محمدعلی نجفی معاون رئیس­ جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع­ دستی و گردشگری قصد دارد تا اداره این سازمان را با برنامه­ و راهبردهای مشخص به­ پیش­ ببرد.

دکتر نجفی معتقد است هر سه بخش میراث فرهنگی، صنایع­ دستی و گردشگری سه محور مهم رشد و توسعه فرهنگی ایران به ­شمار می­روند که باید بدون چالش و به صورت منسجم پیش ­بروند. گردشگری

وی می گوید این سه حوزه را باید به یکدیگر پیوند زد و اداره این بخش را با هویت واحد فرهنگی پیش برد. انتقال بخش هایی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع­ دستی و گردشگری به اصفهان و شیراز طی سال­های گذشته تصمیم ناپخته مدیریت گذشته بوده که تأثیر نامطلوبی بر روند فعالیت­ها برجای گذاشته ­است.

نجفی در خصوص نقش استانداران جدید در توسعه گردشگری گفت:

با توجه به شروع کار دولت جدید, انتصاب استانداران جدید فرصتی می شود برای معرفی فعالیت­های سازمان گردشگری و توجیه استانداران نسبت به اهمیت کار خود و تبدیل آ­ن­ها به هواداران سازمان و دوست­داران میراث فرهنگی. نجفی از انجام مطالعه و تهیه مقدمات برای فعال شدن شورای عالی سازمان نیز خبر داد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع­ دستی و گردشگری از مدیران کل استان­ها خواست تا گزارش­ های خود در خصوص احکام دیوان عدالت اداری مبنی­ بر خروج برخی آثار از فهرست ثبت را ارایه کنند تا در جلسه­ای با رئیس دیوان عدالت اداری نسبت به آثار سوء این اقدام توضیحات لازم و کارشناسی ارایه ­شود.

گردشگری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
تا دقایقی دیگر لینک مستقیم PDF به ایمیلتان ارسال می شود.
Increase more than 700% of Email Subscribers!
Dolor aliquet augue augue sit magnis, magna aenean aenean et! Et tempor, facilisis cursus turpis tempor odio. Diam lorem auctor sit, a a? Lundium placerat mus massa nunc habitasse, arcu, etiam pulvinar.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico
  • Montes vutario lacus quis preambul den
  • Leftomato denitro oculus softam lorum
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
  • Dualo fitemus lacus quis preambul pat
  • Montes vutario lacus quis digit turtulis
  We hate spam and never share your details.
دانلود PDF روشهای کاهش هزینه سفر
فقط چند لحظه تا دانلود فایل PDF فاصله دارید.
ما هم مانند شما از ایمیل های اسپم متنفریم.
خبرنامه ویزای کشورهای مختلف
این خبرنامه ویژه اخبار و رویدادها در زمینه ویزای کشورهای مختلف می باشد. برای کسب اطلاع از رویدادهای گردشگری، می توانید به صفحات دیگر سایت مراجعه کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
پس از وارد کردن ایمیل، pdf شروع به دانلود می کند.