ویزا فرانسه:
رد درخواست ویزای فرانسه در تهران برای زنان دارای عکس با حجاب

به گزارش رادیو فردا تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران، به قانون سفارت فرانسه در تهران برای درخواست ویزای ورود به این کشور توسط ایرانیان، واکنش نشان داده‌اند.
سفارت فرانسه در ایران، در وب‌سایت خود اعلام کرده که اتباع ایران برای ارائه درخواست خود به منظور صدور ویزای ورود به این کشور، باید علاوه بر مدارک دیگر، یک قطعه عکس «رنگی و جدید بدون پوشش سر» نیز تحویل دهند.
محمدعلی پورمختار، رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، چهارشنبه،۲۴ دی ماه، در واکنش به باشگاه خبرنگاران گفته که این قانون سفارت فرانسه «تجاوزی آشکار به حقوق افراد» است و خواستار «برخورد جدی» وزارت امور خارجه ایران شده است.
آقای پورمختار این کار را «مخالف حق آزادی افراد در مذهب» دانسته و افزوده است: «ما نباید هیچ وقت عزت و اعتقادات خود را به بهای سفر به کشور فرانسه که دستاورد خاصی برایمان ندارد، بفروشیم.»
محمد بیاتیان، یک نماینده دیگر مجلس شورای اسلامی نیز خواستار «برخورد لازم دستگاه دیپلماسی» با سفارت فرانسه شده است.
آقای بیاتیان به باشگاه خبرنگاران گفته که «اگر فرانسه مدعی رعایت آزادی انسان‌هاست، حجاب هم باید مورد پذیرش قرار گیرد چرا که مسلمانان آزادانه آن را انتخاب کرده‌اند» و افزوده است: «احترام به قوانین سایر کشورها هم باید محترم شمرده شود.»
سایت رادیو فردا نوشته است: این در حالی است تمام زنان غیر ایرانی در هر جای جهان که خواستار صدور ویزای ورود به ایران هستند، باید عکسی از خود با حجاب کامل اسلامی به سفارت‌های جمهوری اسلامی ارائه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
تا دقایقی دیگر لینک مستقیم PDF به ایمیلتان ارسال می شود.
Increase more than 700% of Email Subscribers!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse, arcu, etiam pulvinar.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico
  • Montes vutario lacus quis preambul den
  • Leftomato denitro oculus softam lorum
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
  • Dualo fitemus lacus quis preambul pat
  • Montes vutario lacus quis digit turtulis
  We hate spam and never share your details.
دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
فقط چند لحظه تا دانلود فایل PDF فاصله دارید.
ما هم مانند شما از ایمیل های اسپم متنفریم.
خبرنامه ویزای کشورهای مختلف
این خبرنامه ویژه اخبار و رویدادها در زمینه ویزای کشورهای مختلف می باشد. برای کسب اطلاع از رویدادهای گردشگری، می توانید به صفحات دیگر سایت مراجعه کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
پس از وارد کردن ایمیل، pdf شروع به دانلود می کند.