتاین هستند و کسانی که تبعه کشورهای دیگر هستند متفاوت است.
کسب ویزا از طریق ویزا کارآفرینی
کسب تابعیت از طریق روابط خانوادگی
۱٫در صورتی که فرزندی ناشی از یک ازدواج به وجود بیاید که یکی از والدین تبعه سوئیس باشند.
۲٫فرزندی که از یک مادر مجرد سوئیسی به دنیا می آید.
۳٫فرزندی که از یک پدر مجرد سوئیسی به وجود آید و نسب فرزند تا قبل از۲۲ سالگی او اثبات شود.

شماره تماس آژانس هواپیمایی جهت اطلاعات بیشتر: 

۰۲۱-۷۷۶۱۹۸۰۹

۰۹۳۷۹۲۵۸۴۸۰

Please follow and like us:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *