گردشگری جزیره قشم

قشم، مقصد گردشگری پایدار می‌شود

مشاور شرکت توسعه سرمایه‌گذاری قشم از تلاش برای اعلام این جزیره به‌ عنوان مقصد دارای گردشگری پایدار خبر داد و گفت: «می‌خواهیم بگوییم این جزیره یک منطقه ایرانی است که درحوزه گردشگری پایدار پیشتاز شده است.» امیرمحمد یدقار در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر افزود: «از آنجا که سال ۲۰۱۷ از سوی سازمان ملل به‌عنوان سال گردشگری پایدار برای توسعه نام‌گذاری شده است، درصدد هستیم تا از طریق اقدامات حوزه گردشگری، قشم را به‌ عنوان مقصد دارای گردشگری پایدار اعلام کنیم.»

وی تصریح کرد: «وظیفه شرکت ما توسعه همه‌جانبه قشم و تسهیل در سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری جزیره است. یکی از مواردی که منجر به تسهیل سرمایه‌گذاری در جزیره می‌شود نیز معرفی پتانسیل‌های گردشگری، اجتماعی، سیاسی و جاذبه های گردشگری قشم است. به همین دلیل از ظرفیت وبلاگ‌نویسان استفاده شده تا پتانسیل‌های گردشگری جزیره قشم در فضای نامحدودی معرفی شود. به این ترتیب وقتی کلمه قشم جست‌وجو می‌شود با انبوهی از صفحات مرتبط با آن در زبان‌های مختلف روبه‌رو خواهیم شد که همگی درباره جزیره قشم و جاذبه های آن نوشته‌اند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
تا دقایقی دیگر لینک مستقیم PDF به ایمیلتان ارسال می شود.
Increase more than 700% of Email Subscribers!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse, arcu, etiam pulvinar.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico
  • Montes vutario lacus quis preambul den
  • Leftomato denitro oculus softam lorum
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
  • Dualo fitemus lacus quis preambul pat
  • Montes vutario lacus quis digit turtulis
  We hate spam and never share your details.
دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
فقط چند لحظه تا دانلود فایل PDF فاصله دارید.
ما هم مانند شما از ایمیل های اسپم متنفریم.
خبرنامه ویزای کشورهای مختلف
این خبرنامه ویژه اخبار و رویدادها در زمینه ویزای کشورهای مختلف می باشد. برای کسب اطلاع از رویدادهای گردشگری، می توانید به صفحات دیگر سایت مراجعه کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
پس از وارد کردن ایمیل، pdf شروع به دانلود می کند.