کسب درآمد با عکاسی

کسب درآمد با دوربین خانگی

 

آیا انبوهی ازعکس ها را در کامپیوتر خود دارید که بی استفاده در حال خاک خوردن هستند؟ تا بحال به این فکر کرده اید که می شود از این فایل ها کسب درآمد کرد؟

فروش عکس در اینترنت یکی از رایج ترین راه های کسب درآمد عکاسان آماتور و حرفه ای است. با هر دوربینی که دارید عکس تهیه کنید و جهت فروش در سایت سون تارا قراردهید ۷۰درصد از فروش متعلق به عکاس و باقی مانده آن برای سایت می باشد. تیم سون تارا به شما پیشنهاد می کند اگر اهل عکاسی هستید و از آن لذت می برید می توانید این علاقه را با پشتکار ترکیب کنید و در قبال آن دستمزد دریافت کنید.

ایده جالب توسط  تیم سون تارا اینگونه پیاده سازی شده که عکس های خود را می توانید در سایت  سون تارا  بفروشید. پس از ثبت نام در این وب سایت به شما یک کنترول پنل اختصاص داده می شود که شما می توانید عکس های خود را با حفظ قوانین کپی رایت و با کیفیت خوب از طریق این کنترل پنل آپلود نموده و برای فروش در معرض دید عموم قرار دهید. در صورتی که خود شما هم نیاز به عکس داشتید از طریق درآمدکسب شده یا با استفاده از یکی از کارتهای عضو شتاب اقدام به خرید عکس دلخواه تان نمایید.

عکس های شما می توانند از جاذبه های توریستی کشور های مختلف باشد که به انها سفر کرده اید، از مناطق گردشگری که دست هر کس دیگری از خارج به ان نمی رسد. از بناهای تاریخی مانند پرسپولیس باشد. عکس های از حیات وحش، جنگل ها، دریا ها، عکس کویر ها، غارها، کوهستان ها، عکس رودخانه ها، رود ها، از طلوع و غروب خورشید، حیوانات، و عکس هر موضوع دیگری که به گردشگری ، توریست، جهانگردی و ایرانگردی  مربوط باشد.

روش کار:

شما می توانید عکسهایی که دارید بصورت تکی یا دسته ای آماده کنید.
یک نمونه کم کیفیت را در سایت قرار می دهیم این عکس برای نمایش به مشتری است, قیمت آنرا تعیین می کنید. عکسها در قسمت فروشگاه سایت قرار می گیرند.
در صورت سفارش آن پکیج, ۸۰ درصد فروش سهم شماست و بیست در صد سهم سایت است.
پس از پرداخت وجه, عکسها  اورجینال بصورت دانلودی در اختیار مشتری قرار می گیرد.
هر زمان که مبلغ فروش به ۵۰ هزار تومان رسید , سایت با شما تصویه حساب می کند.
                                                     ———————————————————————————————————-
سلام چطور میتونم براتون عکس بفرستم؟
سلام دوست گرامی
لطفا نمونه عکسهای که می خواهید در سایت قرار بگیرد را با این ایمیل ارسال کنید.
e.7tara@gmail.com
اندازه عکسها حداقل ۶۰۰ در ۸۰۰ باشد
پس از بررسی به شما اکانت ورود داده می شود.
با تشکر