گردشگری آرامش به سبکی ژاپنی در تهران

ژاپنی‌ها با بهره‌گیری از سنت‌های دیرینه خود در کسب آرامش از طبیعت، این رفتار و فرهنگ پسندیده را الگویی برای جذب گردشگر از سراسر جهان به کشورشان، قرار داده‌اند و همواره با بهره‌گیری از این فرهنگ به تجهیز و ساخت محیط‌هایی مناسب برای گردشگران پرداخته‌اند. مراکز کسب آرامش یا اسپا، الگویی ژاپنی است که این روزها در اندازه‌های کوچک آن در کشورهای مختلف دنیا ساخته شده تا زمینه کسب آرامش و تندرستی مردم در جوامع پراسترس و پرمشغله امروزی را فراهم کند.

ایران نیز از این جریان کسب آرامش عقب نیفتاده و بخش‌خصوصی با راه‌اندازی مرکزی نوین با بهره‌گیری از الگوی ژاپنی در کشور، زمینه ایجاد آرامش و تندرستی در مردم را از طریق استفاده از روش اسپا فراهم آورده است. مرکز تندرستی «هانا» در شرق تهران را می‌توان از جمله جدیدترین و نزدیکترین این مراکز به فرهنگ ژاپنی عنوان کرد؛ مرکزی که در آن محیطی آرامش‌بخش برگرفته از سنت‌های ژاپنی برای دوری از شلوغی‌ها و استرس‌های روزمره شهرهای شلوغ طراحی شده است. امکانات، طراحی و ساخت این مجموعه با الگوگیری از نمونه‌های ژاپنی نه تنها زمینه کسب تندرستی و آرامش را در شهری شلوغ فراهم کرده بلکه راهی را برای بازرگانی میان ژاپن و ایران گشوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
تا دقایقی دیگر لینک مستقیم PDF به ایمیلتان ارسال می شود.
Increase more than 700% of Email Subscribers!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse, arcu, etiam pulvinar.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico
  • Montes vutario lacus quis preambul den
  • Leftomato denitro oculus softam lorum
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
  • Dualo fitemus lacus quis preambul pat
  • Montes vutario lacus quis digit turtulis
  We hate spam and never share your details.
دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
فقط چند لحظه تا دانلود فایل PDF فاصله دارید.
ما هم مانند شما از ایمیل های اسپم متنفریم.
خبرنامه ویزای کشورهای مختلف
این خبرنامه ویژه اخبار و رویدادها در زمینه ویزای کشورهای مختلف می باشد. برای کسب اطلاع از رویدادهای گردشگری، می توانید به صفحات دیگر سایت مراجعه کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
پس از وارد کردن ایمیل، pdf شروع به دانلود می کند.