گنج نامه الوند ,دهکدۀ تفریحی، فرهنگی و ورزشی

شکوه دیرینه برتارک الوند

دهکدۀ تفریحی ، فرهنگی و ورزشی گنج نامه که در فاصلۀ پنج کیلومتری شهر همدان قرار گرفته با هدف ارتقای صنعت گردشگری و با توجه به نیاز کشور و نیاز سنجی دقیق کارشناسان و خبرگان از نخستین روزهای سال ۱۳۷۹ حضور همایون آثار خویش را در مجامع مختلف ملی اعلان کرد .

مدیریت این مجتمع با دیدگاه کلان وافق نگر خویش و با بهره مندی از تجربه های ارزندۀ استادان معماری و کارشناسان فنی اقدام به طراحی ارگانیک و منحصر به فرد امکنۀ مورد نظر با توجه به وضعیت خاص توپوگرافی منطقه و غیر همسطح بودن ترازهای اجرایی در مساحتی بالغ بر ۳۰ هکتار کرده است تا تمام بناها و تاسیسات به صورت مستقر و همگون با طبیعت منطقه احداث شود .

 حاصل دور اندیشی ها و سرمایه گذاری هنگفت بخش خصوصی در این مجتمع ، بهره برداری از فا نخست این مجتمع در سال ۱۳۸۴ بود و با تداوم این روند و بهره برداری از فازهای آتی مجتمع ، پروژه های متعدد تفریجی ، گردشگری ، ورزشی ، خدماتی و فرهنگی در دسترس عموم علاقه مندان  قرار گرفته است .

آنچه در پی می آید ، فقط بخشی از خدمات دهکدۀ تفریحی ، فرهنگی و ورزشی گنج نامه الوند است که با گام هایی استوار و در زمانی کوتاه نام ایران را بر تارک الوند کوه جاودانه ساختند .

این مجموعه دارای امکانات زیر است :

تفریحی : آبگیر ماهیگیری ، تله سیژ ، شهربازی روباز و سر پوشیده ، تله کابین ، سورتمه و سینما ۵ بعدی و …

اقامتی : آلاچیق ، سوئیت های اقامتی ، هتل در ایستگاه مقصد و …

ورزشی : پینت بال ، تعادل هوایی ، پل معلق ، پیست تریال ، تیرول ، کابل پرواز ، صخره نوردی ، بانجی جامپینگ ، صعود قله و …

فرهنگی : سالن همایش ها و آمفی تئاتر ، غارموزۀ مشاهیر ، غرفه ­های سوغات و صنایع دستی ، غرفه ­های فرهنگی ، تجسمی و جشنواره های محلی و کشوری گوناگون و …

خدماتی : پارکینگ روباز و سرپوشیده ، فست فود معتبر ، رستوران های سنتی و فرنگی ، کافی شاپ ایستگاه مبدا و مقصد ، کافی نت ، گیم نت ، غرفۀ دم نوش و …

امکانات مستقل خدماتی : باجۀ بانک ، پلیس کوهستان ، امداد کوهستان .

تارا رادفـر

گنج نامه الوند 

گنج نامه الوند ,دهکدۀ تفریحی، فرهنگی و ورزشی

گنج نامه الوند ,دهکدۀ تفریحی، فرهنگی و ورزشی

Please follow and like us:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *