پرواز مستقیم از تهران به سئول بزودی برقرار می‌شود

پرواز مستقیم از تهران به سئول بزودی برقرار می‌شود

همزمان با برگزاری نمایشگاه گردشگری کره جنوبی موسوم به KOTFA، ظرفیت­‌های گردشگری و فرهنگی ایران در میان ۸۰۰ شرکت خدمات گردشگری از ۶۰ کشور جهان معرفی شد. در این نمایشگاه همچنین مذاکراتی میان مسؤولان ایرانی با طرفین بین‌المللی بویژه کشورهای بازار هدف در ارتباط با توسعه مناسبات گردشگری صورت گرفت.

به گزارش ایسنا، در نمایشگاه “کوتفا” ۲۰۱۷ که ۱۱ تا ۱۴ خردادماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌­های سئول برگزار شد، دو نماینده از ایران همراه با «نمایندگی اطلاع‌رسانی گردشگری ایران در کره جنوبی»، جاذبه‌­های گردشگری کشورمان را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده و انواع بسته‌­های تبلیغاتی و سرمایه­‌گذاری را در قالب کتاب، بروشور، لوح­‌های فشرده، انواع پوستر، عرضه کالاهای فرهنگی، صنایع دستی، هنری، سنتی و اقلام صوتی و تصویری توزیع و معرفی کردند.

 

مذاکره درباره برقراری سفرهای دریایی ایران و کره جنوبی

در حاشیه برگزاری این نمایشگاه مرتضی حاجی – مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی – ضمن بازدید از غرفه­‌ها با مگاتورها و مدیران شرکت­‌های حاضر در کوتفا مذاکره و در خصوص توسعه مناسبات گردشگری گفت‌وگو کرد.

همچنین در دیدار نماینده کشتیرانی ایران در کره با مدیرعامل کانون، وضعیت گردشگری دریایی و راهکارهای توسعه سفرهای دریایی میان ایران و کره مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پرواز مستقیم ایران و کره جنوبی بزودی راه می‌افتد

حسن طاهریان – سفیر ایران در کره جنوبی نیز با حضور در نمایشگاه کوتفا و بازدید از غرفه‌­های کشورهای مختلف و غرفه کانون و شرکت­‌های ایرانی پرداخت و اظهار کرد: سفارت جمهوری اسلامی ایران در سئول پیگیر تحقق برنامه‌های مربوط به تقویت مناسبات و همکاری­‌های دو کشور در زمینه گردشگری بوده و برای تحقق این امر اکنون، برنامه­‌های مربوط به برقراری پرواز مستقیم میان تهران و سئول، مراحل پایانی خود را سپری می‌کند.

مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی نیز با اشاره به علاقه کره­‌ای­‌ها نسبت به بازدید از ایران و ضرورت بازتعریف برنامه­‌های خاص فرهنگی ـ جهانگردی برای توسعه ارتباطات گردشگری میان ایران و کره جنوبی، بیان کرد: شرکت‌کنندگان ایرانی حاضر در کوتفا ۲۰۱۷ مذاکرات سازنده­‌ای را با همتایان خود انجام دادند که امیدواریم روند این مذاکرات در نهایت منجر به افزایش آمار گردشگران کره­‌ای و بازار آسیای جنوب شرق به ایران شود، چرا که زنجیره تبلیغات ایران در این بازار با حضور هدفمند کشورمان در بازارهای کره  و کشورهایی چون ژاپن تکمیل شده است.

عبادرضا اسلامی ـ مدیر گردشگری کانون ـ نیز با بیان این‌که کره جنوبی از جمله کشورهای هدف گردشگری ایران به­‌شمار می­‌آید، اظهار کرد: برگزارکنندگان نمایشگاه کره جنوبی امسال، اهداف برگزاری این نمایشگاه را جمع‌آوری و تبادل اطلاعات در زمینه گردشگری، آشنایی با آخرین دست­اوردها و نوآوری­‌های ارائه شده در صنعت گردشگری، بررسی و مقایسه مستقیم کیفیت دستاوردها و خدمات گردشگری، شناخت و بررسی کمپین­‌های جدید بازاریابی و توسعه بازارهای جدید، شناسایی مقاصد جدید گردشگری، آشنایی با الگوهای کاربردی برندسازی، بدست آوردن فرصت­‌های جدید تجاری و سرمایه­‌گذاری و توسعه روابط تجاری و حضور در رسانه­‌های عمومی اعلام کرده بودند که با نگاهی به کمیت و کمیفیت برنامه شرکت­‌های حاضر در کوتفا، می­‌توان گفت که اهداف فوق محقق شده است.

Please follow and like us:

1 دیدگاه

  1. آرش کریمی گفت:

    جالب بود
    ممنونم از وب سایت خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *